Skocz do zawartości

Wyścig na światłach


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tak z czystej ciekawości i czysto teoretycznie. Kolesie w mojej miejscowości mają BMW E46 Coupe 3.0 230 km, jeszcze inny Mazdę RX 8 z silnikiem wankla, Bmw 735, Audi A6 2.7 biturbo. Czy moja Katana ma jakieś szansę z tak zwanego "roll race" hehe z tymi samochodami? Nie mam mniej więcej wyobrażenia jak to może wyglądać:) Nie mówię o winklach itp bo narazie to cały czas szlifuje umiejętności. A tak pytam choć nie myślę się z nimi ścigać (przynajmniej teraz) tylko, żeby czasem sobie wstydu nie zrobić ;)

 

Pozdro ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości i czysto teoretycznie. Kolesie w mojej miejscowości mają BMW E46 Coupe 3.0 230 km, jeszcze inny Mazdę RX 8 z silnikiem wankla, Bmw 735, Audi A6 2.7 biturbo. Czy moja Katana ma jakieś szansę z tak zwanego "roll race" hehe z tymi samochodami? Nie mam mniej więcej wyobrażenia jak to może wyglądać:) Nie mówię o winklach itp bo narazie to cały czas szlifuje umiejętności. A tak pytam choć nie myślę się z nimi ścigać (przynajmniej teraz) tylko, żeby czasem sobie wstydu nie zrobić ;)

 

Pozdro ;-)

 

 

Do ok 160-180 tak, potem samochody powyzej 200 koni jeszcze jakos przyspieszaja ,a w jajku kończy sie juz ogień w manetce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak sobie czytam,sprawdzam czym jeździcie i nie umiem zrozumieć jak średniej klasy puszki mogą dorównać motocyklom.Zgoda w przypadku stricte sportowych bryk i słabszych motocykli.Jeśli wziąć stosunek mocy do masy to żadne przeciętne autko nie ma szans na przyspieszenie z motocyklem.W przypadku litrowych maszyn(nowych)dorównuje im tylko dodge viper i bugatti veyron.Myślę że wasze maszyny są spoko ale nad techniką ruszania warto by było popracować. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff.. dotarlem do konca watku. Nie rozumiem dlaczego wszyscy pisza o mocy przy starcie spod swiatel. Tutaj najwazniejsza role odgrywa moment i jego wartosc zalezna od obrotow, dlatego B12 tak ladnie startuje, ale powyzej 200 km/h juz nie idzie tak jak supersport litrowy.

 

Co do samego tematu to sadze ze jednak ulica nie jest najlepszym miejscem na tego typu zabawy, szczegonie ze puszka lubi zajechac droge lub robic rozne manewry nie fair.

Edytowane przez Pegaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zacznijmy od tego na jakim moto posuwacie po naszych ciasnych ulicahc ;] jeslei macie 600 mioedzy nogami to wiadomo ze jeśli "bogaty synuś'" ma pod nogą 5 litrów to musicie się napocić zeby go ogarnąc ;p ale jeżeli macie 900 tak jak ja do niedawna to może sobie zapomnieć. no i zalęzy też od waszego skilla :D oj panownie ';p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa ulica to nie tor ale nie każdy ma czas i środki by na ten tor jechać.Niestety do puki się to nie zmieni nie mamy innego wyjścia jak z niej korzystać.Pozostaje robić to z głową tak by nikomu nie stała się krzywda.Jeśli natomiast DOŚWIADCZONY jeździec w odpowiednim miejscu da nieco upust ułańskiej fantazji i odjedzie na gumie z przed nosa karków czy wykona efektowne stoppie,no cóż jesteśmy tylko ludźmi.Byle było bezpiecznie i wesoło. :biggrin:

 

 

Edytowane przez marian65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na targach IC był wyścig samochód 1500km z motocyklem 300km nie pamiętam marek,jak myślicie kto wygrał na 1km? :lalag:

Na odcinku 100 metrów samochód wyrwał do przodu na 20m później zostawił auto na jakieś 200m. :buttrock:

Liczy się stosunek mocy do masy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na targach IC był wyścig samochód 1500km z motocyklem 300km

 

To kto wygral na tym dystansie 1500 km a kto wygral na tych 300 km ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to? samochód z autem wygrał....:):):)

 

No na dystansie 1500 km to w wiekszosci wypadkow kazde auto wygra :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...