Skocz do zawartości

Pytanie do właścicieli Wyczynów 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam KMX-a i zamierzam go sprzedac i kupic jakiegos wyczyna najbardziej spasiło by mi jakies 125 czy od razu 250? Jak juz to co Honda, Yamaha... czy co? (chodzi o dostepnosc czesci, awaryjność itp.)

Prosze o opinie właścicieli z gory dzieki. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sidi: Wiem ile to pali i jakie sa koszty. Moj KMX w terenie pali pod 9a czasem nawet nie schodzi ponizej:/ Acha i mam pytanko do ciebie sa Wyczyny 125 w 4t??? nie wydaje mi sie...

 

czarczi:myslalem nad KTM-em ale jedni mowia ze dobry w ch*j a inni ze gowno bo drogie czesci itp.. wiec jak jest?? pozdro i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyczynow to tylko KTM !!!

 

pozdro

ja bylem w podobnej sytuacji sprzedalem Kawasaki kmx 125 i wczoraj kupilem KTM-a sx 125 ktory mnie zdziwil swoim kopem i oddawaniem mocy a jedyne co moge powiedziec to ze dzisiaj jezdzilem pierwszy raz i spalilem 10l paliwa wcale go mocno nie krecac. :icon_question:

P.S narazie mam nowy tlok naped i opony jedyne co musze dokupic to klocki hamulcowe na przod

 

Jeszcze jedno kmx do wyczyna to zabawka albo drewniany klocek ktory trzeba popychac pod wieksza gorke :-)

Edytowane przez mati kmx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Czarczi'ego

Jak wyczyn 125 to tylko KTM, patrząc na rozwiązania techniczne Yamahy i KTMa jednak dużo plusów ma KTM. Części dostaniesz wszystkie. Np. co mnie zdziwiło, u dealera KTMa można kupić tarcze sprzęgłowe pojedynczo, a nie cały komplet tak jak to jest u Yamahy. I jeśli chcesz kupować pierwszego wyczyna to kup 125, bo 250 rozniesie Cie jak gówno po polu. Na secie można się na prawdę wiele nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm wcale nie sa awaryjne!! nie wiem kto Ci takich glupot nagadal , mam juz 2-go kata i jestem zadowolony ( z tego drugiego narazie mniej bo poprzedni wlasciciel zaniedbal troche sprawy techniczne i teraz mam wydatki ) ale jak dbasz to nie ma prawa nic sie z nim dziac !!

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a w KTM-ie ile wytrzymuje tłok 50h wytrzyma? i ogolnie czy 250 nie bylo by tańsze w utrzymaniu tzn. nie odkrecal bym tak i by sie wolniej zajezdzalo???

pierwsze co zrobisz jak kupisz 250 w 2T to sie polamiesz po drugie moc w 125 jest wystarczajaca po pierwszym dniu jazdy wszystko mnie boli i nie brakuje mi wrazen na dzisiejszy dzien.

a tak wogole to gdzie zamiezasz szalec na tym moto ;) jak wylacznie w lesie i czasami na tor to hard enduro a nie cross :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie zalezy od umiejetnosci czy po kmx'ie 125 czy 250 - np Enduromaster przesiadl sie na exc 250 i jakos zyje po dzis dzien. Jednakze na pewno nie pozalujesz jak kupisz 125 - nauczysz sie jezdzic do porzadku,a nie jezdzic na pol manetki.

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie zalezy od umiejetnosci czy po kmx'ie 125 czy 250 - np Enduromaster przesiadl sie na exc 250 i jakos zyje po dzis dzien. Jednakze na pewno nie pozalujesz jak kupisz 125 - nauczysz sie jezdzic do porzadku,a nie jezdzic na pol manetki.

 

Pozdro :crossy:

Ale enduromaster kupil exc250 a nie sx250 jak chce zrobic zalozyciel tematu a silnik w sx i exc ma tylko taka sama pojemnosc i nic poza tym wogole rozne sprzety inne skrzynie bieow inna charakterystyka silnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati kmx: Normalnie to jezdze po lasach, bagnach itp. ale teraz zaczynamy sie bawic w zawody a trohe glupio sie jezdzi na kogos sprzecie bo kmx juz w ogole sie do zawodow nie nadaje:/ nie mowie ze jezdze na kazdyc ale 3 juz mam za soba na kumpla sprzecie wiec wiesz. A jakie Hard Enduro proponujesz???

 

stormraider: No moze masz racje, ale jezdzilem juz na wiekszych sprzetach i jakos dawalem rade;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...