Skocz do zawartości

Chwalę się, a jest czym :)


siarka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

dzisiaj właśnie stało się. nabyłem swój pierwszy motocykl. ;)

miałem problem ze zdecydowaniem się czy kupić Virago 750 czy Vulcana o takiej samej pojemności.

Wcześniej chciałem Virago ale jednak nabyłem Vulcana rocznik 92 :rolleyes:

Może dlatego że motocykl jest w stanie bardzo dobrym, a może dlatego że w ostatnich dniach nie mogłem znaleźć godnej uwagi Virażki... a pieniążki zaczęły rozchodzić mi się w zastrzaszającym tempie. :(

Tak więc postanowiłem postawić na Vulcana.

I wiecie co ? Nie żałuję i nie sądzę abym kiedykolwiek to robił :biggrin:

Wiem wiem, dzisiaj zrobiłem nim tylko 10 km, a moja pierwsza jazda o mało się nie skończyła się wywrotką .... ale powiem Wam że po tych 10-ciu km kiedy już nauczyłem się ruszać, zmieniać biegi i w ogóle, kiedy wyczułem go , wtedy to właśnie poczułem że to jest to :biggrin:

Teraz stoi u mnie w pokoju, błyska chromami i tak mnie nęci abym posiedział przy nim, abym jeszcze raz poczyścił chromy, abym jeszcze raz usiadł i ruszył ....

A za oknem ulewa :(

Przed zakupem myślałem że jest on za duży dla mnie, dla człowieka który nigdy nie jeździł, że będę się bał i Go nie opanuję ... ale teraz wiem że to bzdura i nie ma co kupować jakiegoś pierdzidełka na swoje pierwsze moto ...

Mam nadzieję że przed nami wiele bezwypadkowych kilometrów ;)

 

Pozdrawiam wszystkich :biggrin:

 

PS. Gulgot z rury wydechowej normalnie zwalił mnie z nóg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, tylko pogratulować męskiej decyzji i zakupu. Sezon ma być dłuuugi i sprzyjający do jazdy na moto, więc będziesz miał dużo radości :smile:

Foty jak najbardziej welcome ;)

Apropo pierdzidełka... każde moto mające mniej niż 1000 to pierdzidełko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluje

 

A teraz kubeł zimnej wody.... tak jak w małżeństwie .... po pierwszym zachwycie zaczniesz dostrzegać małe wady, potem większe i większe ..... a póżniej myśleć o rozwodzie... (nie dotyczy to vulcana - piszę ogólnie)

 

Ale niech noc poślubna trwa i trwa..

 

 

Jeszcze raz gratulacje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje

 

i odrazu ci powiem ze po 10 kilometrach napewno go nie wyczules :icon_mrgreen: , jezdzij ostroznie, nie popisuj sie i nie ryzykuj bo nie warto

Szerokiej drogi

 

Popieram... Ja swoją Virowką zrobiłem już 1500 km i kiedy myślałem, że już mnie nie zaskoczy to okazało się, że w deszczu nawet z prędkości 30-40 km nie da się zbyt łatwo zahamować... teraz szukam półki dolnej dla mojego słoneczka :icon_biggrin:

...dlatego, jak mawiał mój kolega: "Niech Ci się nie wydaje, że już umiesz jeździć" i za każdym razem na motor siadaj z pokorą... to gwarantuje, że zsiadał będziesz z uśmiechem :icon_mrgreen:

 

Zapomniałbym, WIELKIE GRATULACJE

Edytowane przez kowaleon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i jak paru poprzedników przede mną, przestroga dla początkującego: Jakieś dwa tygodnie po nabyciu moto czułem się już tak pewnie, że myślałem iż jestem mistrz, a tu gleba przywróciła mi świadomość jaki cienki ze mnie Bolek. Pokora, to jest właśnie to, co powinno uratować Cię przed upadkiem.

Szerokiej drogi :icon_mrgreen:

Pozdrawiam :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyboru i życzę tylu powrotów ile wyjazdów. Tylko nie mów że go wyczułeś, motocykl ma 2 koła i nigdy nie wiadomo do końca jak zachowa się w różnych warunkach , wiec przede wszystkim naucz sie pokory i rozwagi. Jak po 2 przejeżdżonych sezonach powiesz że już go czujesz...... bedę skłonny dać temu wiarę.

 

powodzenia i szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z okazji zakupu ;) :icon_mrgreen:

I jezdzij spokojnie, bo jak poprzednicy pisza 10 km to nie jest jeszcze wyczucie sprzeta.

Nie wiesz jak przyspiesza, jak zachwuje sie przy gwaltownym hamowaniu, jak cie "wozi" jak tira wyprzedzasz i wiele innych rzeczy ....

I skoro jestes gdzies z okolic warszawki to moze tak jakies spotkanko i pochwalenie sie sprzetem ??? :D

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...