Skocz do zawartości

UKRADLI MI TRZY MOTOCYKLE !!!!!


Piniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UKRADLI MI TRZY MOTOCYKLE !!!!!

 

YAMAHA THUNDERRACE, zx9r, CBR 600 F3

BYDGOSZCZ. DZIS W NOCY LUB RANO

 

http://stuntpoland.net/sh...p?t=2397&page=2

 

YAMAHA JEST BEZ CZACHY, ZEGARóW, OWIEWEK...BEZ PRZODU

ZX9R KOLOR NIEBIESKI METALIK

CEBRA CZARNA Z POLAMANYM ZADUPKIEM

MIALY POBLOKOWANE KIEROWNICE, BEZ KLUCZYKOW..

 

kazde info sie liczy>

 

501 395 110

 

WYNAGRODZE JAK KTOś POMOZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurrrrrrr*a! to lipa straszna. Niełatwo będzie je znaleźć. Szkoda zę teraz utknąłem w UK bo w Bydzi bym zagadał z ziomkami co się trudnią w samochodach bo oni mają ziomków co pewnie lubią motocykle....kiedys jednego połamalismy ostro za kradzione moto. Na zawsze będzie niepełnosprawny i motocykli nie dotknie. ale ci frajerzy teraz sobie pozwalają bo wyjechaliśmy wszyscy do UK i nie ma kto robic porządku w okolicy a psiarnia ich nie tyka. Szukaj maszyn oraz części oczywiscie w serwisach/salonach, na Allegro, Anonse i okoliczne giełdy (niedziela-Kartodrom). Kiedys byl taki moto-serwis w okolicach ul. Kr. Jadwigi i tam chłopakom ktos gwizdnął kilka maszyn w nocy, jak się okazało to zamieszani byli ziomki z BKM (Bydgoski Klub Motocyklistów lub Bardzo Kure*skie Maminsynki, jak kto woli - straszne pi*dy). Dam znac ludziom w PL nt. tych maszyn i jesli cos , gdzies, kiedys .....to niech dają znać. Niewielkie szanse ale zawsze coś....a jak się znajdą te szmatławe-plugawe złodziejaszki to za kradzież motocykla najsurowsza kara....gorsza niż za podpie**alanie na psiarnie.

 

 

PS. Pozdrów Anulę i Bartka jesli go widujesz czasem. Jakby co to pozdro z Seven Sisters w Londynie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

o kurrrrrrr*a! to lipa straszna. Niełatwo będzie je znaleźć. Szkoda zę teraz utknąłem w UK bo w Bydzi bym zagadał z ziomkami co się trudnią w samochodach bo oni mają ziomków co pewnie lubią motocykle....kiedys jednego połamalismy ostro za kradzione moto. Na zawsze będzie niepełnosprawny i motocykli nie dotknie. ale ci frajerzy teraz sobie pozwalają bo wyjechaliśmy wszyscy do UK i nie ma kto robic porządku w okolicy a psiarnia ich nie tyka. Szukaj maszyn oraz części oczywiscie w serwisach/salonach, na Allegro, Anonse i okoliczne giełdy (niedziela-Kartodrom). Kiedys byl taki moto-serwis w okolicach ul. Kr. Jadwigi i tam chłopakom ktos gwizdnął kilka maszyn w nocy, jak się okazało to zamieszani byli ziomki z BKM (Bydgoski Klub Motocyklistów lub Bardzo Kure*skie Maminsynki, jak kto woli - straszne pi*dy). Dam znac ludziom w PL nt. tych maszyn i jesli cos , gdzies, kiedys .....to niech dają znać. Niewielkie szanse ale zawsze coś....a jak się znajdą te szmatławe-plugawe złodziejaszki to za kradzież motocykla najsurowsza kara....gorsza niż za podpie**alanie na psiarnie.

PS. Pozdrów Anulę i Bartka jesli go widujesz czasem. Jakby co to pozdro z Seven Sisters w Londynie.

 

 

ja pie**ole strach sie bac, ostatni sprawiedliwy!!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pie**ole strach sie bac, ostatni sprawiedliwy!!!! :biggrin:

 

 

??!!

Osssochozzi? Czyzby chęc pomocy koledze jest zabroniona na tym forum?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

??!!

Osssochozzi? Czyzby chęc pomocy koledze jest zabroniona na tym forum?

 

 

dozwolona, wskazana i nawet konieczna tak jak zapewnienie wszystkim zlodziejaszkom motocykli trwalego kalectwa tudziez obciecia rak i kastracji :notworthy: :) :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dozwolona, wskazana i nawet konieczna tak jak zapewnienie wszystkim zlodziejaszkom motocykli trwalego kalectwa tudziez obciecia rak i kastracji :icon_biggrin: :icon_biggrin: :) :icon_razz: :buttrock: :buttrock:

 

 

oczywistym jest że tacy frajerzy są raczje szkodnikami i trzeba ich wytępić jak robactwo....dodam że nie jestem jakimś terrorystą z ręcznikiem na głowie czy coś żeby obcinać ręce...nie czuję się także jak Hannibal Lecter....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zlodzieje to szkodniki ... jak szczury trudne do wytepienia. Czlowiek ciezko pracuje, chce troche zarobic a tu taki sk...rwiel ci ukradnie sprzet nawet nie pomysli o uczciwej robocie bo jest leniem smierdzacym nie chce isc do roboty... ... Niestety zwlaszcza w naszym kraju wielu ludziom kleja sie lapy.

Edytowane przez Duke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno maszyn nie j***ąl obcy.tylko jakiś znajomy ktory wiedzial jak wejsc ,kiedy i tak dalej. i na co krasc porąbane maszyny ? dla mnie kompletna głupota.moja rada dobrze rozglądnij sie w koło siebie.a jak dojdziesz kto urwij łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKRADLI MI TRZY MOTOCYKLE !!!!!

 

YAMAHA THUNDERRACE, zx9r, CBR 600 F3

BYDGOSZCZ. DZIS W NOCY LUB RANO

 

http://stuntpoland.net/sh...p?t=2397&page=2

 

YAMAHA JEST BEZ CZACHY, ZEGARóW, OWIEWEK...BEZ PRZODU

ZX9R KOLOR NIEBIESKI METALIK

CEBRA CZARNA Z POLAMANYM ZADUPKIEM

MIALY POBLOKOWANE KIEROWNICE, BEZ KLUCZYKOW..

 

 

kazde info sie liczy>

 

501 395 110

 

WYNAGRODZE JAK KTOś POMOZE...

 

O ***** ...

 

Gdzie je trzymałeś? Czy były jakoś zabezpieczone?

 

Szukaj części lub moto na allegro, giełdach i oczywiście idź na policje!

Przejedź się po komisach, sklepach z częściami i szukaj np ramy czy tam kierownicy do THUNDERRACE. Jak poznasz swoją rzecz to :icon_mrgreen:

 

Trzymaj się!

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...