Skocz do zawartości

Wasze docelowe moto?!


barteksax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 wszystkim

a ja sobie celuje w wild stara albo XV midnight stara 1900, a jak już pewnie będe na emeryturze i będe miał siłe jeździć na armaturze :bigrazz: to HD. myśli me krążą ostatnio wokół street boba, aha a napewno oprócz jednego z tych trzech będzie stała suzi bandita 1200.

pozdrawiam

szymbor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

A mnie podobnie jak koledze Buberowi styknie jako docelowy motocykl....

 

http://www.bikeme.tv/bm_articles/bikes/2008/images/moto_guzzi_bellagio/bellagio1.jpg

 

... Moto Guzzi Bellagio 940

 

(szczególnie że teraz ujeżdżam Moto Guzzi Nevadę 750) ;)

Edytowane przez Fresu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

:) No ja też się często spotykam z takim podejściem. Mało kto się do tego przyzna, ale jednak magia legendy hadeków działa na wielu... Chociaż ja akurat "wyleczyłem" paru kumpli z tej marki w prosty sposób: namówiłem ich, żeby na tych sprzętach pojeździli. Była akurat okazja, objazdówka po kraju dealera, więc skorzystali. Przeszło im jakoś od razu. Tylko, żeby ujeżdżacze h-d się na mnie rzucili- nie mam nic do marki, jednak uważam, że to tylko jeżdżąca legenda. Pisząc "tylko" mam na myśli to, że nie odstaje (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) od motocykli innych producentów, a często, niestety ma od nich więcej minusów (stosunek jakości do ceny, jakość wykonania/spasowania fabrycznych elementów, "nowoczesność" (czyt praktyczność) rozwiązań technicznych, osiągi etc.) Trudno też nie oprzeć się wrażeniu, że marzący o moto tej marki tak na prawdę jeszcze nie ujeżdżali niczego z tej stajni, a przecież moto nie kupuje się dla tego jak wygląda, tylko jak się danemu bikerowi na nim jeździ... No chyba, że ma stać w salonie przy kominku, a nie nawijać asfalt na opony ;)

Jeśli chodzi o moją docelową maszynę, to będzie to SAM, na ramie typu softail, silnik Rev-tech, Ultima, lub S&S ok 2l poj, maszyna raczej w typie power cruiser'a. Szczegóły dojrzewają w mojej głowie od dawna, do realizacji zamysłów na razie na drodze stoją podstawowe braki: czasu i ciut kasy ;) Ale emerytura się zbliża z każdym dniem, więc nie odpuszczam :D

Edytowane przez kainita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam podobnie... z HDeków do mnie przemawia jedynie Night-Rod...oczywiście każdemu bikerowi moto musi sie również podobać ale to jedyny model który dogania konkurencję. Oczywiście idealnie byłoby kupić moto za jakieś 30 tysi a potem włożyć w niego kolejne 30-40 tysi aby był jedyny w swoim rodzaju...tylko już przestałem widzieć w tym większy sens...albo mam za mało kasy na to :biggrin:

Ja sobie niedawno kupiłem docelowe moto i nie mam na razie żadnych pomysłów...zobaczymy co nowego pokaże sie na rynku...i jak będzie wygladał nastepca mojego....z tego co widać to czasy power cruiserów sie chyba kończą ale trzeba byc optymistą ;)

 

jak dla mnie taki deseń

4067090ae38793e7gen.jpg

 

f7008ec2996b05f3gen.jpg

Edytowane przez vonito
a25154f5e50e2b58mc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...