Skocz do zawartości

ognisko na kabatach-podejście drugie ;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

grilla jednorazowego niestety jeszcze nie widziałem na oczy, nie wiem czy będzie w Wawie do kupienia. Mój grill jest raczej turystyczny, ale powinien wystarczyć. Mieszkam na tyle blisko Tesco, że spacerek z grillem mi nie zaszkodzi :) bardziej zaszkodzi plecak pełen :)

 

Mówiłem o Powsinie, bo ktoś wcześniej wspominał taką inicjatywę :flesje:

 

 

jednorazowe grille można kupić nawet w tesco, natomiast skoro mamy chętnego do przytargania "prawdziwego grilla", to chyba nie ma się czym martwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej zaszkodzi plecak pełen :flesje:

 

 

Pelen plecak :flesje: jescze chyba nikomu nie zaszkodzil, chyba ze .................. " dajemy ognia do odciecia" jak to chopaki na Ukrainie mowili :flesje:

No to widzac ze Polska jeszcze daleko za reszta ........... jesli chodz np. o te grille jednorazowe.

Fajna sprawa bo pakujesz takie czyste cudo do auta, nad jeziorkiem odpalasz a potem zuzyte wywalasz do kosza. Moze nabede jeszcze dzisiaj jeden i przywioze :)

 

Hej,

 

Być może uda mi się wygospodarpwać trochę czasu i też przybędę :)

Pzdr, Aga

 

Licze na Ciebie :)

Bo w sobote jeszcze .............. dzieciaczki :lalag: :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ognisko jest 15 czerwca. co do zakupów-jak znam życie i tak połowa ludzi będzie je robić w tesco, choćby ze względów praktycznych-po co dźwigać piwo z drugiego końca Warszawy jak się po drodzę jeszcze ugrzać może ;) poza tym myślę, że tradycyjnie wylądujemy pod murem zajezdni, a nie na polance. bo to bliżej do metra i w ogóle. ale to się jeszcze w razie czego ustali.

To tam mozna palic ognicha? chyba to ciut nielegalne, nie?

 

A czy jak chodzi o grill to mozna nabyc takie "jednorazowe" grille juz z wynglem :P i satka na której sie pieszcze ?

W Jukeju pelno takich jest wlasnie z mysla o wypadach. Taki grill po skonczeniu sklada sie w kostke i do kosza.

A czemu mamy kulac sie do Powsina ???

Jest akcja: ognisko na Kabatach i juz. Czy tam pod sciana stacji metra. :biggrin:

Wsio rawno, wazne aby sie spotkac i cos :D

Majkel to jest Polska a nie Jukej wiec nie wszystko ze zgnilego kapitalizmu jest juz dostepne

lub w odpowiednich ilosciach :biggrin:

Jak mowisz o lesie Kabackim (tam gdzie sie pali ogniska) to de facto jest to Powsin :)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie Belgu ze bedziesz. :)

W koncu sie spotkamy. :biggrin:

Twoj staruszek tez ??? :eek:

 

 

To ja znowu Jarząbek :) czyli Kate, która się nie zalogowała

 

Te Jarzabek ????

Co to za pożadki ??? ;)

Ty lepiej nie "duchuj" ( bez skojazen :P ) tylko staw sie osobiscie :D

 

Jak mowisz o lesie Kabackim (tam gdzie sie pali ogniska) to de facto jest to Powsin :)

 

To kurna, Powsin czy Kabaty bo to zmienia postac rzeczy !!!! :biggrin:

Przecia nie bedziem na piechote dralowac do Powsina przez pół lasu !!!! :evil:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogniska w okolicy lasu kabackiego, pali się z dwóch stron. W powsinie - około 2 km, na piechotę. Nie jest to jakaś strasznie duża odległość, oraz od strony kabat. Albo za murem metra, albo w okolicy przedłużenia ulicy Zaruby jest polana gdzie można takie ognicho zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Jarzabek ????

Co to za pożadki ??? :wink:

Ty lepiej nie "duchuj" ( bez skojazen :biggrin: ) tylko staw sie osobiscie :lalag:

 

Nie dam rady. I tak w sobotę przepadną mi zawody pływackie, żeby być na zjeździe. Piątek odpada i trochę za daleko :(

Mam tylko nadzieję, że się znajdziemy w sobotę.

Do zobaczyska

 

P.S. Proszę za mnie jedną kolejkę wypić w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Proszę za mnie jedną kolejkę wypić w piątek.

 

tylko jedną ? :wink:

 

Jeszcze jedno, gdyż dopiero zauważyłem kawałek, że palenie ognisk w tym miejscu może być nielegalne. ze 4 razy byłem na ogniskach w tej okolicy i tylko raz przyjechała policja, jak słup ognia sięgał 10 m :biggrin: :lalag: . Poprosili o przesunięcie ogniska dalej od lasu, ale nic nie wspominali o legalności. (było to około 2 lata temu) później robiliśmy grille i ogniska (takie z umiarem) i nikt nam nie zwracał uwagi.

 

Ostrzegam tylko przed otwieraniem browarów, zaraz po wyjściu z tesco i spacerowaniu z nimi po okolicznych osiedlach. Dużo policjantów tam mieszka, w związku z tym dużo policjantów patroluje okolice. Raz mało nie zapłaciłem mandatu.

 

browarki najlepiej odpalić po opuszczeniu terenu zabudowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jedną ? :D

 

 

Ostrzegam tylko przed otwieraniem browarów, zaraz po wyjściu z tesco i spacerowaniu z nimi po okolicznych osiedlach. Dużo policjantów tam mieszka, w związku z tym dużo policjantów patroluje okolice. Raz mało nie zapłaciłem mandatu.

 

browarki najlepiej odpalić po opuszczeniu terenu zabudowanego.

 

Mandatu za picie piwa nie należy przyjmować. Władze chcą zedrzeć zań 100zł a jak nie przyjmiesz i sąd grodzki rozpatrzy sprawę w trybie zaocznym wpakują grzywne w kwocie 50zł czyli dwukrotnie niższą niz mandat :icon_rolleyes:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...