Skocz do zawartości

Zdawaliście w WORD Ciechanów?


konrad11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdawał ktoś w WORD w Ciechanowie kat.A?

Mam tam papiery po egzaminie na kat.B i mogę wybrać między Ciechanowem albo Odlewniczą w Wawie...

Jeśli ktoś ma doświadczenia z tym ośrodkiem to będę wdzięczny za info.

Jak ktoś się podzieli wrażeniami z Odlewniczej to też będę wdzięczny:)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem w Ciechanowie B i C, A zrobiłem w Ostrołęce.

z samochodowymi problemów nie było,co do A to podobno lubią się czepiać drobiazgów(np.za krótko pchałeś motor).

jeżeli potrafisz jeździć,to nie powinno Ci robić różnicy gdzie masz egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem na A w Ciechanowie. Co prawda było to już parę late temu ale tak mnie egzaminator wkur..., że do tej pory to pamiętam.

Oblałem na górce. Podjeżdżam na górkę. Trzymam moto na przednim hamulcu. Podpieram się prawą nogą, lewa włączam bieg i ruszam. Wszystko ok (moim zdaniem). Podjeżdżam do egzaminatora a on mi mówi,że źle. Pytam o co chodzi a on do mnie z tekstem,że on nie jest tu po to by mi mówić co mam robić i,że jazdy to powinienem się uczyć na kursie. Ciśnienie mi podskoczyło ale wracam na górkę. I powtórka. Prawa na ziemi, lewą włączam bieg i jadę. Podjeżdżam a on do mnie,że oblałem. No to mówię mu,że skoro już mnie uwalił to może mi chociaż powie dlaczego. A on do mnie,że na górce powinienem trzymać motocykl na hamulcu a ni zapierać się nogą. Gul mi skoczył...zapytałem się gościa czy kiedyś siedział na motocyklu i czy wie,że w motocyklu jest tez hamulec przedni? Ogólnie gadka była bardzo nieprzyjemna. W tym samym dniu zabrałem papiery. Zdałem w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawał ktoś w WORD w Ciechanowie kat.A?

Mam tam papiery po egzaminie na kat.B i mogę wybrać między Ciechanowem albo Odlewniczą w Wawie...

Jeśli ktoś ma doświadczenia z tym ośrodkiem to będę wdzięczny za info.

Jak ktoś się podzieli wrażeniami z Odlewniczej to też będę wdzięczny:)

 

Pozdrawiam.

 

Witam

 

na Odlewniczej zdawalam w ten poniedzialek (11 czerwca) i musze powiedziec, ze bylam mocno zdziwiona. Egzaminator ewidentnie nie chcial nikogo oblac, pomagal podpowiadajac na poszczegolnych manewrach, na miescie skrocil mi trase egzaminacyjna i na trudnych skrzyzowaniach (sa takie dwa gdzie w godzinach szczytu ciezko wyjechac z racji "ogona" z tylu) mowil: gazu, gazu w momencie kiedy ewentualnie mozna bylo wjechac. I tym sposobem zdalam za pierwszym podejsciem :icon_rolleyes:

 

Minus odlewniczej jest jeden - pomiedzy ukonczeniem kursu i egzaminem mialam w zasadzie 2 miesiace przerwy - najpierw 3 tygodnie czekania na teoretyczny, potem prawie 4 tygodnie czekania na praktyczny.

 

Jak masz jakies pytania to zapraszam..

 

Pozdr.

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...