Skocz do zawartości

Głośne wydechy Volusia


Dziamut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Mam pytanie do posiadaczy VL 800.Założyłem puste wydechy do mojej VL i mam problem.Wydechy są lekko przytłumione , i strasznie zaczął strzelać , a głos nie jest basowy. Próbowałem różnych przytłumień i bez skutku . Może ktoś ten temat przerabiał i może mi coś doradzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Mam pytanie do posiadaczy VL 800.Założyłem puste wydechy do mojej VL i mam problem.Wydechy są lekko przytłumione , i strasznie zaczął strzelać , a głos nie jest basowy. Próbowałem różnych przytłumień i bez skutku . Może ktoś ten temat przerabiał i może mi coś doradzić .

Konieczne regulacje (moja Volusia też strzelała niemiłosiernie). Przejrzyj temat Wild Stara - tam pojawia się wątek wydechów i wytłumienia, może coś znajdziesz. Napisz jeszcze JAKIE WYDECHY ZAŁOZYŁEŚ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Mam pytanie do posiadaczy VL 800.Założyłem puste wydechy do mojej VL i mam problem.Wydechy są lekko przytłumione , i strasznie zaczął strzelać , a głos nie jest basowy. Próbowałem różnych przytłumień i bez skutku . Może ktoś ten temat przerabiał i może mi coś doradzić .

Witam kolego ja tez mam vl na pustych wydechach no prawie pustych bo jakies tam niewielkie zatyczki są i mi wogule nie strzela no morze sporadycznie na 3tys km morze ze 3 razy puknela ale to bardzo cicho przy naprawde durzym przeciągnięciu a tak to równo schodzi z obrotów i ładnie się sprawuje.Co do basu to umnie tesz niema jakiegos głebokiego basu ale niejest żle,a wogule to chodz głośno jak cholera uszy spadają.Ja kupiłem juz na pustych więc niewiem jak bylo przed i czy wymagało to regulacji czy wina wydechów.Moje są dobrej firmy prawie 3 tys kosztowały.Kumpel tesz ma vl na prawie pustych innej firmy niepamiętam jakiej ale moge sprawdzic to troszeczke mu strzela ale to naprawde niewielePozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wydechy to są zrobione z rury nierdzewnej przez kumpla który zajmuje się tłumikami do samochodów, są to rury tej samej gróbości co orginały i w nie włożone przytłumienia.Jeżeli chodzi o regulację to czego- gażnika? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wydechy to są zrobione z rury nierdzewnej przez kumpla który zajmuje się tłumikami do samochodów, są to rury tej samej gróbości co orginały i w nie włożone przytłumienia.Jeżeli chodzi o regulację to czego- gażnika? :biggrin:

Grubość (znaczy się średnica) rury nie ma tyle do "gadania" przy strzelaniu, co ilość przegród, a oryginały są nieźle napakowane. Jeżeli nie masz jeszcze wtrysku, to oczywiście regulacja gaźników powinna coś pomóc. A jak nie, to zmiana dyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupiłem wydechy Cobry do C 800 (Volusia na wtrysku) i nie zamontowałem, bo nie ma możliwości podłączenia sondy. W wmw, gdzie je kupiłem, na moje pytanie czy mogę zamontować bez sondy odpowiedzieli, że po konsultacji z producentem zalecają podłączyć do sondy jakąś kostkę, która ma ją oszukiwać. Tyle, że tej kostki nie ma nawet w Cobrze w USA. Obiecują, że za tydzień powinni dostać - koszt ok. 100 zł. I dupa wydechy leżą gotowe do montażu. Szkoda, że o tej kostce nie powiedzieli przed kupnem wydechów :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie jest tak źle. Na stronie Cobry cena za moje wydechy ''Streetrod'' to 480 zielonych. Ja zapłaciłem 2200 z przesyłką, ze Stanów też za darmo by nie przyszły. moto mam na ''firmę'', więc spróbuję odliczyć VAT i dochodowy, a wtedy nie wygląda to już strasznie... żona tylko.... ale obiecałem, że w tym sezonie to ostatni zakup. :smile: obiecać trzeba, pamiętać się nie musi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanie a gdzie się znajduje ta sonda bo mam chrapke na jakies wydechy i niechciałbym mieć takich problemów jakie są tu wspomniane.Mój model jest na wtrysku.Z góry dzięki.

 

Mniej więcej na wysokości podnóżka plecaczka - bardziej od strony koła. Zresztą to jedyny kabel jaki jest podłączony do tłumika. Ciekawym jest fakt, że to samo moto z tego samego roku (bulwar) tylko jeden sprowadzony ze stanów jej nie ma a european wersion - posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej na wysokości podnóżka plecaczka - bardziej od strony koła. Zresztą to jedyny kabel jaki jest podłączony do tłumika. Ciekawym jest fakt, że to samo moto z tego samego roku (bulwar) tylko jeden sprowadzony ze stanów jej nie ma a european wersion - posiada.

 

Ciekawostka - mój jest z 2006 roku, sprowadzony z USA, kupiłem już z głośnymi wydechami Vince&Hayns i nie widziałem żadnego kabelka. Aż się jeszcze raz przypatrzę jak tylko z roboty wyjdę :buttrock:

A propos strzelania - czasem sobie puknie ale to tak fajnie brzmi, że aż szkoda by było gdyby przestała :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...