Skocz do zawartości

Opoczno


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!! - zastanawiam się czy na Naszym FORUM jest ktoś jeszcze z Opoczna W ostatnim czasie a właściwie w tym sezonie pojawiło się dużo więcej motocykli różnego rodzaju na drogach naszego miasta - ale z tego co zaobserwowałem większośc z nich jeździ bezcelu po mieście w tą i spowrotem... Pomyślałem sobie,że moglibyśmy się zgadac i zorganizowac jakieś wspólne wypady po okolicy,polsce itd.

 

:smile: POZDRAWIAM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Przemek,kurde mieisac temu przejezdzałem przez Opoczno jadac na zlot do Nieborowa,mogłem sie odezwac to bysmy sie gdzies stykneli i pogadali,moze sie gdzies zgadamy na jkis wypad jak kupie moto.podrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Witam Buła:-)

 

Pewnie,że możemy gdzieś razem pojechac - nie widzę żadnych przeciwskazań :wink: tylko daj mi znac kiedy i gdzi jedziemy ;)

 

Ps. zobaczcie jak to jest - założyłem temat po to aby zauważony został przez kogoś z Opoczna a tu zamiast z moich okolic odzywają się starzy znajomi - milutko z Waszej strony :clap: :cool: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jak tylko kupie motóra :D to sie napewno odezwe,moze juz w tym tygodniu,a na zlot to ja sobie jechałem pozyczona od brata MZ,jesli miałbym moto to juz bysmy smigali,takze do rychłego zobaczenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc! własnie przejezdzałam przez Opoczno i widziałam u was sporo motorków. Z nasza radomska grupa czesto organizujemy rózne przejazdzki razem z Pionkami i Kozienicami mozecie sie podłączyc im nas wiecej tym cieplej:))))))

Witam RADOM!!! Jestam jak najbardziej ZA!!! Xylena-daj znac jak byście coś organizowali :crossy:

 

A tak poza tym to ja teraz bardzo często przebywam w Radomiu (pracuje tam na lotnisku a mieszkam w hotelu ISKRA) może podaj mi jakies namiary na miejsca gdzie się spotykacie na moto :crossy:

 

-jeszcze nie znam Radomia bo pracuje tam od kilku tygodni.

 

-fajnie byłoby się czasem spotkac i poznac jakichs nowych znajomych :)

 

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,Przemek,dzisiaj zarejsttrowałem moto,teraz narazie jestem bez kasy,musze sie troche odkuc takze narazie jakies wieksze smiganie odpada,ale moze masz ochote i troche wolnego czasu miedzy 6-8 lipca,chłopaki z MZ KLUBU organizuja rajd http://forum.mz-klub.pl/viewtopic.php?t=6634 ,jesli nie przeszkadza ci niedurza predkosc to zapraszam,klimat zapewniam ze jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...