Skocz do zawartości

Suzuki VZR1800 Intruder


motogutek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem o to obawy ale o dziwo pojeździłem ostatnio po "drogach" zlanych najpierw lepikiem a potem przysypano to kamyczkami (taki dziwny polski patent) i nic się nie stało oprócz usmolonych felg.Co do tylnej opony to mam teraz 5600km i opona jest prawie łysa i nie wiem czy zrobię na niej 8 tys.Ale następna to będzie 260.

 

TOMEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizowałem go jako jedną z alternatyw. Odpadł jedynie z tego powodu, iż w mojej ocenie jest po prostu "niespakowywalny". Sakwy firmowe to nieporozumienie (na jeden czteropak wystarczą jedynie) a inne o większej pojemności - przy cienkiej oponie tylnej i relatywnie wysoko poprowadzonych wydechach - praktycznie nie wchodzą w grę. Wydechów raczej szkoda zmieniać, gdyż po pierwsze są ładne, a po drugie jest to najlepszy dżwięk firmowych wydechów jaki kiedykolwiek słyszałem. Sądzę, że akcesoryjne nie miałyby tak fajnego klangu jak mają te firmówki.

Jak z tego wynika, moto naprawdę fajne (de gustibus...) ale raczej na odcinki nie wymagające taszczenia większego bagażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak że siedzenie nie jest pod tym plastkiem tylko zamiast niego.Kluczykiem od stacyjki otwierasz siedzenie, odkręcasz dwie śrubki ściągasz plastik a na jego miejsce zakręcasz siedzenie na tych śrubeczkach.Cała operacja trwa 2 min jak znajdę szybko w garażu klucz.

 

 

Mógłbyś wrzucić zdjęcie swojej maszyny z zamocowanym siedzeniem dla plecaczka?

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą, jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Tak jak już wcześniej ktoś napisał moto do miejskiej lanserki, do pracy możesz sie przebić itd. O trasach zapomnij. Wybrałem sie z moim plecaczkiem z Wa-wy do Łodzi, w połowie drogi prosiła mnie o bilet PKP do domu. Dla porównania dodam, że na co dzień jeździmy VTX-em 1800.

Przyśpieszenia ok, trakcja ok, pozycja hmm... powiedzmy na krótkie przeloty ok, co do spalania, jak ktoś już ma kasę na kupno to jakie to ma znaczenie?

 

Pozdrawiam Piter ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Przyśpieszenia ok, trakcja ok, pozycja hmm... powiedzmy na krótkie przeloty ok, co do spalania, jak ktoś już ma kasę na kupno to jakie to ma znaczenie?

 

Pozdrawiam Piter :banghead:

 

 

 

Spalanie ma znaczenie z czysto praktycznego punktu widzenia i komfortu. To znaczy ile zrobisz kilometrów na jednym baku, bo np. tankowanie co 150 czy 200 km to już jest wkurzające. Choć, jak lans to na całego, nawet pod CPN-em :)

Dzięki za opinie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Tak jak już wcześniej ktoś napisał moto do miejskiej lanserki, do pracy możesz sie przebić itd.

Jakoś w tym sezonie nawinołem 6 tys km i bynajmniej nie do pracy a w dodatku w 70% z żoną..

. Dla porównania dodam, że na co dzień jeździmy VTX-em 1800.

I wcale się nie lansujecie?(czyt. Ludzie na Was nie zwracają uwagi?)

 

Czegoś tu nie kapuje.Czy VZR ma napisane na baku "jedzie lansiarz"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem do suzuki , ten motocykl przypomina mi pierdzipeda YUKI 150 i za skarby go nie kupie. najbrzydszy sprzet jaki widzialem .nie wiem co sie dzieje ,ale te nowe trendy w modzie motocyklowej wogule do mnie niew trafiaja . starychyba juz jestem hehe

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem do suzuki , ten motocykl przypomina mi pierdzipeda YUKI 150 i za skarby go nie kupie. najbrzydszy sprzet jaki widzialem .nie wiem co sie dzieje ,ale te nowe trendy w modzie motocyklowej wogule do mnie niew trafiaja . starychyba juz jestem hehe

 

a mi ten mastodont przypomina moto o nazwie yuki czy juki 150-kiedys w Śm byl opis i zdjecia . sylwetka b. podobna

mi sie nie podoba -przerost formy nad trescia

 

powtarzasz się ;)

 

ps.przy okazji bo nie mogę się doszukać podobieństw

 

http://www.yukimoto.pl

 

napiszesz o jaki Ci model chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee,przypierdzielasz sie Kulka!

Moze na zdjeciach wyglada nienajlepiej, ale na zywo, a w szczegolnosci w czasie jazdy nowy Intruz robi juz niezle wrazenie...jest po prostu wielki! I mozna go fajnie przerobic- widzialem juz kilka fajnych zmot zza oceanu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...