Skocz do zawartości

Blokady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jakich zabezpieczeń używacie do swoich moto? disc-locki, łańcuchy, co lepiej się sprawdza?

Czy przykładowo takie coś ma jakiś sens? Przynajmniej spełnia funkcję straszaka.

 

http://www.moto.allegro.pl/item205036336_b...ford_chrom.html

 

Co myślicie o takich blokadach za 30pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokady na tarczę nigdy sobie nie kupię, bo każdy kogo znam kto takową stosuje, conajmniej raz zaliczył glebę przy ruszaniu :clap:

Ja mam łańcuch i spoko daje radę, a do tego nadaje się jeszcze do roweru, itp :biggrin: Tulejowany Masterlock, dałem jakieś 150 zeta kilka lat temu.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokady na tarczę nigdy sobie nie kupię, bo każdy kogo znam kto takową stosuje, conajmniej raz zaliczył glebę przy ruszaniu :clap:

Ja mam łańcuch i spoko daje radę, a do tego nadaje się jeszcze do roweru, itp :biggrin: Tulejowany Masterlock, dałem jakieś 150 zeta kilka lat temu.

 

pzdr.

 

hehe, mi sie zdarzylo ruszyc z lancuchem (taka linka w pancerzu), troche sie obdarła ale nic nie zniszczyla.

Nie ma skutecznych zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokady na tarczę nigdy sobie nie kupię, bo każdy kogo znam kto takową stosuje, conajmniej raz zaliczył glebę przy ruszaniu :banghead:

Ja mam łańcuch i spoko daje radę, a do tego nadaje się jeszcze do roweru, itp :flesje: Tulejowany Masterlock, dałem jakieś 150 zeta kilka lat temu.

 

pzdr.

 

Ja polecam takie coś:

http://moto.allegro.pl/item208775800_xena_..._z_alarmem.html

Nie da się zapomnieć, że masz ją założoną bo jak tylko ruszysz kierownicę to włącza się alarm. Skutecznie odstrasza oglądaczy i przechodniów którzy chcą sobie usiąść i pomacać. A jak ktoś będzie chciał ukraść moto to żadna blokada nie pomoże. Są gdzieś na necie filmiki z testami blokad i średnio rozwalenie zajmuje 15sekund.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma skutecznych blokad, każa jest do złamania w 15 sekund ale przez takiego lepszego bandziora.

Przeciętny dres na widok takiego disc-lock'a za 30pln da sobie spokój, tak mi się wydaję.

 

A co do tego lock'a z alarmem za 175pln to według mnie jest to taka sama blokada jak za 30pln tylko że płaci się za ten alarm.

 

Ale mimo wszystko, ktoś stosował to cudo? głośny jest ten alarm? działa to?

Na łańcuch to wystarczą dobre nożyce, a zwłaszcza na taki łańcuch za 150pln, każdy dres takie nożyce pewnie ma :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam xene, fajna sprawa nie da się zapomnieć o blokadzie :biggrin: :icon_twisted: co do skuteczności to jeszcze w praktyce nie miałem okazji się przekonać :icon_mrgreen: na pewno jednak jest lepsza niż cudo za 3 dychy. Bul jest tylko z bateriami, padają jak się robi zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...