Skocz do zawartości

Stunt - wypowiedzi znawców tematu


Rekomendowane odpowiedzi

nic mi się nie pomylilo... ja tam sie z reszta nie znam...

 

jak piszesz coś takiego to chyba pisząc dalej

 

taa

 

nie świadczy chyba o powadze

 

 

 

Chcialem kupic tego gsxra ale wlasnie dzisiaj koles napisal mi ze motocykl sprzedany :/

Mam pytanie, wiem ze cbr 600 nie trzzeba prawie wcale przerabiac silnikowo zeby jezdzic stunt. Jak jest z bladymi?? Tez wystarczy dolac oleju i katowac?

 

uważam, że jeśli poważnie się myśli o stuncie to w każdym trzeba zrobić przeróbkę smarowania

poczekaj będzie znowu coś ciekawego a tej F2 nie chcesz z allegro?? czy też poszła??

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M456951

 

trzeba przyznać że gixer był za dobrą cenę - stan ciekawe jaki był bo to można ocenić dopiero na miejscu

Edytowane przez Pablo-Kamikaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz przegrode wstawic...i nie zakladaj na zdawcza zebatke 14z...tylko na tyl 60z...

inne sily...

 

nie pamietam kto...ale ktos juz ujezdza gs500 i to w profesjonalny sposob...

popytam i dam kontakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz przegrode wstawic...i nie zakladaj na zdawcza zebatke 14z...tylko na tyl 60z...

inne sily...

 

nie pamietam kto...ale ktos juz ujezdza gs500 i to w profesjonalny sposob...

popytam i dam kontakt...

 

zdaje sobie sprawe że większy moment będzie i siły z tyłu na kole większe, dzięki ok jak się dowiesz to napisz , niech ktoś na pisze na temat przegrody i obracania smogu , czy wystarczy sama przegoda bez zmiany położenia smogu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero sie uczysz wiec wysokich i dlugich pionow nie robisz zatem 1,5l oleju wystarczy. bardzo malej zebatki na przod nie wrzucaj bo skonczy sie duzo szybciej niz pozostale elementy napedu. przewod odpowietrzajacy skrzynie idacy do filtra powietrza zastap jakims bardzo dlugim i przezroczystym - bedziesz widzial kiedy wywali olej przez odme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero sie uczysz wiec wysokich i dlugich pionow nie robisz zatem 1,5l oleju wystarczy. bardzo malej zebatki na przod nie wrzucaj bo skonczy sie duzo szybciej niz pozostale elementy napedu. przewod odpowietrzajacy skrzynie idacy do filtra powietrza zastap jakims bardzo dlugim i przezroczystym - bedziesz widzial kiedy wywali olej przez odme

dzięki w końcu jakieś przydatne wskazówki techniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...