Skocz do zawartości

Weekend w Wilnie w lipcu


drzewulec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczyło, że ja powiedziałem że: Anulka się nadaje i ma pojęcie :lalag:

Jestem Hetman, czy nie?

 

 

 

Ten tekścik sobie zachowam, w przypadku gdybyś kiedyś zmienił zdanie...

 

Pojawiła się natomist możliwośc wyjazdu w drugim terminie. Koreanka będzie ze mną 19-20 lipca.

Drzewulec, przenieśmy tę wyprawę. Sam na sam ze mną przez 3 dni? Nie życzę Ci takiej traumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - pamietaj o mnie.

Jeśli będzie jeszcze ktoś z Choperowatym sprzetem /abym nie spowalniał całego peletonu/ to też się piszę na koniec lipca.

 

 

anulka - co do serwisu: "PitStop" na ulicy Wolskiej w Warszawie /wjazd od ulicy Syreny - na byłą bazę PKS-u/

chłopak ma na imie Andrzej i jest solidny, terminowy i raczej nie drogi tel: 501-826-745/

 

 

PS - do całej reszty: pewnie nie wiecie "kto jam jest" :) - ale gwarantuję że z większością z Was spotkalem sie już na Bemowie u Tomka z resztą zgrai z ProMotora :notworthy:

Taka czerwona, wyfrędzlowana Shadowka - a ja w białym orzechu :notworthy:

 

 

pozdro dla wszystkich i mam nadzieję że będziecie mnie zabierać tu i ówdzie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem pożeraczem kilometrów. Jakoś to bedzie. :) W koncu trzeba gdzieś te doswiadczenie zdobyć. :wink: . Mam nadzieje,że może ktoś jeszcze dołączy (przynajmniej cztery maszyny). Koreanka obowiązkowo musi zobaczyć Wilno, nie ma innej opcji :icon_rolleyes:

 

Zabrakło mi kilka dni i byłbym z wami na ukrainie. Teraz formuję wyjazd waszym śladem w tym terminie ale jeśli nie wyjdzie to się dołączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wtrące kiedy ma konkretnie byc ten "drugi" termin jezeli jest po 3 lipca to ja sie pisze :biggrin: z checia zajrze do starej posiadłosci mego rodu Troki :biggrin: i jaka forma spania a raczej jego braku :biggrin: rozumiem ze w Augustowie namioty a w Wilnie?

aa i jaka ma być predkośc podrózowania bo ja na enduraczku to tak 120 no moze 130 srednio moge cisnac ale wiecej to juz niee

Edytowane przez zoltecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wilnie byliśmy niedawno. Mieszkaliśmy na nowootwartym campigu, wielce tam reklamowanym. Niestety, jest to głownie miejsce dla kamperów - jest to po prostu parking przy jakimś "expo" z dostawionymi kontenerami sanitarnymi - fakt, że bardzo porządnymi - w kiblu gra np. non stop muzyczka z Polski :icon_twisted: . Są miejsca na namioty (nieocienione i ze stadami mrówek), są stoliki pod parasolami, obsługa bardzo przyjazna i miła. Na miejscu nie ma baru ani sklepu, trzeba wszystko mieć ze sobą (np. wielopaki Svyturys'a). Do centrum nie jest daleko - no i jeszcze jeden bajer - można tam jeździć bez kasków (jest to tolerowane i ogolnie stosowane) i można wreszcie poczuć wiatr we włosach bez konieczności rozpinania spodni. :banghead:

Do Wilna można podjechać extra drogą - jest taki odcinek bocznego "ścięcia" - skladajacą się z gorek i zakrętów, i paru nędznych kawałków prostej, droga wije się wśród lasów, łąk i jeziorek... Bajer!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wtrące kiedy ma konkretnie byc ten "drugi" termin jezeli jest po 3 lipca to ja sie pisze :cool: z checia zajrze do starej posiadłosci mego rodu Troki ;)

 

Serdecznie zapraszam. :) Otóż "drugi termin" to trzeci weekend lipca. co do prędkości, myślę że 120 to bedzie max., ewentualnie (podobnież jak w wyprawie na Ukraine) podzielimy się na "grupę szybkiego reagowania" i "pospolite ruszenie" ;) . Co do planu :notworthy: . Moja propozycja jest nastepujaca:

Pt. 8.00 rano wyjazd;

16.00 Stary Folwark i kompiołka w jeziorku Wigry;

So. 10.00 rano wyjazd ze Starego Folwarku i w zależnościod tego czy zwiedzimy Zamek w Trokach, a myślę że warto(podejżewam, że w niedziele bedzie nieczynny),

przyjazd do Wilna godz. 19. Dalej integracja w knajpach.

Niedziela zwiedzanko do godz.16 i hajda do domu z ew. noclegiem w Polszy.

Edytowane przez drzewulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teeejjj.. Jak to trzeci łikend??? :o

 

Ja jadę 27 VII i koniec kłopka! ;p

 

No chyba że jednak pojedziemy na dwie ekipy...

Pis4U...

Ja już nie myślę bo cosik ostatnio mi to nie wychodzi, a jak dalej w takim tempie będę psuła swoje środki lokomocji to do nalotu na Wilno pozostaną mi co najwyżej wrotki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ostatecznie wybiera się do wilna w ten łikend?

Wilno w ten weekend odpada z powodu braku chetnych. Z tego co zauwazyłem jesteś zainteresowany Ukrainą a więc NAPRZÓD :icon_mrgreen: a do Wilna zapraszam w dn. 27-29.07.br

Edytowane przez drzewulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilno w ten weekend odpada z powodu braku chetnych. Z tego co zauwazyłem jesteś zainteresowany Ukrainą a więc NAPRZÓD :icon_mrgreen: a do Wilna zapraszam w dn. 27-29.07.br

 

W tym drugim terminie nie mogę a nie ma chetnych na ukrainę. Mam chęć jechać sam ale troche się lllllllllekam o motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...