Skocz do zawartości

Weekend w Wilnie w lipcu


drzewulec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MeDeViLL jak najbardziej jestem za tym aby dotrzeć do Wilna w piątek. Podziału podejrzewam, że nie unikniemy (skoro część grupy kończy pracę później i wyjedzie z wawki ok. 17 - ta musi się sama organizować)).

Czas wyjazdu nie ulega zmianie. Czy będziesz jechać przez Wawe ?

Co do trasy to mozliwości są dwie i trzeba wybrac tak żeby się nie wyminąc. Pierwsza jest prawdopodobnie krótsza i ciekawsza. Czy w tej Mikołajówce jest jakas knajpa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym mianuję Tomka i Przemka Chorążymi, i zobowiązuję do zgodnej i owocnej współpracy przy organizacji wyjazdu :clap:

Ze swojej strony ofiaruję mecenat, patronat, oraz wsparcie merytoryczne :cool:

 

Oto moja propozycja parametrów zbiórki chorągwi warszawskiej:

:icon_mrgreen: piątek 27 lipca, Pl.Wilsona pod kinem

:icon_razz: godzina 8.30 odprawa :eek:

:banghead: godzina 9.00 odjazd :crossy:

Postój na drugie śniadanie/obiad gdzieś przed granicą :bigrazz:

W piątkowy wieczór rozpoczynamy zwiedzanie i integrację :flesje:

Sobota w Wilnie on foot, zaś w niedzielę po śniadaniu powrót do Stolycy.

Co na to Chorążowie?

 

HKK

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAMANDIR TOMEK :banghead:

 

Jesteśmy jak najbardziej za :)

 

 

drzewulec - jeśli chodzi o trasy to rzeczywiście - twoja jest o 12 km krótsza ale tak jak powiedziałem wcześniej - kosztem masy TIR-ów goniących tamtędy na Rosję.

Czy jest ciekawsza??? - trudno powiedzieć.

Jechałem tamtą dtroga /przez Ogrodniki/ tylko raz i bardziej byłem zajęty pilnowaniem trasy niż podziwianiem widoków :PPP

 

Tę druga trasę robiłem znacznie częściej /przez Budziska/ i z tego co pamiętem przejechać można przez Kaunas czyli Kowno nie nadkładając zbyt dużo.

 

DCo do knajpki - jest jakaś na pewno - bo przed granica same knajpy :) a poza tym przed samym wyjazdem podamy ze 2 nr-y kontaktowe dla dołączających - w razie gdybyśmy się pogubili :PPPPP

 

W związku z Tym że Ty jesteś starszym chorążym :P bo wpadłeś na sam pomysł wyjazdu to decyzję pozostawiam Tobie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, kfileczkę! Czemu ja się dopiero teraz dowiaduje o tym wyjeździe?!

Też chce ! Proszę mnie wrzucic na listę!

Co prawda dotre pewnie gdzieś z okolić augustowa, ale co to komu szkodzi?

 

Pozdrawiam!

 

plooscva

 

Zaraz, kfileczkę! Czemu ja się dopiero teraz dowiaduje o tym wyjeździe?!

Też chce ! Proszę mnie wrzucic na listę!

Co prawda dotre pewnie gdzieś z okolić augustowa, ale co to komu szkodzi?

 

Pozdrawiam!

 

plooscva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plooscva - mówisz i masz:

 

Aktualny skład:

 

- MeDeViLL

- Tomek Kulik

- DrSpławik

- anulka

- vigaCMHQ

- klaudiusz +1

- wieczny student

- zoltecek

- drzewulec

- Pol_dek

- wolkan

- Jankes + 1

- kendo +1

- plooscva

 

 

 

BTW - troche z innej beczki ale lekko związane z tematem:

 

Gdzie kupię maszt do flagi??? - taki do montażu na motocykl..... wypadało by mieć jakąś banderę :) - w końcu to wyjazd zagramaniczny :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamandir, doczekałeś się ;)

 

Chciałem prosić o dopisanie do listy uczestników mnie oraz Kasi - moto sztuk dwa :wink:

 

Z tym, że dołączymy do grupy w miejscu zbiórki przed granicą - przyjedziemy sobie tam dzień wcześniej - prosze o podpowiedź na bywalców gdzie coś fajnego można znaleźć do spania...

