Skocz do zawartości

..::10 CZERWCA 2007 DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli godz. 10:00 na parkingu pod Centrum Handlowym Bemowo zostaje. Bo chcę przyjechać ale mogę nie czytać już forum do tego czasu.

 

Tak, na Bemowie będziemy między 10 a 11. Wtedy proszę się pojawiać :notworthy:

O 11:00 ruszamy do DD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo to w tych imprezach chodzi o to żeby dzieciaki miały radochę, a nie o to kto więcej maszyn zorganizuje. Dzieciaki będą się cieszyć nawe jak przyjedzie 5 maszyn (sprawdzone).

EdgeCrusher uwierz mi że nikt nie chce Ci zrobić na złość.

 

Po drugie primo to jest propozycja, żeby pograć z dzieciakami w nogę. Więc warto zabrać jakieś ciuchy i buty (gra w pełbyn stroju motocyklowym jest niewygodna - rówież sprawdzone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 czerwca byla już zaplanowana dużo wcześniej impreza dla dzieci z Hospicjum lubelskiego...czy istnieje możliwość przełożenia waszej na powiedzmy sobote?

 

Administratorom dziękuje serdecznie za zepchnięcie informacji o Lubelskiej imprezie dla dzieci do działu gdzie psy dupa szczekają (pomimo mojej prośby o przyklejenie wątku), a przyklejenie tegoż..... coś mi się robi... podział na lepsze gorsze dzieci czy coś?

 

Piszesz o imprezie w Lublinie wiec jak ktos bedzie chcial to tam pojedzie. Poza tym czesto jest tak, ze jest kilka roznych imprez w tym samym czasie i nic nie poradzisz na to.

 

Niestety, nie ma możliwości, abyśmy przełożyli imprezę na niedzielę.

Poza tym co innego, gdyby te dwie imprezy odbywały się w jednym mieście.

Przykro mi, że tak wyszło. Musimy się jakoś podzielić między sobą, żeby jak najwięcej dzieciaków było szczęśliwych i zadowolonych.

 

Mala niescislosc chyba... impreza w DD miala byc w niedziele a Ty piszesz powyzej, ze nie ma mozliwosci przelozenia jej na niedziele. jak to w koncu jest? Sobota czy niedziela?

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o imprezie w Lublinie wiec jak ktos bedzie chcial to tam pojedzie. Poza tym czesto jest tak, ze jest kilka roznych imprez w tym samym czasie i nic nie poradzisz na to.

Mala niescislosc chyba... impreza w DD miala byc w niedziele a Ty piszesz powyzej, ze nie ma mozliwosci przelozenia jej na niedziele. jak to w koncu jest? Sobota czy niedziela?

 

 

Źle napisałam. Impreza jest w niedzielę i nie ma możliwości przeniesienia jej na sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne, czy kilka, czy kilkadziesiąt - ważne, że będziemy jak co roku :bigrazz:

 

Enyłej. Proponuję spotkać się w okolicach godz. 10:00 na parkingu pod Centrum Handlowym Bemowo (takie małe pawilony obok Carefour Bemowo). Poczekamy na wszystkich do 11:00 i ruszymy do DD.

 

Liczę na Was i dzieciaki również :bigrazz:

 

Buziole,

Nadiq

ja slyszalem ze o 11.30 wyruszacie,na gronie jest taka wiadomosc,na 11 sie nie wyrobie bo jeszcze siedze w gaciach i gotuje snidanie,na drogi raz wezcie sie jakos ogarnijcie i ustalcie razem jedna godzine

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zebym to ja umial wstawic fotki :icon_biggrin: a szkoda bo chcialbym namiar do panny zdobyc bo sie urwala a mielismy polatac se :icon_mrgreen:

 

Ja co prawda fotek nie mam, ale chciałem powiedzieć od siebie, że było zajefajnie :icon_mrgreen:

Chyba najlepszy DD w mojej karierze motonity :icon_mrgreen: (zabrzmiało poważnie).

 

Szczególnie fajny pomysł, to wycieczka 'poza'. Znacznie lepiej śmiga mi się po twardym, bo moja kafka to nie enduro, wiec po trawie jeździć nie lubi i - przyznam się - miałem dusze na ramieniu.

 

Dzięki i dozo następnym razem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

 

Jeszcze raz chciałam Wam serdecznie podziękować za to, że przyjechaliście i daliście dzieciakom tyle radości.

Jesteście WIELCY - wiedziałam, że można na Was liczyć :biggrin:

 

Tak jak wspominałyśmy z p. Jolą - następna wizyta - druga połowa września. Tym razem będzie więcej czasu na zorganizowanie wszystkiego i zaplanowanie całego dnia w DD.

 

Wrzucajcie fotki, bo nie mogę się doczekać :D

 

Buziole ogromne,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy juz wiadomo o ktorej godzinie to bedzie we wrzesniu? :banghead:

 

Już nie musisz być taki złośliwy :icon_razz: Przecież Cię przeprosiłam i to kilka razy, więc proszę więcej scen nie robić, bo lanie na goły tyłek i się skończy :biggrin:

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...