Skocz do zawartości

mapnik/tankbag - jaki, gdzie, za ile?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję mapnik lub niewielki tankbag z mapnikiem. Czy macie jakieś propozycje?

Znalazlem cos takiego - http://motocykl.net.pl/maphome.htm - czy ktos posiada taki mapnik i moze wyrazic opinie na jego temat?

Jak wyglada sprawa magnesow neodymowych - czy to dobre rozwiazanie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, paski ssą :/

nie wiem, czego się bać przy magnesach - ja mam teraz w bawarce plastikowy zbiornik i _cholernie_ mi się to nie podoba (jedna z nielicznych drobnych, acz upierdliwych wad tego motocykla). póki jeździłem xj-tą miałem tankbaga f-my "tau" zakupionego właśnie w lidlu: xj-ta jest n-ka, z samą tylko szybą, a w deszczu nie przemakał (no, łapał ciut wilgoci w najniżej położonym punkcie, ale nie tyle żeby np zawilgocić zapasową kominiarkę leżącą nieco powyżej). a trzymanie było dobre, nawet na samych magnesach (miał jeszcze paski, ale nie zapinałem nigdy poza tym na główkę ramy); rekordem było jakieś 7-9kg (piwo i soki na imprezę) wprawdzie na jakichś 10km, ale mapnik się nie oderwał ani nie przesuwał zauważalnie na winklach

tak że spokojnie mogę polecić i magnesy i tanie torby z lidla :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiedzialem to w Lidlu sa "tygodnie motocyklowe" i tych mapnikow nie ma w stalej ofercie... jak tu teraz trafic na taki tydzien..

p.s. jezeli chodzi o paski to raczej nie - wyleczylem sie z nich po torbach bocznych "metro".

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak tu teraz trafic na taki tydzien...
Musisz "monitorować" stronę Lidla. Zawsze jest tam plan na jakiś najbliższy okres. Można tez zapisać sie na "subskrypcję" i otrzymywać te informacje e-mailem. Chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...