 

Jedna propozycja dla szanownych chorążych - proponuję ustalić jeden, charakterystyczny punkt, gdzie beda dołączać inni uczestnicy przed granicą. Lepiej go ustalic wczesniej i sie tego trzymac - w ten sposob sie nie zgubimy. Wymiana telefonow oczywiscie też musi nastapić.

 

I jeżeli mój głos coś daje to ja bym był za trasą z mniejszą ilością TIR-ów...

 

Skoro nas copraz więcej to może 'dorezerwować' jeszcze 1 pokój w Wilnie ? PLS :)

 

Przewodnika nie robimy? :)

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario - witamy w gronie weekendowych Wilnian ;)))

 

a więc teraz tak:

 

- MeDeViLL

- Tomek Kulik

- DrSpławik

- anulka

- vigaCMHQ

- klaudiusz +1

- wieczny student

- zoltecek

- drzewulec

- Pol_dek

- wolkan

- Jankes + 1

- kendo +1

- plooscva

- mario33 + 1

 

Kolejny pokoik oczywiście zarezerwuje.

 

 

Co do noclegu przed granicą to nie wiem :smile: - musisz czegoś szukać w Suwałkach.

 

 

 

Co do miejsca spotkania przed granicą:

zależy którędy pojedziemy

 

1. Trasa przez Ogrodniki - spotkanie w HołnyM. - charakterystyczny punkt/punkt spotkania o którym pisał

drzewulec.

 

2. Trasa przez Budziska - miejsce spotkania 27 km przed granicą: Stacja ORLEN przy Rondzie w Suwałkach - nie sposób jej przegapić bo na tym rondzie skręca się na Budziska.

Edytowane przez vigaCMHQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vigaCMHQ liczę na twoje doswiadczenie. Mysle, że wybierzemy :bigrazz:

Trasa E 67 przez Budziska - miejsce spotkania 27 km przed granicą: Stacja ORLEN przy Rondzie w Suwałkach - nie sposób jej przegapić bo na tym rondzie skręca się na Budziska.

Mój tel. to 694343868

BTW Na Conrada (przy barze Malwa, na przeciwko myjni)jest sklep z artykułami propagandowymi. Moze tam cóś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Na Conrada (przy barze Malwa, na przeciwko myjni)jest sklep z artykułami propagandowymi. Moze tam cóś znajdziesz.

 

 

Byłem tam - niestety - nis takiego do montażu na motocykl nie mają.

Widziałem na Motobajzlu takie fajne chromowane maszty do motoru ale w necie nie moge tego wyczaić :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja ORLEN przy Rondzie w Suwałkach - nie sposób jej przegapić bo na tym rondzie skręca się na Budziska.

 

 

 

Przy którym rondzie ? Podhorskiego/Pułaskiego ? Czy Reja/Bulwarowa ? Możesz, viga, wskazać dokładniej lokalizację względem jakichś punktów charakterystycznych ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario - zażyłeś mnie teraz tymi nazwami :(

 

Nie znam ulicy.

Ale to jest stacja ORLEN-u stojaca przy samym rondzie - a prze to rondo i tak przejeżdżamy.

Jeśli znasz ulice lub nazwe tego ronda to podaj proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrzyłem w www.zumi.pl i mi tam wyskoczyło że to może być jedno z dwóch rond. Więc się pytam :( Jeżeli to jest cały czas trasa nr 8 to to jest to rondo, gdy jedziemy ulicami Utrata i Podhorskiego i skrecamy na rondzie w prawo w ulicę Pułaskiego.

 

Wg. www.map24.pl odległość Suwałki-Kowno-Wilno to ok. 224 km.

 

Co do masztu - et voila :lapad: :

 

PPH MOTORONI

 

www.motoroni.pl

Agnieszka Zakrzewska

ul. Powstańców 19

PL 05-870 Błonie k/Warszawy

TEL.+048 22 725 20 80

e-mail: [email protected]

 

ok. 130 zł.

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario witamy na pokladzie i :) za wyciagnięcie małżonki. :biggrin: sie że ukraiński skład nie odpuszcza...

 

Spławik, jadę m.in. dlatego, że Ty jedziesz :biggrin: Czuję się bezpiecznie jak zamykasz :wink: I buźka mi się cieszy jak widzę afryczkę na kamienistym poboczu tak przy 80 km/h lol

 

a tak serio to Wschód mnie ciągnie od zawsze... Kiedyś Buchara i Samarkanda - jak tylko zmienię moto (będzie BMW GS...)

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...