Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was następujące pytanko co polecacie z butów na moto z niżeszej pólki nie muszą to być buty typowo motocyklowe mogą to być zwykłe buty ważen żeby wygodne i wytrzymałem odrazu mówie że nie chce butów z wysoką cholewką :cool: strasznie nie lubie w takich chodzić a co dopiero mówić jeździć

Znalazłem coś takiego

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=18481

 

Chcę jeszcze powidzieć ze nie smigam nie wiadomo jakim przeicnakiem :biggrin: i jeźdze raczej rekracyjnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdz archiwum, potem obejrzyj tematy z tej strony. Jest kupa tematow o butach, tam zapytaj najlepiej...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z niskiej półki i bez wysokiej cholewy, to przynajmniej kup takie, które będą kostkę trzymały. te z podanego linku... równie dobrze możesz kupić chińskie tenisówki z marketu, za 9,99zeta :/ chyba, że koniecznie chcesz mieć buty kupione w sklepie motocyklowym, nawet jeśli do jazdy kompletnie się nie nadają

oczywiście twoja wola - ja tylko wyrażam swoją opinię

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam z bardzo niskiej polki probikery active... kupilem przy okazji kursu bo w cywilnych butach wialo mi po kostkach. niby maja wzmocnienie na biegi, niby maja podeszwe antposlizgowa, niby sa motocyklowe. kosztuja niecale 100 pln. jak sie zdecydujesz to od razu je od strony przysrodkowej w miejscu gdzie but pracuje (zgiecie palcow) podklej czyms. wlasnie w tym miejscu mi sie rozerwal material i odkleja od podeszwy. polecic tych butow nie polecam, ale na bank sa zdecydowanie lepsze od tych co wymieniles. z tego co wiem podobna sa tez FLMy jakies i probikery allround czy jakos tak - tylko troche drozsze - cos kolo 200 pln. Fajne nizsze buty ale rowniez za kostke ma FALCO - nie pamietam jaki model ale tu juz cena jest w okolicach 400 pln. wiecej grzechow nie pamietam

Edytowane przez popek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) przynajmniej kup takie, które będą kostkę trzymały

 

Święte słowa. Kiedyś Tomek wyraził pogląd, że lepsze porządne glany niż byle jakie buty motocyklowe. Patrząc na niektóre obuwie niby to motocyklowe, wpełni się z tym zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem początkujący ale problem ma ten sam co kupić na nogi...fakt jest niezprzeczalny ze wiekszosć butów tzw motocyklowych z niższej półki nie nadaje sie do niczego. Znajomy kupił cos jak probikery za ok200zł, po dwóch (!) wyjazdach w sumie moze 100km, buty do kosza. ja narazie posługuje sie butami do łazenia po górach (koszt ponad 200zł) ale przynajmniej wygodne, trwałe i chyba nie rozwalą się za chwile. Zajomi poisłkuja sie jeszcze butami takimi jak uzywaja strazacy , w sumie wg mnie mozna sie rozjerzeć po hurtowniach z odzieżą bhp i wybrac jakies buty. teraz jak patrze to juz mało jest czarnych trepów koslawiących nogi, większosć ma ergonomiczne wkładki, usztywnione noski etc. mozna poszukac na stronie uwex (b.duza kasa) lub cos polskiego http://www.ppo.pl/. na dobre profi buty na moto to min 5 stówek trzeba miec..

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...