Skocz do zawartości

POLANOW 2007


pognia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Był taki jeden zlot, co żółci (Road Runners) wjechali.

Och jak mnie takie dresiarstwo wnerwia. Naoglądają się filmów pozakładają jakieś emblematy na kurtki i strugają twardzieli. :icon_mrgreen: Kibole cholera. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W części się zgadzam. Był taki jeden zlot, co żółci (Road Runners) wjechali. Było o tym głośno. Jednak od kiedy pieczę nad Polanowem sprawują Outlaws jest tam wyjątkowo spokojnie i bezpiecznie. Byłem chyba na wszystkich tamtejszych zlotach i gdy oni przejęli kontrolę jest tak jak zadawnych lat. W tym roku też będę. Na pewno nie odpuszczę.

 

Witam! Byłem już kilka razy na tym zlocie, ostatnio w 2006 roku. I potwierdzam, że kto sam nie dopilnuje swoich rzeczy, to jedzie do domy bez nich. A wiem to z autopsji (na szczęście byłem w namiocie) jak kolo pod pretekstem szukanie kumpla otwierał mój namiot, Ma szczęście,że nie zrobiłem mu z twarzy "Sredniowiecza". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te akcje. Było głośno , apoarat ktoś stracił... Ale Outlaws pilnowali jak sie dało.. Czułam się baaardzo bezpiecznie wiedząć ze ,,gdzies" obok ktoś pilnuje. Pozdrawiam CHłopaków AOA... szkoda ze sie nie zobaczymy w tym roku w Polanowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sentyment do tego zlotu - pierwszy zlot na jakim byłem

mój też

 

mam nadzieje, że w tym roku też tam zawitam ... problem tylko w tym że z terminem zlotu pokrywają mi sie egzaminy ;(

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie cały urlop wypoczynkowy spędze na uczelni na poprawkach :biggrin: więć musze chociaż częsciowo wyjść z opresji jeszcze przed wakacjami

ale tak to jest jak się częściej wybiera imprezowanie niż wykłady :D

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ,że ostatnio jest tam nieciekawie... to był tak naprawde pierwszy prawdziwy zlot motocyklowy na którym byłam więc warto wrócić do korzeni :D mam nadzieje ,że będzie w miarę spokojnie choć to oczywiscie zlot :flesje: ale zamierzam świetować zdane egzaminy i chyba to odpowiednie miejsce na zresetowanie :cool: a co do sesji poprawkowej to zapraaszam na zlocik do Zielonej tzw. winobranie też jest dobrym sposobem na relaks po sesji poprawkowej :icon_twisted: pozdrawiam wszystkich edukujących się moto zalapeńców i do zobaczenia :wink:

pozdro

Ann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namówiliście mnie :D w najgorszym wypadku wpadne chociaż na 2 godziny i wróce do domu :biggrin: a jak nie to prosto z egzaminów przyjade na zlot , popije, przekimam sie i w niedziele znowu wróce na uczelnie

 

na pewno mnie poznacie - będe jedynym zlotowiczem w garniturze :P :P

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej sprawie z żółtymi myślałem ze tam już nie pojadę, lecz byłem w zeszłym roku, był najlepszy zlotowy koncert ostatniej dekady, porywający zespół IRENA i w tym roku jadę z nadzieją że znowu zagrają.

Pzdr :D :D ;)

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trybol no szkoda bo pamietam was z Debrzna rok temu i z pikniku motocyklowego w Pile w tym roku to zawsze dajecie rade :banghead: .

 

Marcyś my chyba tez polecimy do Polanowa to sie spotkamy na miejscu jak co :).

 

Co do samego zlotu to jeszcze ani razu tam nie byłem, jedyne co mnie martwi to mierne bezpieczeństwo pozostawionych tam rzeczy :/. Nie chciałbym zeby powtórzyła sie Września rok temu gdzie dwóm kumplom jakies dupki buchnęli kaski ;) .

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...