Skocz do zawartości

Wyścig na światłach


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to każdy głupi na beleczym mnie łyknie :icon_mrgreen: ..... ale sie to zmieni....oj zmieni :icon_twisted:

 

Mój powyższy post to komentarz ukierunkowujący konstruktywnie Twoją frustrację wynikającą z braku szybkiego sprzęta na absurdalnie zabawny kontrapunkt w postaci Y2K - o seryjnej mocy 284 KM i Vmax - 380 km/h. :)

 

Teraz załapałeś ? :D

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy śmiga ile fabryka dała. kilaka razy udało mi się spotkać na ulicy Dziewulskiego w swojej furze i..... jechał przepisowo, a ma czym popierdzielać.

Proszę Cię.

Ten starszy człowiek spuchnięty od kasy nie potrafi nawet dobrze na 1/4 mili ruszyć.

A na jakiejś próbie na rajdzie amatorskim zlałem go jak dzieciaka.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma e46 3.0 6 cyl. w rzedzie, 230 koni naped na dwie osie.

Spod swiatel czy po miescie odstawiam go BEZ problemu.

Wiec nie wiem jak co poniektorych bierze peugeot 160km...

Nikt do tej pory spod swiatel mnie nie odstawil nawet a6 4.2 nie dalo rady.

Wyjezdzalem z pewnej miesciny i wzialem sie powoli za wyprzedzanie civica nowszego z napisem type R czy jakos tak.

Od 80 do 150 lekko na moja przewage, potem odszedl.

Mam tylko 500ccm :)

Edytowane przez Dav!doV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy bejce mają napęd na 4 koła? Mi się wydawało, że prócz tych nowych wydumek wszystkie bmw miały napęd na tył ;)

Wyjezdzalem z pewnej miesciny i wzialem sie powoli za wyprzedzanie civica nowszego z napisem type R czy jakos tak.

Weź pod uwagę, że ma katalogowe 6,6 s do paki, więc 7+ realnie, a to nie jest jakiś wyczyn. Już nie mówiąc o type-s, którego mogłeś pomylić z powyższym...

I tak najlepsze było stare tico, z połówką v6 czyli r3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...