Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kriss - podeślij zdjęcia swoich gmoli oczywiście - maila masz, ponieważ wysyłałeś mi instrukcję(jeszcze raz dzięki) ale na wszelki wypadek - [email protected]

Pozdrawiam wszystkich nowych i starych Maruderów

Wysłalem to co mam... powinieneś mieć na privie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrissF jeśli to nie problem ta ja też poproszę fotki gmoli. na: [email protected]

 

Ja jesienią przymierzałem sie do produkcji - byłem na moto bazarze w Łodzi żeby coś podejrzeć i o zgrozo większość wynalazków oscylowała w cenie 500 - 600 PLN - a mocowania większości były do chłodnicy !! wnioskuje z tego ze taki gmol to może tylko narobić poważnych szkód a nie chronić silnik

 

 

 

Edytowane przez DNW123

motory na tory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przerwach myślenia o gmolach nurtuje mnie jedno pytanie - jak poradzić sobie po złapaniu gumy na jakimś zadu...u, i jak się przed tym (lub taką sytuacją) najlepiej zabezpieczyć - jeśli to jest możliwe. Czy przytrafiło się wam kiedyś takie "szczęście"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przerwach myślenia o gmolach nurtuje mnie jedno pytanie - jak poradzić sobie po złapaniu gumy na jakimś zadu...u, i jak się przed tym (lub taką sytuacją) najlepiej zabezpieczyć - jeśli to jest możliwe. Czy przytrafiło się wam kiedyś takie "szczęście"?

Mamy opony bezdentkowe... najlepszym rozwiazaniem jest wozenie łatki w płynie.. mam nadzieję ze to pomoże bo do tej pory na szczeście taka przykrośc mnie nie spotkała :)

no i weż człowieku cos tu napisz... jeszua jak zwykle wszystko widzi i wszystkich uprzedzi ;)

Edytowane przez krissF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatki w płynie, hmm - czego to ludzie z głodu nie wymyślą :bigrazz: - a jak nasze zakłady wulkanizacyjne są przygotowane do serwisu motocykli? Szczególnie chodzi mi o kwestię wyważanie kół. Z tym chyba może być problem, jak myślę. Nie widziałem w żadnym zakładzie jakiejkolwiek informacji o usłudze dla motorzystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Marauderze są koła bezdętkowe wiec nawet złapanie gwoździa to nic strasznego.Nie wolno go tylko samemu wyciągać.Pianę do kół jak najbardziej polecam.Chociaż wątpię że będzie potrzebna.Sprawa gorzej wygląda z kołami dętkowymi.Do nich nic sie nie nadaje tylko nowa dętka,a nie każde koło mozna samemu naprawić na drodze.Jeśli chodzi o wyważanie to są niektóre warsztaty wyposażone w przystawkę do wyważania kół motocyklowych tylko trzeba poszukać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem oponę u siebie (tj. w Katowicach) w warsztacie i ściągnęli mi oponkę (dunlopkę) i zrobili wyważenie na miejscu.Mechanik posiadał jakąś taką przystawkę do wyważania kół motocyklowych.A co do jakości opony to ciężko powiedzieć bo zdążylem na nie przejechać tylko 80 km bo później spadł śnieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem oponę u siebie (tj. w Katowicach) w warsztacie i ściągnęli mi oponkę (dunlopkę) i zrobili wyważenie na miejscu.Mechanik posiadał jakąś taką przystawkę do wyważania kół motocyklowych.A co do jakości opony to ciężko powiedzieć bo zdążylem na nie przejechać tylko 80 km bo później spadł śnieg :)

 

Gdzie konkretnie jest ten warsztat ? zawsze przyda się namiar :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...