Skocz do zawartości

Są rzeczy niemożliwe....


Soft
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie zdarza włączać 7 bieg w Suzie GS a bynajmniej upewniam sie ze juz nie mam wiecej biegow i jadę na 6. W skuterach jest dopiero lipa bo nie ma żadnej dźwigni.hehe.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć? W VT600 mam 4 biegi! Ileż to razy próbowałem tą 5-tke wrzucić.. Ach... Ale kiedyś bedzie wiecej.. Napewno

Mam to samo uczucie... bardzo 5tka by sie przydala zwlaszcza gdzies przy 80 / 90 km/h.

No ale gdybysmy mieli motorki z 1996 roku to 5ty bieg by byl...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podoba mi sie rozwiazanie w nowych HD - zapinasz szostke i zapala sie kontrolka - przydaloby mi sie :D

Nosz, to dopiero rozwiazanie na miare 21-go wieku! :icon_mrgreen: Mialem taka kontrolke w Hondzie z 1984-go roku.... Edytowane przez Worriot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo wiadomo ze Harleye sa na "stare" sprzety stylizowane :clap:

:icon_mrgreen: :D ;) Zgadzam sie...te szerokie laczki z tylu, szesciobiegowe skrzynie, kontrolki ,walki wyrownowqazajace, to kopiowanie stylu Hondy, Kawasaki itp. z lat 80-tych :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóz...HD nie kopiuje japonii tylko to jest normalny postęp technologiczny który dotyka nawet HD. hehe. A walki wyrownowazające są po to żeby kierowca nie spadł z maszyny.hehe.

a wiecie ze HD jako pierwszy wprowadził el. rozrusznik do serujnych maszyn? Juz w latach 50/60-tych. I do tego 12V instalacje....wtedy to byl postęp.hehe.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóz...HD nie kopiuje japonii tylko to jest normalny postęp technologiczny który dotyka nawet HD. hehe. A walki wyrownowazające są po to żeby kierowca nie spadł z maszyny.hehe.

a wiecie ze HD jako pierwszy wprowadził el. rozrusznik do serujnych maszyn? Juz w latach 50/60-tych. I do tego 12V instalacje....wtedy to byl postęp.hehe.

 

jeszcze troche i doczekamy się autopilota w moto :)

a co do biegów, to nawet gdybyśmy mieli ich 10 to zawsze będziemy chcieli zapiąć kolejny.

ale ale ale......., jest na to sposób!

 

Cały czas pamiętać, myśleć, koncentrować się i skupiać na jakim biegu jesteśmy : ) ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...