Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety nie dam rady ale na pewno wybieram się tutaj - http://www.motocyklowaniedziela.pl/kalendarium w lodzi tj 16go tylko nie wiem czy dopchnę sie do hamowni ciekawy jestem ile koni zdechlo w marudzie od opuszczenia fabryki a moze jest jak nowy jak nie sprawdze wiedziec nie bede jak mi sie uda to dam znac zapraszam moze pod koniec uda sie kawalek przeleciec po okolicy

 

No ja po wizycie na hamowni byłem miło zdziwiony.

Przed wjazdem na hamownię sprawdź poziom oleju, bo będą kręcić marudę naprawdę wysoko, niby tylko przez chwilę ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurrrrrr, moto mi sie wywrócił na podjeździe jak poszedłem bramę otwierać. Patrze, a ona leży, kołem kreci smutno,,, w piasku cała, upiep rzona jak by w jakichś błotnych zapasach uczestniczyła... I patrze a tu kurrrr owiewka pękła i to tak chamsko że ani skleić ani zatuszować dodatkowym stelażem. Po prostu dramat w biały dzień. Patrze na allegro a taka owiewka 800 zł kosztuje... o zgrozo! bo to jest taka przyczepiana do lag, porządna. A że jestem jaki jestem i mam w głowie taki przelicznik co ile powinno kosztować, w życiu nie dam 8 stów za kawałek pleksi grubości 4 mm 50x60cm, i kilka płaskowników z nierdzewki. Stelaż pod pleksie mam, poszperałem na rynku, można kupić docięte na wymiar płyty plexi glass, ale poszperałem i popytałem, i polecono mi poliwęglan, cena mniej więcej podobna, ale to nie pęka, nie rysuje sie, koszt 40zł. teraz muszę to dociąć, mam brzeszczot taki włos do ciecie, i tym będę dziobał, tylko nie za bardzo wiem potem jak to oszlifować, jakimś papierem bardzo drobnym? wodnym jakimś? Narazie smigam bez maski, wieje jak pies, ale w sumie fajnie to wygląda. Dam znać co wyszło z tego projektu, oryginalna była ugieta w dwóch wymiarach, ja chce zrobic na wzór tych od dragów, czyli wysoka, gieta w jednym wymiarze.

 

p.s. ktos sie tam mnie pytał czy zrobiłęm instrukcje do wymany spreżynek w pdf, ale jestem leniwy i nie zrobilem, a nie zabardzo wiem jak tu ta nowa poczte odpalac i odpisac.

 

pozdrawiam

Edytowane przez szary_wilczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI WIELKIE Gandalf to super zes tak blisko bedziemy w kontakcie ale dopiero jak wruce jestem w stanach .

Jeszcze raz dzieki! akurat kupie sobie pompe wody bo mi cieknie zobaczylem na starcie ! Ale poszalalem tylko tydzien i wyjechalem .

post-51297-0-13300600-1305119325_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów a do kolegi Kantry mam poradę typu niech się lepiej zastanowi nad kupnem tej pompy bo to koszt rzędu 1800zł a zestaw naprawczy kosztuje 110 zł i chwile zabawy z moto,wiem bo miałem ten sam problem z rozciekniętą pompa i jeszcze jedno przed wyjęciem pompy radze spuścic olej albo położyc na boku bo można się nieprzyjemnie zdziwic i pozbyc się oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów a do kolegi Kantry mam poradę typu niech się lepiej zastanowi nad kupnem tej pompy bo to koszt rzędu 1800zł a zestaw naprawczy kosztuje 110 zł i chwile zabawy z moto,wiem bo miałem ten sam problem z rozciekniętą pompa i jeszcze jedno przed wyjęciem pompy radze spuścic olej albo położyc na boku bo można się nieprzyjemnie zdziwic i pozbyc się oleju

 

\

Dzieki ! ale ja to kupie w USA tak ze nie tak drogo jak u nas a sie zawsze przyda ,Ale jeszcze raz dzieki za porade nie wiedzialem o tym oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI WIELKIE Gandalf to super zes tak blisko bedziemy w kontakcie ale dopiero jak wruce jestem w stanach .

