Skocz do zawartości

Weekend w Wilnie w lipcu


drzewulec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...a ja mam wniosek do kierowników tego tripu ...zapewne będziecie pierwsi w hotelu ...więc zagadnijcie w recepcji (od razu jak przyjedziecie) o tego przewodnika ...coby nie było zbędnego kombinowania w sobotę rano...

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety… Nie jadę.

Mały GS, którym miałem jechać miał wymieniane dokumenty, po ich zagubieniu i dotychczas miał tymczasowy dowód rejestracyjny, którego ważność skończyła się w ostatnią niedzielę.

Odesłałem go do firmy leasingowej do Poznania, żeby wymienili na dowód „twardy” i niestety, nie zdążyli tego zrobić.

Do teraz czekałem, że być może się uda, ale niestety, Pani konsultantka w biurze obsługi klienta powiedziała, że będzie, ale dopiero na poniedziałek.

Mam więc motocykl bez papierów, a takowym nie da rady za granicę.

Dobry zwyczaj, nie pożyczaj… Moje moto aktualnie w Anglii, jeździ po lewej stronie. Ma wrócić jakoś w okolicach następnego czwartku.

Ech. Życzę Wam mnóstwa wrażeń! Trzymam kciuki za dobrą pogodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja mam wniosek do kierowników tego tripu ...zapewne będziecie pierwsi w hotelu ...więc zagadnijcie w recepcji (od razu jak przyjedziecie) o tego przewodnika ...coby nie było zbędnego kombinowania w sobotę rano...

 

pozdr,

w

 

 

Zapewne ścigniesz nas po drodze :flesje: i sam zagadasz z przewodnikiem :lalag: :D :icon_mrgreen:

No to sruuu... ;)

Edytowane przez drzewulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kochani....

 

Moja rutututnia wypolerowana, chromy się błyszczą, flaga gotowa /uroczyste wciągnięcie na maszt podczas odprawy/ tylko jeszcze nie wiem z kogo będzie składał się poczet sztandarowy :icon_biggrin:

 

Do zobaczyska jutro....

 

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wyglada ze jestem pierwszy ktory wrocił :icon_eek: pozdrawiam wszystkich

ŻÓŁTECZEK

 

druty w kole, F16 pozdro!!

 

 

EE to w takim razie ja byłam pierwsza, choć miałam wydłużoną traskę... Wczoraj dojechałam do krynicy morskiej, a dziś przez mazury do domu. Licznik wskazał 1670 km. Zdążyłam już zrobić zakupy i pieką się omlety mniamniam.

Cudnie, choć dupa boli, bo jedyna droga szybkiego ruchu była na Litwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z Niuniom też już w domku....

 

fajne zwiedzanie miasta.... nocne także... :)

 

 

..... a tuż przed Wafką CocaCola wybuchła mi w kufrze...skutki wiadome.. :P :D

 

dzięki i do następnego

 

:crossy: :flesje:

 

aha - i tu są fotki.. http://rapidshare.com/files/45811925/Wilno.rar.html

Edytowane przez mla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...