Skocz do zawartości

Kobieta na Enduro to jest to!:-)


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie stawiam na buty bez tego nie należało by wsiadać ( no nie w sensie "na boso") Wystarczy chociażby zauważyć jak blisko są gorące elementy ....

Orzeszek na głowę jakiś tam , normalne, buzer, hmm, jak ktoś dopiero uczy się jeździć to nie koniecznie, ale to zależy od 'temperamentu" :)

Ważne tez są odpowiednie rękawiczki, takie cieńsze, bo tutaj więcej się "macha" klamkami a z grubymi paluchami trochę ciężko i dłonie bolą.....

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejszy to oczywiście motocykl :)

później kask, buty zdałby się jeszcze jakiś buzer :)

 

 

Żeby sobie popróbować nie trzeb amieć nic , motocykle tam są ochraniacze również, także można śmiało jechać na miejsce ( po uprzednim umowieniu się ) i sobie pośmigać:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście jazda na motocyklu typu cross czy enduro to niesamowita radocha, parę razy miałam okazję spróbować unorać sie w błocie :banghead:

ale jedna trudność dla kobiet mojego wzrostu to właśnie wysokość tych sprzetów, ja często przy zatrzymywaniu zaliczałam ładna glebkę bo nie sięgałam nogami do ziemi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze uno: zazdroszcze Wam że macie u siebie taką możliwość. W moim zadupiastym Płocku niczego motocyklowego nie ma ( prócz 2 salonów/warsztatów ), a z wieeelką chęcią bym spróbował się śmignać po takim torze.

Drugie uno: ile kosztuje taka rozrywka ? Bo może bym brata wyciągnał :bigrazz:

 

Pzdr i gratuluje zapału ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, gratuluje i zazdroszczę.

Poradź mi, bo zaczęłam przygodę z motocyklami od tego sezonu i nabyłam gs 500e ale po wstępnej nauce na nim dochodzę do wniosku, że jest za ciężki. jak Ty się uczyłaś lub uczysz jeździć?

 

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością. Anita :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, gratuluje i zazdroszczę.

Poradź mi, bo zaczęłam przygodę z motocyklami od tego sezonu i nabyłam gs 500e ale po wstępnej nauce na nim dochodzę do wniosku, że jest za ciężki. jak Ty się uczyłaś lub uczysz jeździć?

 

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością. Anita :icon_mrgreen:

Witam

 

Powiem Ci że GS-ik to mój pierwszy zakup i jestem bardzo zadowolona, co do ciężaru nie mam z tym żadnych porblemów wydaje mi się że jeśli wypracujesz sobie technike jazdy to ciężar nie będzie miał wiekszego znaczenia, ważne jest żeby mogła postawić płasko stopki kiedy na nim siedzisz reszta sama przyjdzie, powiem Ci że ja jestem bardzo zadowolona ( a nie jestem silną kobietką waże 50kg i mam 172cm wzrostu) i zakup uważam za bardzo udany , to na prawdę świetny motocykl do nauki......myślę że przekonasz sie do niego tylko ważna rada jeżdzić jeżdzic i jeszcze raz jeżdzic , a przy manewrach parkingowych no coż może troszke kondycje fizyczną poprawic:-) :D

 

Witaj, gratuluje i zazdroszczę.

Poradź mi, bo zaczęłam przygodę z motocyklami od tego sezonu i nabyłam gs 500e ale po wstępnej nauce na nim dochodzę do wniosku, że jest za ciężki. jak Ty się uczyłaś lub uczysz jeździć?

 

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością. Anita :buttrock:

 

A swoją drogą An_o widze że jesteś z Warszawy może jakiś wypad na GS-ikach w ramach ćwiczeń uskutecznimy wymienimy się doświadczeniami ,byłoby mi bardzo miło:-)

Edytowane przez izula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo...mnie od jakiegos czasu korci, zeby sie chociaz przejechac jakims crossem, albo enduro...najpierw po zwykle polnej drodze - prostej :) i sie zobaczy czy przypadnie do gustu :D Poki co zawsze sie boje faktu, iz nie dosiegam do ziemi. Bozia niestety nie obdarzyla mnie dlugimi nozkami, hahahah. Ale nadejdzie ten dzien, kiedy wszelkie obawy znikna, wsiade na taka maszynke i sie przejade :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Beti !

 

Fajna ta Twoja Shadow'ka :)

 

Nie wiem, czy już siedziałaś na jakimś terenowym motocyklu, ale one zazwyczaj trochę idą w dół pod ciężarem kierowcy, więc nie pękaj, spróbuj, na pewno będzie dobrze !!!

 

:wink:

 

P.S. Łał , mamy swój babski temat na forum... :wink:

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Beti !

 

Fajna ta Twoja Shadow'ka :)

 

Nie wiem, czy już siedziałaś na jakimś terenowym motocyklu, ale one zazwyczaj trochę idą w dół pod ciężarem kierowcy, więc nie pękaj, spróbuj, na pewno będzie dobrze !!!

 

:wink:

 

P.S. Łał , mamy swój babski temat na forum... :wink:

 

 

HAHA faktycznie, babski temat o enduro niezle! Jestem z nas dumna:-) ....wiecej takich temacików babskich poproszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta Twoja Shadow'ka :P

 

Dziekuje :icon_eek: :) Mi tez sie podoba, hehe ;)

 

Nie wiem, czy już siedziałaś na jakimś terenowym motocyklu, ale one zazwyczaj trochę idą w dół pod ciężarem kierowcy

 

Siedzialam, doslownie siedzialam z nogami w powietrzu. Kolega ma KLX 650, wiec jak na niego wgramolilam sie, to kolega ladnie trzymal motocykl, a ja sobie nozkami machalam na wysokosci podnozek. Swietnie, poprostu swietnie i za nic w swiecie nie chial isc w dol :(

Ale co tam:

 

DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY :P :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma KLX 650, wiec jak na niego wgramolilam sie, to kolega ladnie trzymal motocykl, a ja sobie nozkami machalam na wysokosci podnozek.

 

Oj, Houston mamy problem !

 

To ile masz wzrostu, że tak zapytam nieśmiało?

 

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oriana masz 100% racji,jesli ktos chce wjechac w teren to musi miec buciki crossowe. Ja bez nich sie nie swojo czuje na drogach szutrowych :icon_razz: Wiadomo jadac do miasta na zakupy ich nie urzywam bo to nie wygodne i nie sa potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...