Jeszcze raz dzieki! akurat kupie sobie pompe wody bo mi cieknie zobaczylem na starcie ! Ale poszalalem tylko tydzien i wyjechalem .

 

Spoko, daj znać jak wrócisz i coś ustalimy ...

 

Na razie na 100% ruszam się na Rajd Weteranów Szos do Minska Mazowieckiego - Sobota 28.05 , jeżeli ktoś jest chętny, niech da znać, zawsze to w kilka maszyn będzie raźniej ;-)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, daj znać jak wrócisz i coś ustalimy ...

 

Na razie na 100% ruszam się na Rajd Weteranów Szos do Minska Mazowieckiego - Sobota 28.05 , jeżeli ktoś jest chętny, niech da znać, zawsze to w kilka maszyn będzie raźniej ;-)

 

Pozdro

 

NO TO MILEJ ZABAWY PALENIA GUMY I NIE TYLKO Heeee.....

post-51297-0-19805900-1305771628_thumb.png

Edytowane przez KANTRY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś może przerabiał siedzenie w Marudzie??

Na standardowym już po ok.30-40km zaczyna drętwieć d... może ktoś poleci jakiegoś tapicera za rozsądne pieniądze?

A może ktoś wrzuci jakieś fotki przerobionych siedzeń na coś ciekawszego niż standard i o wiele wygodniejszego:)

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś może przerabiał siedzenie w Marudzie??

Na standardowym już po ok.30-40km zaczyna drętwieć d... może ktoś poleci jakiegoś tapicera za rozsądne pieniądze?

A może ktoś wrzuci jakieś fotki przerobionych siedzeń na coś ciekawszego niż standard i o wiele wygodniejszego:)

 

Pozdrawiam wszystkich

Mam mustangi daj meila to ci wyślę fotki bo tutaj niemam pojęcia jak to zrobić Edytowane przez Robertso444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Jestem na kupnie pierwszego choppera/cruisera. Problemowy jest mój wzrost 191cm (waga: 80kg) i ciężko mi znaleźć odpowiedni motocykl poniżej 1000cm^3. Zastanawiam się nad Marauderem 800.

Może jest ktoś z Was ma podobne gabaryty i mógłby powiedzieć jak mu się na Marudzie jeździ? Byłbym wdzięczny :)

 

Wiem, najlepiej byłoby się do jakiegoś przymierzyć, ale nie znalazłem żadnej aktualnej oferty sprzedaży w moich okolicach (Kraków)...

Była jedna, ale już nieaktualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Jestem na kupnie pierwszego choppera/cruisera. Problemowy jest mój wzrost 191cm (waga: 80kg) i ciężko mi znaleźć odpowiedni motocykl poniżej 1000cm^3. Zastanawiam się nad Marauderem 800.

Może jest ktoś z Was ma podobne gabaryty i mógłby powiedzieć jak mu się na Marudzie jeździ? Byłbym wdzięczny :)

 

Wiem, najlepiej byłoby się do jakiegoś przymierzyć, ale nie znalazłem żadnej aktualnej oferty sprzedaży w moich okolicach (Kraków)...

Była jedna, ale już nieaktualna

 

Witaj - mam 190cm i 90 kg. Marudą jeżdżę od 4 lat i myślę sobie że wymiana sprzęta na coś większego to zbędne posunięcie. Mi pasuje i proporcje uważam za odpowiednie.

 

Mam mustangi daj meila to ci wyślę fotki bo tutaj niemam pojęcia jak to zrobić

 

Też jestem zainteresowany. Daj fotki na :[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znalazłby się tu motocyklista z Krakowa/okolic, który za jakieś dobre piwo pozwoliłby mi się do swojego Maraudera przymierzyć? :)

 

Ciężka sprawa, bo na razie na allegro nie ma żadnych ofert z Małopolski, nie chciałbym dla samej przymiarki przejeżdżać kilku województw ;)

Edytowane przez Aegle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...