Skocz do zawartości

retbike vs modeka


Rekomendowane odpowiedzi

Tematów na ten temat było dużo. Wystarczy poszukać w Archiwum.

 

Jeśli masz mniej pieniędzy i mniej wymagań jakościowych - to Retbike.

Jeśli masz więcej pieniędzy i chcesz, żeby dłuże służyło i lepiej wyglądało - to Modeka.

 

Ja mam Modekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematów na ten temat było dużo. Wystarczy poszukać w Archiwum.

 

Jeśli masz mniej pieniędzy i mniej wymagań jakościowych - to Retbike.

Jeśli masz więcej pieniędzy i chcesz, żeby dłuże służyło i lepiej wyglądało - to Modeka.

 

Ja mam Modekę.

 

 

Heloł, w każdym poprzednim temacie było to samo przeca... że Retbike raczej nie jest super (co potwierdzam - sprawdzone naocznie oraz "naskórnie") i jak się ma "niespełna-fundusze" to szkoda wydawać na najtańsze ciuchy. Przeciez Modeka ma jakieś tam dość tanie produkty niedużo droższe od Retbike a na pewno lepsze.

 

Mam spodnie Retbike ( Retallround ) i kurtkę Modeki ( Melville ) - stąd porównanie. Modeka jak byk i tyle. Pozdr :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi w modece (kurtka model roma) po 3 miesiącach rozsypał się zamek suwaka... podobno to cecha wspólna modeki.

 

 

Mi się nie rozsypał, nic się nie rozsypało. A już sporo przejeżdżone w niej.... także to nie jest cecha wspólna wszystkich kurtek Modeki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ostatni piątek miałem okazję przetestować modeke na asfalcie i powiem wam że to naprawde dobra kurtka i spodnie, zapewniają ochronę , chociaż nie wiem ile metrów jechałem na brzuchu, to ciuchy naprawdę spełniły swoje zadanie, ale teraz są do wyrzucenia.

Śmigałem w kurtce i spodniach ROCKY ponad trzy sezony !! w sezonie codziennie i żaden zamek ani szew nie puścił, podpinka też zajebista, tylko trochę uciążliwy brak wentylacji w spodniach, ale w nowsze modele mają wentylacje.Teraz muszę zakupić nowy komplet i na pewno będzie to modeka.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...