Skocz do zawartości

Kask YOHE


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelmoto2

Widzialem toto na motobazarze w krakowie w kwietniu chyba

Wiem jedno - nie maja homologacji i to ci chyba powinno wystarczyc :/

 

a skad wiesz ze nie maja homologacji??? ja w zeszlym sezonie uzywalem yohe tylko ze inny model i mial homologacje i calkiem elegancko sie w nim jezdzilo, nie jest to kask z najwyzszej polki i jesli chodzi o wygode to ustepuje tym o wartosci 1000pln(kosztowal 300) a jesli chodzi o to czy jest czyjas podroba to generalni kazdy kask jest na czyms wzorowany(na kasku innej firmy) a yohe to ponoc marka handlowa nitro-tak slyszalem ale nie wiem ile jest w tym prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to podroba szeja, nie ogladalem ich ale juz to wzorowanie na kaskach made in nippon mnie odstrasza...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Dla mnie to podroba szeja, nie ogladalem ich ale juz to wzorowanie na kaskach made in nippon mnie odstrasza...

 

 

no na pewno masz racje-nie ogladalem ale wiem :icon_mrgreen: :icon_razz: :bigrazz: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzialem sie o estetyce ich, nie musze ich dokladnie ogladac by nie podobalo mi sie takie wzornictwo...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Wypowiedzialem sie o estetyce ich, nie musze ich dokladnie ogladac by nie podobalo mi sie takie wzornictwo...

 

to akurat kwestia gustu ale jesli chodzi o estetyke to wcale zle nie wygladaja, ja mialem takie niebieskie malowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę estetykę to faktycznie te kaski źle nie wyglądają. Osobiście jak je pierwszy raz na którymś motobajzlu zobaczyłem to od razu nasunęła mi się myśl, że to jakaś podróbka Shoei. Wystarczy wygląd logo porównać.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No latać w kasku bez homologacji to można, a pewnie :icon_mrgreen: tylko gorzej może być przy "lądowaniu" w takim kasku. Czy wtedy da rade?? :icon_mrgreen: :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

 

no dokladnie

latac to mozna i w nocniku albo i z gola czacha- poki wszystko jest ok. A glupie kaski NAXA maja homologacje, wiec to nie moze byc bardzo droga sprawa, zatem przyczyny braku homologacji moga byc inne :/

Zauwaz ze kaskow YOHE nie kupisz w szanujacym sie sklepie

Edytowane przez Marecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lądowałem w tym Maxie juz na asfalcie. Mocno przydzwonilem bo stracilem przytomnosc na chwile ale kask dobrze przyjal uderzenie. Ten moj kask jest taki sam jak te z Lidla.

Ja swoj kupilem na gieldzie w Slomczynie, nie mial homologacji, zaplacilem 200 zl 3 lata temu. W tym samym czasie Kymco sprzedawalo ten sam identyczny kask z ich nazwa i homologacja za 440 zl... gdzie tu logika? Po co przeplacac 240 zl za kask, ktory jest identyczny jak ten bez homologacji? A czy wogole taki starszy kraweznikowy to wie, ze kask musi miec homologacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...