Skocz do zawartości

sokolo ocy poswięćcie swój czas


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak Wy to robicie, bo ja "smatriu w knigu i wirzu figu" takze osmiele sie poprosic o lukniecie na zdjecia moje mile kolezenstwo.

http://www.allegro.pl/item208174105_suzuki...ok_prod_95.html

 

Czy takiego przebiegu, o ile autentyczny, nalezy sie juz obawiać.

 

BTW wiem, szybko ewoluuje z choppera :-) w ubieglym roku

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ze nie jak sprzęt pali nie dymi i nic w nim nie napierdziela w silniku to czemu nie.

poza tym trzeba zwrócić uwage czy faktycznie jest nie bity i czy plastik i nie maja na sobie kilo szpachli.

mialem wczesniej gs 550 który mial prawie 90 tys i nie bylo z nim zadnych problemów, teraz niedawno kupilem kawasaki GPZ 600 co ma 72 tys i jak narazie przechechalem 2 tys i wszystko w nalezytym pozadku.

wszystko zalezy od tego w jaki sposób byl eksploatowany i jakich mial wlascicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlifa miał i to nie jednego :evil: Plastikami to ja byms ie nie przejmował... mogą być klejone - oby dobrze zrobione... Najważniejsze to stan techniczny :icon_evil: Jak fajnie chodzi, jest prosty i ktoś o niego dbał to jeszcze pocieszysz się sprzetem :cool:

Ps. Sprawdż 2 bieg bo jak ktoś ją gumował to będzie wyskakiwał...

Ps2. Widać, ze gośc konkretny, bo większośc roczników nie ma nawet przejechanych licznikowo 40 kkm :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(MłodyWilk22 @ 08 lipiec 2007 - 11:53)

 

Szlifa miał i to nie jednego

 

 

Na jakiej podstawie to stwierdzasz?

Bo to stara szlifiera ...choćby kierunki na przedzie nie orginalne ...

Nie wiem też co to za perfidnie wystające śruby w okolicach przedniego reflektora ... cześć czachy sprawia wrażenie jakby była w innym odcieniu niz boczny plastik (ale mozliwe, ze to tylko tak na foto wyszło)... Ale to o niczym nie świadczy , sprzet ma swoje lata i nie jest to moto za 30 000 po którym można wymagać stanu idealnego, grunt aby był technicznie sprawny , bo bezpieczeństwo najważniejsze ... Jako , ze to stary sport z jakimś tam przebiegiem (moze i nawet orginał:icon_twisted:) to warto konkretniej oglądnąć tarcze cham. bo jak wiemy do tanich ten element nie należy. Pozdrawiam i życze trafnych wyborów :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...