Skocz do zawartości

Aerox Tuning


robbiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem juz doswiadczonym kierowca i mechanikiem jak na swój wiek. Ztuningowalem juz pare rometow wsk i mojego Jawulca 4t i byly to małe projekty do 100 zł ale oczywiscie apetyt rosnie w miare jedzenia i wymyslilem sobie długofalowy projekt a mianowicie Aerox oto co chce w nim zmienić

SIlnik

Cylinder Stage6 Sport Pro 70cc

Wał korbowy RMS Racing

Łożyska wału i simmeringi Stage6 - HQ Metal

Boost Bottle Stage6

Filtr powietrza Stage6 Double Layer - czerwony

Gaźnik Dell'orto 21mm - Stage6 Racing

pasek stage6 pro

Wariator Malossi Multivar

Sprzęgło RMS Racing Pro

Wariator Malossi Multivar

Króciec ssący RMS

 

to by było na tyle poniewaz najpierw mam zamiar kupic kartery i wmontowac tam wszystko a potem kupic skuter bez silnika i zajac sie tuningiem optycznym.

Co myslicie o tych czesciach?? Może jakieś sugestie?? Zaznaczam tylko ze zalezy mi na tym zeby wszystkie widoczne czesci byle Stgag6 poniewaz jest ot moja ulubiona firma i podoba mi sie ich design:D

pzdr z góry dziekuje za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem juz doswiadczonym kierowca i mechanikiem jak na swój wiek. Ztuningowalem juz pare rometow wsk i mojego Jawulca 4t

 

 

Cóż za skromność, skoro jesteś tak doświadczony po co szukasz porady?

 

 

SIlnik

Cylinder Stage6 Sport Pro 70cc

Wał korbowy RMS Racing

Łożyska wału i simmeringi Stage6 - HQ Metal

Boost Bottle Stage6

Filtr powietrza Stage6 Double Layer - czerwony

Gaźnik Dell'orto 21mm - Stage6 Racing

pasek stage6 pro

Wariator Malossi Multivar

Sprzęgło RMS Racing Pro

Wariator Malossi Multivar

Króciec ssący RMS

 

to by było na tyle poniewaz najpierw mam zamiar kupic kartery i wmontowac tam wszystko a potem kupic skuter bez silnika i zajac sie tuningiem optycznym.

Co myslicie o tych czesciach?? Może jakieś sugestie?? Zaznaczam tylko ze zalezy mi na tym zeby wszystkie widoczne czesci byle Stgag6 poniewaz jest ot moja ulubiona firma i podoba mi sie ich design:D

pzdr z góry dziekuje za podpowiedzi

 

Co chcesz osiągnąć? Lepsze osiągi czy też wygląd? Zamontuj neony, naklejki Stage6 oraz radio pod siodłem – to tez działa na dziewczyny na wiejskich dyskotekach, a koszt jest znacznie mniejszy.

 

:icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HQ metal-> co to za gówno... jakiej to produkcji;|

 

Już wyjaśniam ;) To są normalne łożyska SKF, które można kupić w każdym sklepie, tylko pakowane w pudełeczka Stage6 i oczywiście cena wyższa o ok. 30% :icon_evil:

 

http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?m...e75c047cd7c34da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie od razu źle nastawieni :icon_razz: :banghead:

Chcialbym żeby squt zajebiscie chodził i dobrze wygladał.

Nie chce zrobic wjejskiego tjunigu ale skuter ze smakiem ktory przyciegal by uwage jak stoje na światłach a potem brum i nie ma juz aeroxa :banghead: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie od razu źle nastawieni :icon_razz: :banghead:

Chcialbym żeby squt zajebiscie chodził i dobrze wygladał.

Nie chce zrobic wjejskiego tjunigu ale skuter ze smakiem ktory przyciegal by uwage jak stoje na światłach a potem brum i nie ma juz aeroxa :banghead: :banghead: :banghead:

To chyba Ci potrzebny Aerox 100 ccm zeby takie brum zrobic :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zamiar kupić nowego mercedesa SLR bez kół, kupic do niego wypasione kołpaki i neony, sportowy wydech i czarne szyby, do tego 12 turbin na baterie paluszki co myślicie lepiej AA czy AAA?? Noż daj sobie siana z tym co ci sie marzy, zrób poskładaj, wklej zdjęcia i sie wtedy chwal.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile koni ma squt?? Co tam wolule wrzuciłes??

Nie squt a ENDURO z silnikiem MInarelli Am. Wrzucilem Cylinder Racing Parts, wal tez taki, gaznik 21mm i wiele innych glupot. Nie wiem ile ma koni, nie mam hamowni.

 

A ja mam zamiar kupić nowego mercedesa SLR bez kół, kupic do niego wypasione kołpaki i neony, sportowy wydech i czarne szyby, do tego 12 turbin na baterie paluszki co myślicie lepiej AA czy AAA?? Noż daj sobie siana z tym co ci sie marzy, zrób poskładaj, wklej zdjęcia i sie wtedy chwal.

Chyba AAA beda lepsze. A kolpaki ze spinerami czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...