Skocz do zawartości

Weekend w Wilnie w lipcu


drzewulec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spławik, jadę m.in. dlatego, że Ty jedziesz :( Czuję się bezpiecznie jak zamykasz :P I buźka mi się cieszy jak widzę afryczkę na kamienistym poboczu tak przy 80 km/h lol

 

a tak serio to Wschód mnie ciągnie od zawsze... Kiedyś Buchara i Samarkanda - jak tylko zmienię moto (będzie BMW GS...)

 

E tam... było góra siedem dych, tylko że ja tam żadnego pobocza nie widzialem :P

Nie strasz, że znów " Spławik zamyka..." umrę z nudów i zacznę wężykować a wiadomo jak się to kończy :eek: :evil: :D

A tak serio to ja się pisze na te klimaty "Buchara, Samarkanda" i jeszcze " Batumi, ach Batumi... Herbaciane pola Batumi..." :cool:

tylko to już chyba na " Wiaderku". Co litr to litr :wink:

Edytowane przez DrSpławik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz, że znów " Spławik zamyka..." umrę z nudów i zacznę wężykować a wiadomo jak się to kończy :clap: :biggrin: :buttrock:

eee tam Spławik, ale jaka zasługa dla peletonu... poza tym stać Cię :icon_evil:

 

A tak serio to ja się pisze na te klimaty "Buchara, Samarkanda" i jeszcze " Batumi, ach Batumi... Herbaciane pola Batumi..." :icon_razz:

Wchodzę :banghead: Ale nie wiem czy w 2008 da radę.

 

tylko to już chyba na " Wiaderku". Co litr to litr :banghead:

Spławik, co ty gadasz... wiadro ma moim zdaniem niewiele przewag nad afryką - a nawet myślę, że jest cieższe i przez to w terenie mniej poręczne. A jeżeli większego/mocniejszego coś to ja bym Cię widział na BMW 1150/1200 GS w wersji Adventure - pomyśl nad tym naprawdę.

 

Reszta gadki na PW :) Przepraszam za offtop...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe....

 

Udało mi się jeszcze jednego namówić - więc aktualizacja:

 

 

- MeDeViLL

- Tomek Kulik

- DrSpławik

- anulka

- vigaCMHQ

- klaudiusz +1

- wieczny student

- zoltecek

- drzewulec

- Pol_dek

- wolkan

- Jankes + 1

- kendo +1

- plooscva

- mario33 + 1

- Jaskiniowiec

 

 

Grupa imponująca :PPPPPPP - 19 osób. - Zalejemy Litwę - w przenośni i dosłownie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka spora grupa wymaga pewnej (samo-) dyscypliny. Dobrze że mamy nocleg zarezerwowany bo z biegu dla 20 osób nie tak łatwo...

 

Czy w planach są Troki (zamek) ? Np w niedzielę w drodze powrotnej ?

 

Info praktyczne:

benzyna 95 - ok. 3,70zł, a 98- 3,80 zł (po przeliczeniu z lita).

1 LIT = ok. 1,1 zł (kurs średni NBP z 5.06.07 1 LIT = 1,0903 zł)

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację, z jakimi prędkościami jechaliście na Ukrainę?

I jeszcze jedno, ja potrzebuję duuuużo miejsca!! Boję się ludzi i innych motocyklistów. Za to obiecuję wypełnić funkcję, którą mi powierzycie z dużą starannością. Mogę być strażnikiem motocykli w nocy, mogę być kąpielową, mogę skoczyć po piwo, jak trzeba....

Jak daleko jest z Wilna do Kłajpedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację, z jakimi prędkościami jechaliście na Ukrainę?

W grupie wolniejszej było to 80-90km/h na gorszej drodze, 100-110 km/h na lepszej. Poza granicami wolimy nie zadzierać z policją miejscową, co już Spławik żaluzyjnie był się już wyraził między wierszyczkami... (wężykiem Panowie, wężykiem).

 

I jeszcze jedno, ja potrzebuję duuuużo miejsca!! Boję się ludzi i innych motocyklistów.

Jakieś szczegóły ? O ssooo chodzi ? :)

 

Za to obiecuję wypełnić funkcję, którą mi powierzycie z dużą starannością. Mogę być strażnikiem motocykli w nocy, mogę być kąpielową, mogę skoczyć po piwo, jak trzeba....

