Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wszyscy latają, bo cisza tu okrutna :)

 

Czytam, czytam i szukam, ale jakoś nie mogę znaleść żadnych adnotacji o wymianie tylnego laczka na szerszy. Chciałbym oryginalny 150/90-15 zmienić na szerszy 160/80-15. Próbował ktoś czegoś takiego ? Zmieści się 160, a może ktoś wciakał nawet 170 ... :biggrin:

Kiedyś, jeszcze w GSXF taki "poszerzajacy" zabieg bardzo poprawił własciwości jezdne i przyczepność motorka, teraz bardziej chodzi mi o aspekty wizualne. Marzy mi się wielki tylny kapeć, ale nie uśmiecha mi się pakowanie w moto więcej, niż jest on warty. Odebrałem właśnie Marudę od mechanika, który zrobił w niej w końcu idealny porządek, pozostały mi tylko gumki do zmienienia więc zastanawiam się, jakie kupić. Nie jeżdżę dużo, ani szybko więc chyba zdecyduję się na MAXXIS'y, a czy będzie to 150, czy 160, niewiele to zmienia.

 

I jak tam ? Próbował ktoś pakować oponę o szerokości 160 lub większej na tył do Marudy ?

 

Gratuluję tomzon100 :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu, niech dzielnie służy :)

Instrukcja poleciała na maila.

 

Ptaku - masz instrukcję w naszym, ojczystym języku, czyli PL ?

Jak tak, to ja również poproszę, bo jedyne osiągalne na sieci "kserówki" są w EN i innych nie spotkałem, nawet na rosyjskich, pirackich serwerach zlokalizowanych na dalekiej Syberii :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaku - masz instrukcję w naszym, ojczystym języku, czyli PL ?

Jak tak, to ja również poproszę, bo jedyne osiągalne na sieci "kserówki" są w EN i innych nie spotkałem, nawet na rosyjskich, pirackich serwerach zlokalizowanych na dalekiej Syberii :biggrin:

Mam instrukcję po polsku, nie mylić z serwisówką bo ta w polskiej wersji nie istnieje .

Instrukcję mogę podesłać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O maly wlos byl bym posiadaczem serwisowki w ojczystem jezyku , znajomy biegly tlumacz mial mi przetlumaczyc , co prawda do latwych i milych zeczy to nie nalezy , po 2 miesiacach pracy gdy byl juz na ukończeniu ktos podpier...... mu samochod razem z laptopem . Samochodu mi nie szkoda ale laptopa ze serwisowka tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O maly wlos byl bym posiadaczem serwisowki w ojczystem jezyku , znajomy biegly tlumacz mial mi przetlumaczyc , co prawda do latwych i milych zeczy to nie nalezy , po 2 miesiacach pracy gdy byl juz na ukończeniu ktos podpier...... mu samochod razem z laptopem . Samochodu mi nie szkoda ale laptopa ze serwisowka tak .

Co jest trudnego w czytaniu serwisowki w j. angielskim w dzisiejszych czasach. Sa przecież słowniki online lub "głupie" translatory które troszkę ułatwiają tłumaczenie.

 

Pozdro

Edytowane przez Jeż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest trudnego w czytaniu serwisowki w j. angielskim w dzisiejszych czasach. Sa przecież słowniki online lub "głupie" translatory które troszkę ułatwiają tłumaczenie.

 

Pozdro

 

Ty chyba nie używałeś nigdy translatora do tłumaczenia serwisówki . online to sobie możesz tłumaczyć i ci wyjdzie KALI JEŚĆ, KALI PIĆ,

Gdyby to było takie łatwe to by ludzie za takie tłumaczenie nie brali ciężkich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich temat dość dawno poruszany ale jeszcze raz zapytam

Które gmole będą lepsze pod względem wyglądu i mocowania ?

 

1. http://allegro.pl/gmole-suzuki-marauder-vz-800-vz800-i3306261467.html

2. http://allegro.pl/gmole-spacerowki-intruder-m-50-m-800-vz-800-i3253033679.html

 

Czy może preferujecie inne ? Ciężko mi się zdecydować bo w realu nie miałem okazji się przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich temat dość dawno poruszany ale jeszcze raz zapytam

Które gmole będą lepsze pod względem wyglądu i mocowania ?

 

1. http://allegro.pl/gmole-suzuki-marauder-vz-800-vz800-i3306261467.html

2. http://allegro.pl/gmole-spacerowki-intruder-m-50-m-800-vz-800-i3253033679.html

 

Czy może preferujecie inne ? Ciężko mi się zdecydować bo w realu nie miałem okazji się przyjrzeć.

 

Wydaje mi się, że żadne bo mają ostre krawędzie. A pojazd nie może takich chyba mieć.... ? Pewnie to nie problem do czasu jakiejś wpadki, wypadku itp

Ale może coś się zmieniło w przepisach. ;-)

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich temat dość dawno poruszany ale jeszcze raz zapytam

Które gmole będą lepsze pod względem wyglądu i mocowania ?

 

1. http://allegro.pl/gmole-suzuki-marauder-vz-800-vz800-i3306261467.html

2. http://allegro.pl/gmole-spacerowki-intruder-m-50-m-800-vz-800-i3253033679.html

 

Czy może preferujecie inne ? Ciężko mi się zdecydować bo w realu nie miałem okazji się przyjrzeć.

Te od motonautilius sobie chlopie odpusc bo tylko wtopisz kase , wykonanie na poziomie dna .Na forum jest sporo o nich napisane .

 

 

Jesli chodzi o Choppy OMiH. Kupilem u niego juz pare czesci i jak na razie sie nie zawiodlem , pozatym w poniedzialek maja mi przyjsc wlasnie te gmole wiec jak cos to moge podeslac foty i relacje z monazu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te od motonautilius sobie chlopie odpusc bo tylko wtopisz kase , wykonanie na poziomie dna .Na forum jest sporo o nich napisane .

 

Również odradzam - poczytaj w internecie na temat fimry Motonatilus, znajdziesz dużo negatywnych opinii na ich temat.

 

Co to Choppy OMiH, mam od nich gmole, co prawda w innym fasonie, ale jestem zadowolony (było małe zamieszanie z poprawką ich mocowania, ale reklamacja uznana i naprawa zrobiona bez problemów, więc w tej kwestii duży plus :lalag: ). Jedna rzecz, o której musisz pamiętać, że robione przez nich gmole są robione z dwóch części, składanych podczas montażu. Spasowanie nie zawsze wychodzi idealnie i może powstać szpara - ja u siebie zastosowałem opaski termokurczliwe (do kabli energetycznych) i ładnie to wyszło :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda zamowilem juz te gmole ale umowilem sie z nimi tak ze po zamontowaniu jak bedzie cos nie tak to im je oddam , zgodzili sie bez problemu . Problem mialem kiedys z ich stelazami pod sakwy bo musialem zmienic sruby na dluzsze ale to pryszcz najwarzniejsze ze wykonanie wylo bardzo ladne . Natomiast nurtuje mnie problem ze sakwami/ kuframi oryginalnymi Suzuki widzialem facet ma na allegro ale chce za nie 1200 zl moze ktos z was ma takie uzywane na sprzedaz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...