Skocz do zawartości

ognisko na kabatach,cz.2 ;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

[...]tym razem wezmę na Was bacik, [...]

 

Cholercia !!! :flesje:

Aska z bacikiem !!! Taka okazyja mnie przejdzie kolo ........... tylka :icon_mrgreen:

To Ty Asiu lubisz takie sado-macho ??? :crossy: i to jeszcze w grupie !!! :smile:

A taka niepozorna z Ciebie dziewczynka ..............

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu.. inaczej.

 

Panie i Panowie...

zbiorka jest o 19.00. liczymy ze WSZYSCY beda mieli zakupy ZROBIONE!

wyruszamy spod tesco o 19.15..

 

PS. jesli liczycie ze w 15 minut zrobicie w piatek wieczor zakupy w 15 minut to sie mylicie. zimnego piwa nie bedzie, a kolejka bedzie na 30 min.

slowem.. zalatwcie to WCZESNIEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,

 

Słowo się rzekło , kobyłka u płota :cool:

 

Wdepnę na ognicho i jeśli można, to przywlokę ze sobą 1 sztukę lub też 2 motopasjonatów.

 

Belguś, a co chcesz za prezencik , starszy Panie? :biggrin:

 

Michałku, A Ty nie napinaj swoich muskułów i tak przebrzydle się nie sliń, tylko pakuj kuper z rodzinką w locik i fruń do W-wy. Może coś jeszcze z tego ogniska zostanie do początku lipca :icon_mrgreen:

 

 

Aha, chyba przyjadę autkiem w celu szybkiego przemieszczania się po W-wie. Zdziebuchno mam daleko.

 

Pzdr, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja jako adept-motonita sie pojawię :buttrock: , ale na 4oo jeszcze :icon_twisted:

Jakby co to miejsca w katamaranie dostatek, moge pozbierac towarzystwo po drodze na kabaty :flesje:

 

abu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, jeśli za tydzień będziesz dysponować czasem, to zastanów się nad spotkankiem typowo babskim motocyklowym:icon_biggrin:

 

Zeby chłopy tu obecne nie krzyczały, że bez nich...to prześlę Ci linka na PW pod koniec tygodnia :lalag:

 

 

pozdróweczka, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to babskie spotkanie wypadnie tydzien po planowanym ognisku .................... Ja bede :banghead:

I zadne tam umawianie sie na PW nie pomoze !!!!! :banghead:

 

A ja planuje przyjechac do Polski samochodem, wiec ............ wyzej dupy nie podskocze :banghead: i bede dopiero po 9 lipca :)

I jak mam sie nie slinic skoro namiastke zaje**** stej imprezki juz mialem a teraz jeszcze: Belgu ma imieniny a Listek wiecej flaszek zalatwi !!!! Kurna Olek !!!! :banghead: :crossy: :banghead:

I te piekne kobiety .................. :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...