W wymyslaniu funkcji i tytułów dobry jest Kamandir więc niech on decyduje :bigrazz:

 

Jak daleko jest z Wilna do Kłajpedy?

Dość daleko... Mam poszukać dokładnie ? Jak wyczaisz prom z gdańska do Kłajpedy, który zabierze moto - ja reflektuję :)

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie cierpię jak mi ktoś jedzie na dupie. To znaczy, zabrzmiało to jakoś inaczej niż chciałam...

 

Anulka nikt Ci na dupie siedział nie będzie, chyba że sama do tego dopuścisz. Ale to już kwestia " z kim sobie życie układać..." a to temat mojego "doktoratu".

A serio to latamy emerycko czyli 120 w niezabudowanym i 90 w zabudowanym dla grupy szybszej i "przepisowo" dla wolniejszej.

Ponad dwie paki tylko jedna koleżanka z Krakowa ale jak Jej nie widzi Kamandir :biggrin: :biggrin: :biggrin:

To przecież ma być fun a nie stres więc bez obaw :lalag:

Edytowane przez DrSpławik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrastfujcje ja sabirajus pajechac s wami.

Pazdrawljaju

Priwiet..

 

BTW, tomek - drzewulec i inni mlodzi towarzysze- lekcje domowe odrobione ? Juz czytacie w cyrylicy ? :banghead:

 

Ponad dwie paki tylko jedna koleżanka z Krakowa ale jak Jej nie widzi Kamandir :biggrin: :biggrin: :biggrin:

no ja ją rozumiem, wolniej to by musiala caly czas na jedynce ew. na dwojce w porywach... szkoda skrzyni :lalag:

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... mario ----> co do lekcji........ tak się składa że jestem w takim wieku kiedy w szkole podstawowej obowiązkowym językiem był "jedyny słuszny" :PPPPPP - i jakoś nie miałem z nim problemów :banghead:

 

 

 

ruso ---> witamy w grupie.

 

niniejszym - aktualizacja:

 

- MeDeViLL

- Tomek Kulik

- DrSpławik

- anulka

- vigaCMHQ

- klaudiusz +1

- wieczny student

- zoltecek

- drzewulec

- Pol_dek

- wolkan

- Jankes + 1

- kendo +1

- plooscva

- mario33 + 1

- Jaskiniowiec

- ruso.

 

 

Pojawiają się pytania o Troki , Kłajpedę itp.... a wiec tak: Kłajpeda odpada - ponad 200km z Wilna /mało czasu/

Troki - jak najbardziej.

 

PLAN PODRÓŻY DLA GRUPY PIERWSZEJ - WYJEŻDŻAJĄCEJ RANO:

 

1. Zbiórka 27.07.2007 /piątek/ o godzinie 8:30 - PLAC WILSONA POD KINEM.

2. Odprawa.

3. Wyjazd 9:00-9:15

4. Postój w mieście SUWAŁKI - stacja ORLEN /przy rondzie z ul. Pułaskiego/ trasa nr 8.

5. WYjazd s Suwałk - godz. 16:00

6. Wilno

7. Integracja :)

8. Zwiedzanie Wilna - Sobota 28.07.2007

9. Integracja cz.II

10. Niedziela rano - śniadanie.

11. Wyjazd i zwiedzanie Trok.

12. Powrót do kraju - godzina do ustalenia na miejscu.

 

 

 

UWAGA - punkty 1-5 dotyczą tylko grupy I-szej, wyjeżdżającej z Warszawy rano.

Grupa II - prosze o organizowanie waszegho wyjazdu......

 

 

 

 

 

 

mogę być kąpielową, mogę skoczyć po piwo, jak trzeba....

Jak daleko jest z Wilna do Kłajpedy?

 

 

anulka ---> jeśli bedziesz kąpielową to ja pierwszy piszę się na mycie pleców - może być wzajemne :D))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viga, ja też i Ciebie nie podejrzewałem, że nie 'czitajesz' w cyrylicy... ale jeden kolega na ukrainie chcial po angielsku zamawiać w knajpie :banghead: i sie dziwil, że sie nie da :D i karty ni w ząb nie rozumiał :banghead: i wyszła wątróbka :)

 

BTW, ja z Kasią dołączam w Suwałkach, w piatek przed 16.00. Ew. dołączymy na popasie wcześniejszym (cos trza kuszat' czasem...)

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...