Skocz do zawartości

Egzamin praktyczny na kartę motorowerową


Cziken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie ze tak. lihgtowo bedzie jak nic... ostatnio moja siostra brala mojego charta i na nim zdawali. w cholere wiary mialo bunty bo mysleli ze to 125... tez mi przygotowanie! 125 od 50 nie odroznic... :/ ruszyc nie umieli a zdali... wiec spoko... :icon_rolleyes:

 

 

Tak ale ja bede 2 moze 3 raz jechal na motorze... bo sam nie mam kolega ma Ogara ale w jego okolicy psów dużo i poza tym ma rozwalony tłumik i go słychać z 2km :icon_rolleyes: I sie boji jezdzic nawet zarejestrowanego nie ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekacie... zapchac go do lasu i jezdzic... albo po podworku.... to na karte wystarczy... zreszta itak zdasz... :icon_rolleyes:

 

 

Do lasa to trzeba przez główna droge - inaczej sie nie da a tam patrole stoja ze hohoho ;p

 

A po placu kury lotają :icon_rolleyes:

 

Też mam taka nadzieje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dygaj, na "egzaminie" pojawiają się ludzie, co nigdy nie jeździli, a wszyscy zdają. U mnie też było dużo mitów, że tak dużo niezdanych. Co do czego to teorii nikt nie pisał, w-f-ista podjechał motorynką na stadion, rozstawił pachołki i każdy przejechał po razie kwadrat i ósemkę z wystawianiem ręki w stronę skręcaną. Jechać mówił na 1-ce bez gazu - ot cały "egzamin". Już możesz czekać na wydanie karty :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dygaj, na "egzaminie" pojawiają się ludzie, co nigdy nie jeździli, a wszyscy zdają. U mnie też było dużo mitów, że tak dużo niezdanych. Co do czego to teorii nikt nie pisał, w-f-ista podjechał motorynką na stadion, rozstawił pachołki i każdy przejechał po razie kwadrat i ósemkę z wystawianiem ręki w stronę skręcaną. Jechać mówił na 1-ce bez gazu - ot cały "egzamin". Już możesz czekać na wydanie karty :)

 

 

Też bym tak chciał ;p

 

To u nas to powaznie niestety biorą i trzeba teorie zdac i wogole ;/

Mam nadzieje ze sobie poradze ;p

 

Pięknie...

Właśnie sie dowiedziałem że będzie:

 

1. Pierwsza Pomoc

2. Jazda

3. Budowa Motoroweru

 

1 zalicze bo umie, 2 bedzie gorzej ale w 3 to bede poskladany...

Wiem tylko gdzie jest cylinder, filtr powietrza i gaźnik... ;/

 

Reszty nie umie pomoze ktos?

 

Ale presja ale ZDALEM :D

 

Było ponad 100 ludzi to zrezygnowal z 1 pomocy ;p

 

5X osemka

1X slalom pomiedzy pacholkami ale taki ze bys tam trabantem sie zmiescil :D

 

Na przejezdzie przed osemka bezposrednio bylo 1 probne to wypadlem bo byl b. czuły gaz i przygazowalo to sie nie zmiescilem ;p ale potem juz zajechalem :D

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Cziken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u nas przyjechalo ok. 20 motorowerow

Ale została tylko 1 bo reszta pojechala a temu koles dal 5l benzyny i byl b. zadowolony bo spalilo mu z niecaly litr ;p

A to byl Komar przerobiony na automat [wlozyl w to ponad 1800zł] ale super byl lekki latwo sie jezdzilo :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...