Skocz do zawartości

Opinia o KAWASAKI Z 750 ( Z750 )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A posłuchajcie jak chodzi Z1000 2007r po mojej przeróbce kominów.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OKiMGYQPex8

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A posłuchajcie jak chodzi Z1000 2007r po mojej przeróbce kominów.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OKiMGYQPex8

 

Kozacko gada. :) Jednak jeśli chodzi o wygląd to akurat moim zdaniem te kominy nie pasują do linii motocykla, ale to moje subiektywne zdanie. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem z750 i przy 190 urywa łeb (bez owiewki) lepsze cos obudowane dl-1000 nie ma takich problemów przy tej predkosci ale to turystyk trzeba sie tylko lekko pochylic i nie ma wiatru z750 raczej na krótkie trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powiedzcie mi, czy fioletowe kolektory w Z750 to norma, czy też oznaka nadwymiar intensywnego korzystania z wysokich obrotów?

mam na myśli te z rocznika 2006

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy fioletowe kolektory w Z750 to norma, czy też oznaka nadwymiar intensywnego korzystania z wysokich obrotów?

mam na myśli te z rocznika 2006

Z tego co pamiętam to Z750 do 2006 roku miały dwie wersje kolorystyczne układu wydechowego (lekko złotawe i srebrne) Ja mam złotawy kolektor i przebarwień nie ma, zalezy jakie stadium zaawansowania tych "fioletowych kolektorów" jest masz jakąs fote?

Co do jazdy na wysokich obrotach to raczej nie powinno to przeszkadzać silnik je lubi (do tego jest stworzony)

Reasumując zabarwienia uznałbym za normalne.. jak jest ogień w szopie :icon_twisted:

 

Latam Z750 sezon i mam wyższą szybke o 5 cm 160km/h moge spokojnie utrzymywac, a i 250 jechałem (wtedy juz mniej przyjemnie), miejsce dla plecaka bardzo niewygodne.. mocno podgiete nogi poprzez wysoko umieszczone podnozki pasazera i twarde siedzisko owocuje marudzeniem po 150 km przejechanych z "plecaczkiem"

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

:buttrock: Witam Przeszukałem forum I nie znalazłem konkret info :lapad: Interesują mnie opinie użytkowników Kawasaki z750 od 2007 Znaczy sie jakie mają spalanie w trybie miesznym Na co mam zwracać uwagę przy kupnie tego modelu Z tą myślą Jest ten post :crossy: Jak z serwisem i itp Dziękuję wszystkim zainteresowanym(Mam nadzieje, że dobry temat w dobrym miejscu)Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam koledzy, mam pytanie do Was przyszło mi wymienić akumulator w moim Zecie 750 2006r. wszystko przez ten alarm, który tak zjada te aku :icon_evil:

Akumulator mam w tej chwili o pojemności 8Ah, nie jest to oryginał, tylko jakieś zamiennik MotoStart bezobsługowy, podrzuccie jaki ma byc fabrycznie aku chodzi mi zwłaszcza ile Ah 8 czy może troche więcej bo manuala nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Lusterek nie musisz zmieniać, można zamontować pierścienie dystansowe przy mocowaniu, poszukaj w sieci.

 

 

Tak są tyle że kosztują do Z 750 S 200zł - tyle co nowe lusterka:)) i nie mam pewności czy taka przerobka bedzie zadowalająca. Z tąd moje pytanie czy moze ktoś zmieniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...