Skocz do zawartości

Co sądzicie o "Yamaha Drag Star 650?"


hoob
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hm. Ten co Tata chce kupić ma przejechane 22 tys (1999r) Cena... 21000 PLN. Odradzać mu ?

Cóż, spróbuję znaleźć ten artykuł i zacytować. A swoją drogą zawsze trzeba mieć kilka typów do wyboru i nie koncentrować się na jednym - a jest w czym wybierać (zwłaszcza za takie pieniądze). "Co nagle to po diable" jak mówi przysłowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Bo to jest tak. Ojciec szukał jakiegoś Harleya, ale nie mogł znalezc. Ostatnio spotkał jakiegos dziadka, który poginał własnie Drag Starem 650. Dziadek zachwalał sprzęta, odpalił, pogazował (ten dźwięk :lol: ) a ojcu wyraźnie przypadł do gustu. Ostatnio znalazłem takiego na allegro (aukcja jeszcze trwa) w wersji Classic. Pokazałem tacie i on chyba go kupi... To bedzie jego pierwsze moto (w młodosci mial kilka sprzetow, ale bardzo dawno). Ojciec ma okolo 175cm, waży okolo 100 kg. Maszynka pociągnie? Jakie są jej osiągi?

Vlaad1 czekam na ten artykuł. Z góry dzięki.

>>---------> Strzałeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Bo to jest tak. Ojciec szukał jakiegoś Harleya, ale nie mogł znalezc. Ostatnio spotkał jakiegos dziadka, który poginał własnie Drag Starem 650. Dziadek zachwalał sprzęta, odpalił, pogazował (ten dźwięk :lol: ) a ojcu wyraźnie przypadł do gustu. Ostatnio znalazłem takiego na allegro (aukcja jeszcze trwa) w wersji Classic. Pokazałem tacie i on chyba go kupi... To bedzie jego pierwsze moto (w młodosci mial kilka sprzetow, ale bardzo dawno). Ojciec ma okolo 175cm, waży okolo 100 kg. Maszynka pociągnie? Jakie są jej osiągi?

Vlaad1 czekam na ten artykuł. Z góry dzięki.

>>---------> Strzałeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Podsun Ojcu jeszcze moze Maraudera 800 (tez ma dzwiek niczego sobie!).

Poza tym jest kilka ciekawych, podobnych motorkow, ktore moglyby mu podejsc :D.

Porozgladaj sie wsrod krazownikow i chopperow na allegro i stronkach internetowych tak, zeby bylo w czym wybierac :D. Potem pokaz cala liste posilkujac sie zdjeciami i wtedy dopiero jak Ojciec wybierze DragStara bedziesz mogl spac spokojnie :D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Podsun Ojcu jeszcze moze Maraudera 800 (tez ma dzwiek niczego sobie!).

Artykułu poszukam i wrzucę. Co do Maraudera 800, to sprzęt jest kiepski na początek ze względu na właściwości jezdne. Jeździłem i okazuje się, że jest dość trudny w prowadzeniu, zwłaszcza przy manewrach na małych prędkościach. Podłużne koleiny też są sporym problemem, a przecież tego ścierwa nie brakuje na naszych drogach. Generalnie jest to pojazd "siłowy" wymagający niezłej krzepy i trochę doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...