Skocz do zawartości

Koniec......


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miesiac i tak trwa wyrobienie...

 

nie prawda. jeśli, tak jak wcześniej wspomniałeś, masz już kartę motorowerową to wystarczy, że przed egzaminem złożysz papiery (podanie) i po zdanych egzaminach (teoretycznym i praktycznym) pójdziesz do sekretariatu szkoły z potwierdzeniem pozytywnego ukonczenia kursu i za uprzejmością dyrektora podbija Ci on pieczątkę na karcie w miejscu na pieczątkę na motorowery... :) ha kartę otrzymałem dzień po egzaminie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zdawał indywidualnie u jakiegoś sierżanta (mama mi załatwiła) a potem z kwitkiem do podstawówki pieczątka i na miasto!!!!! A bęe zdawał tylko jazdę (praktykę zdawałem na kartę rowerową!!!!!!

 

Jazda=Praktyka. Chyba zdawales teorie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niepamiętam dokładnie, ale było mniej więcej tak:

Dwóch chłopaków pojechało w podróż po polsce swoimi endurakami (chyba uciekli z domu bo ktoś im zakazał jazdy na nich) . Po drodze prześladowała ich grupa "harleyowców' która napadała na stacje benzynowe itp. Robili to tak że wynikało z tego że to tych dwóch gości to wszystko zrobili. Potem gdzieś nocowali w jakimś schronisku i znaleźli jakąś dziewcznę. Pojechała z nimi. W tym samym dniu jeden z harleyowców (gdzieś sie grupka spotkała) bił się z jednym z chłopaków, harleyowiec przegał i chłopak wziął mu pistolet. Chłopkaków zaczęła gonić policja, bo myśleli że oni napadali na te sacje benzynowe. Pojechali w jakieś góry. Schowali sie, ale policja ich znalazła. Jeden z chłopaków podczas kłótni zastrzelił tego drugiego pistoltem którego ... . Potem jeździł w kółko swojego namiotu na jakiejś górze żeby ucuec przed obławą policji. Chłopka sie wyjebał. Spadł za jakiejś góry i moto go jeszcze przygniotło. Chłopaczek umarł. K O N I E C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego całego "Enduro Boyz" to zastanawiam sie dlaczego nikt nie może zrobić szczęśliwie kończącego się filmu o motocyklistach?? Easy rider kończy się śmiercią obu, te całe endurobojs toż jak widzę. Ironia normalnie- motor go przygniótł. Już nie mogli wymyśleć im lepszej śmierci. Te dwa filmy pozostawiły u mnie niesmak. Jak tylko motocykl wchodzi w grę to od razu wszyscy muszą zginąć. Jedyny film, który w miarę sensownie się zakończył to Dziki (The Wild One). Po prostu chłopaki sobie pojechali z miasteczka i już (dla tych co oglądali i wiedzą o co biega). Jednak i ten film nie był do końca satysfakcjonujący. Główny bohater moim odczuciem to niedorozwinięty, zarozumiały kafar. No ale widocznie ludzie lubią takie sensacje.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaHaHa ja tam mam spoko rodzicow moge jezdzic po ulicach (przynajmniej z deczka) ale bardziej sie ciasza jak nie jezdze albo jezdze po jakis polnych drogac... bo przeciez nie mam karty motorowerowej hehe. nie buj zaby rodzicom przejdzie i na wiosne wyjedziesz:)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaHaHa ja tam mam spoko rodzicow moge jezdzic po ulicach (przynajmniej z deczka) ale bardziej sie ciasza jak nie jezdze albo jezdze po jakis polnych drogac... bo przeciez nie mam karty motorowerowej hehe. nie buj zaby rodzicom przejdzie i na wiosne wyjedziesz:)

to masz malo odpowiedzialnych rodzicow

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...