Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szacowne grono

Poszukuję instrukcji obsługi do Maraudera VZ800. Jeśli ktoś posiada taką w wersji elektronicznej, będę wdzięczny za przesłanie mi jej mailem, oto mój adres: [email protected]

Mam natomiast serwisówkę w języku angielskim, zdjęcia są kiepskiej jakości, ale coś tam widać, jeśli ktoś potrzebuje chętnie ją udostepnię.

Pozdrawiam

Wysłałem Ci na priva.... ;)

Pzdr :wink:

 

Na pewno się pochwalę zdjęciami - no chyba, że nie będzie czym:) Tak jak napisałem wcześniej pokażę całkowite koszty tej inwestycji i jeśli tylko będziecie chcieli to po kosztach zrobię je dla Was. Zatem saxiu i piter - Wy też zacznijcie dumać nad wzorem:) ;)

W razie braku natchnienia moge przesłac fotki moich.. jestem z nich zadowolony :bigrazz:

Edytowane przez krissF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, wczoraj zostałem szczęśliwym posiadaczem maraudera vz 800, 98r. Motor ma tylko gmole, nic wiecej. Ale to nic, powolutku bede go ubieral. No i strasznie jestem zadowolony. Jestem z lubelskiego . Jesli ma ktos moze jakas instrukcje itp to bede bardzo wdzieczny za udostepnienie. Moj mail [email protected]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, wczoraj zostałem szczęśliwym posiadaczem maraudera vz 800, 98r. Motor ma tylko gmole, nic wiecej. Ale to nic, powolutku bede go ubieral. No i strasznie jestem zadowolony. Jestem z lubelskiego . Jesli ma ktos moze jakas instrukcje itp to bede bardzo wdzieczny za udostepnienie. Moj mail [email protected]

Pozdrawiam

Witamy kolejnego Marudowicza na forum :flesje: do zobaczenia w trasie :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, wczoraj zostałem szczęśliwym posiadaczem maraudera vz 800, 98r. Motor ma tylko gmole, nic wiecej. Ale to nic, powolutku bede go ubieral. No i strasznie jestem zadowolony. Jestem z lubelskiego . Jesli ma ktos moze jakas instrukcje itp to bede bardzo wdzieczny za udostepnienie. Moj mail [email protected]

Pozdrawiam

Witam kolejnego posiadacza Marudy. Instrukcję wysłałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sprawie tej instrukcji po polsku. jak mozna jeszcze prosić na adres [email protected] niedlugo bede sprezynki sprzega zmienial i chcialem zobaczyc polska wersje bo mam tylko eng... pozdrawiam i witam nowe maszyny i ich jeźdzców, w stajni tego forum;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja a serwisówka to dwie różne pozycje.Nie ma serwisówek po polsku.A w instrukcji nie ma opisu wymiany sprzęgła.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za instrukcje. jestem pod wrażeniem , że tak duzo osób mi przyslalo instrukcje. jeszcze raz dziekuje. Jak by co to sluze pomoca

 

ja w sprawie tej instrukcji po polsku. jak mozna jeszcze prosić na adres [email protected] niedlugo bede sprezynki sprzega zmienial i chcialem zobaczyc polska wersje bo mam tylko eng... pozdrawiam i witam nowe maszyny i ich jeźdzców, w stajni tego forum;)

 

 

instrukcje wyslalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadeszła wiekopomna chwila na przygotowanie sprzętu do nowego sezonu.

Postanowiłem zmienic tylni laczek oraz wymienić napęd.

W związku z tym pytanie jakie macie tylne oponki i jakie są wasze opinie??? (trwałość / prowadzenie)

 

Znalazłem w internecie parę chińskich wynalazków typu Kenda, Innova , Cheng Shin ale raczej nie zaryzykuję.

 

ma ktoś doświadczenia z oponami AVON - na amerykańskich forach są chwalone i cena doś przystępna

motory na tory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dunlopy ale nie wiem jak sie sprawują bo jeszcze na nich nie śmigalem

 

Koledzy czy ja też mógł bym prosić o instrukcję po polsku, moja uleciała w siną dal przy formacie. Mój mail [email protected]

 

 

 

wyslalem Ci instrukcje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby któryś z kolegów potrzebował instrukcji w j. pol, to mam i również mogę przesłać na pocztę. Mam też serwisówkę po ang. ale ją tylko pocztą polską na cd, bo duża nawet po zipie, a i jakość zdjęć mierna, ale gdyby co kontakt:

 

[email protected]

 

A tak w ogóle to ilekroć wchodzę na forum, to jestem sam, a na drugi dzień już o dwie strony więcej postów!

Kiedy to się dzieje? :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...