Skocz do zawartości

Weekend w Wilnie w lipcu


drzewulec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

drzewul.....

chcesz robic taki krótki odcinek na dwa dni????

Nie lepiej pociągnąć do samego Wilna - to tylko ok. 350km i mieć całą sobotę na spokojne pozwiedzanie???

Obawiam się że sobotnie późne popołudnie to zbyt mało na Troki i Wilno.

 

Myślę że gdybyśmy wykulali się w piątek o 8:00 to na 16-17-tą dotoczymy się w spokojnym tempie z przerwami tu i tam na fajeczkę i korytko :)

 

Co szanowne grono na taką propozycję??

 

BTW - mam już zgodę "najwyższej instancji" - /czyt. żony/ - więc tak czy inaczej jadę z Wami.

Edytowane przez vigaCMHQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była tylko propozycja. Oczywiście ja się dostosuję do wiekszości "wyjadaczy" czyli np. Kamandira. Pewnie że trasę można łyknąc na raz ale przecież liczy sie nie tylko jazda ale i miło spędzony czas :icon_question: np. nad wodą.

Na pewno trzeba już rozmyślać nad miejscem ustawki tych wyjeżdżajacych z wawki. Rozumiem że na wypad sie deklarują:

- MeDeViLL

- Tomek Kulik

- DrSpławik

- anulka

- vigaCMHQ

- klaudiusz

- wieczny student

- zoltecek

- drzewulec

Mam nadzieje, że się nikt nie wykruszy(łącznie ze mną) i dojdą kolejni chetni :)

Edytowane przez drzewulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była tylko propozycja. Oczywiście ja się dostosuję do wiekszości "wyjadaczy" czyli np. Kamandira. Pewnie że trasę można łyknąc na raz ale przecież liczy sie nie tylko jazda ale i miło spędzony czas np. nad wodą.

Drzewciu... Miły czas spędzony nad wodą to można w innym terminie. :)

A ja przychylam się ku propozycji coby już w piąteczek myknąć we wspaniały teren litewski (btw. tam też można nad wodą :lapad: )

Weź pod uwagę, że na przykład taki świrek jak ja będzie musiał w już niedzielę przyatakować byłą stolicyję kaczo-grodu (nie przenoście nam stołlicy do kłakowa... lala... :) ) coby poniedziałkiem stawić się na baczność, a co gorsza trzeźwo myśląc, przed potworem zwanym 'szeffff' :wink: ...

Na pewno trzeba już rozmyślać nad miejscem ustawki tych wyjeżdżajacych z wawki. Rozumiem że na wypad sie deklarują:

- MeDeViLL

- Tomek Kulik

- DrSpławik

- anulka

- vigaCMHQ

- klaudiusz

- wieczny student

- zoltecek

- drzewulec

Mam nadzieje, że się nikt nie wykruszy(łącznie ze mną) i dojdą kolejni chetni

 

No ba! Kamandir spacyfikowany :) albo może to ja znowu uległam... znaczy się - my jedziemy :flesje:

Spławiczka też spacyfikuję, bo cosik próbował zrobić łam i ruszyć gdzieś indziej... Ale.. No, no, no :evil: Ja mu dam! :flesje:

 

Und ales goooo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - WAŻNE !!!!!

 

Obdzwoniłem kawałek Wilna w sprawie noclegu.

Sprawa wyglada następująco:

 

Jak się okazuje to Wilno latem jest dość, dość oblegane więc znalezienie noclegu za rozsądne pieniądze to nie taka prosta sprawa - ALE MAM !!!!!!

 

"DOM POLSKI" - byłem tam w ubiegłym roku wiec mogę polecić /bez robaczków i tym podobnych niespodzianek/ - poza tym świetna kuchnia.

 

ceny:

pokój 3 osobowy - 250 zł

pokój 4 osobowy - 299 zł

 

w ceny wliczone jest śniadanko.

 

W związku z tym, że muszę potwierdzić rezerwację najpóźniej w poniedziałek to proszę o jak najszybsze zdeklarowanie się chętnych do NIEDZIELI do północy.

 

Myślę że rezerwujemy same 4-ki wychodzi najtaniej.

 

W grę wchodzą 2 noce 27/28 i 28/29 lipca.

 

LISTA OSÓB:

 

- MeDeViLL

- Tomek Kulik

- DrSpławik

- anulka

- vigaCMHQ

- klaudiusz

- wieczny student

- zoltecek

- drzewulec

 

 

proszę się dopisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak swietna kuchnia to ja jadę :P

A tak poważnie czy nie za wcześnie? Przecież dokładnej liczby chętnych nie znamy. Został jeszcze miesiąc.

BTW czy są tam w razie czego miejsca na namioty?

Edytowane przez drzewulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulka - rezerwujemy bez żadnych zadatków;

 

drzewulec - miejsc pod namioty nie ma /nestety/ za wcześnie nie jest, bo juz teraz mialem problem z rezerwacją na ten termin. Obdzwonilem 6 hoteli /tych z przyzwoitszymi cenami/ i tylko w jednym jest szansa na taką grupę jak nasza.

Wiesz - lista za bardzo sie juz nie zmieni - jak dojdą to pewnie 3-4 osoby do czasu wyjazdu i myślę że nie powinno być problemu wtedy z dobraniem kilku miejsc już tam w hotelu.

 

Lista na chwilę obecną:

 

 

- MeDeViLL

- Tomek Kulik

- DrSpławik

- anulka

- vigaCMHQ

- klaudiusz +1

- wieczny student

- zoltecek

- drzewulec

 

czyli na "już" mamy 10 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem sie zapytac ile jest z Trok do Wilna bo myśle ze Trokach napewno u jakiegos gospodarza rozbili byśmy namioty za darmo albo za flaszke lepszej wodki ale nie wiem czy wszystkim odpowiada, co do planu aby zaliczyc w 1 dzien polska- litwa ja jestem za! ale dostosuje sie do ogółu mysle ze bede startował z mragowa wiec jezeli ktos jest z odleglejszej czesci polski to moze przyjechac np w czwartek do Mragowa u mnie przekimac i stad juz rzut beretem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dołączam do Was koledzy szkoda, że urlop kończy mi się 15 lipca z chęcią więcej bym pozwiedzał. Co do wyjazdu to się dostosuje.

:clap: Witam na pokładzie. Bardzo się cieszę, że są kolejni chętni :cool:

 

Witam

 

Chętnie wybiorę się z Wami, proszę o dopisanie do listy (jeżeli jakaś jest :lalag: )

:wink: No to jest "parszywa 12" :buttrock: a więc:

- MeDeViLL

- Tomek Kulik

- DrSpławik

- anulka

- vigaCMHQ

- klaudiusz +1

- wieczny student

- zoltecek

- drzewulec

- Pol_dek

- wolkan

Edytowane przez drzewulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA LISTY:

 

- MeDeViLL

- Tomek Kulik

- DrSpławik

- anulka

- vigaCMHQ

- klaudiusz +1

- wieczny student

- zoltecek

- drzewulec

- Pol_dek

- wolkan

- Jankes +1

- kendo +1

 

czyli mamy 16 osób.

 

Jutro rano rezerwuję 4 pokoiki.

 

Ustalajmy powoli miejsce zbiórek:

1. Warszawa /bo z tego miasta najwiecej/ - miejsce i godzina.

2. I gdzie dobija reszta.... i oczywiście godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...