Skocz do zawartości

Co sądzicie o "Yamaha Drag Star 650?"


hoob
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Wszystkim.

 

Jeśli chodzi o DragStara, konkretnie wersję Classic - XVS650A, to śmigam takim sprzętem od kwietnia tego roku. Przejechałem nim do dzisiaj ponad 10kkm. Moje wrażenia z jazdy tym sprzętem:

 

1. Moto jest łatwe w prowadzeniu ( jak na cruisera ).

 

2. Mimo iż nie należę do siłaczy, nie zdarzają mi się gleby parkingowe i nie szczególnie przeszkadza mi waga tego motocykla - naprawdę nisko położony środek ciężkości.

 

3. Jakość wykonania - wizualnie - powłoki, chromy suuper - wydaje mi się, że lepiej niż u konkurencji.

 

3. Fabryczne wydechy nadają się na śmietnik ( ach ta ekologia ) - moto na nich brzmi jak odkurzacz :cry: . Na szczęście SilverTail-e rozwiązują problem :lol: :lol: :lol: .

 

4. Osiągi V max około 150km/h, przy czym rozsądne przyśpieszenia do około 130km/h - później rzczej bez sensu :cry: . Zużycie paliwa około 5l/100 - średnio. Dla mnie są to w zupełności wystarczające osiągi - przynajmniej na razie. W grupie i tak nie jeździmy szybciej - a samotnie zwykle jeżdżę koło 100km/h. Z drugiej strony zdarza mi się, mimo wieku trochę przesadzać ( rozsądek, rzecz względna :) :) ), więc jak na razie nie zamierzam zmieniać moto.

 

5. Mocy jako takiej mi nie brakuje - przydałby się większy moment obrotowy ( :idea: DragStar 1100 :lol: :lol: :lol: ).

 

6. Dla rozsądnego fana "armatury" idealne moto na pierwszego cruisera. Z tym że ja wsześniej daaaawno temu śmigałem na różnych innych sprzętach.

 

7. Co do trwałości - nie wiem - mam "niestety" za młode moto :) :lol: . Chociaż spotkałem paru bikerów, którzy mieli motocykle z przebiegami 70-80kkm, w których nic, poza normalnymi przeglądami, nie robili więc nie wiem.

 

8. Silnik jest chłodzony powietrzem - wada i zaleta zarazem :) :wink: . Jakoś nie pasuje mi wizualnie chłodnica w cruiserze. Z drugiej strony tylny garnek nieźle grzeje w jajka, co przy eksploatacji w dużym mieście może być uciążliwe.

 

To tyle. Jak sobie coś przypomnę, napiszę więcej :lol: .

 

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...