Skocz do zawartości

Rada odnośnie opon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam czeka mnie zmiana opon w komcu bo nabyłem swojego xt 600 94 rok na szosowkach.Do rzeczy:

Potrzebuje rady co kupic na tył do xt 600 17 z tyłu Myslałem o mitasach bo w poprzednim moto jezdzilem i trwałe oponki były.Bieznik ma byc bardziej na leśne dukty pola i lekki off road niz wyczyn zresza xt sie ni nadaje na ostray teran , a do tego sporo latam po drodze wiec guma musi byc dosc trwala na asfalt ? Doradzcie pozdrooo :biggrin:

 

No chyba ze polecacie inne oponki byle nie duzo drozsze od mitasa .

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam moto gdzieś indziej,ale spox sprawdze i ci napisze .Po co ci szosowki do takie bestii:)) TT sa zajebiste motorki:))pozdroo

 

Jakiego masz kapcia na tyle w tt obecnie?

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no c-02 będzie oki, co do szerokości to hmmm..... 120 jest szersza od michelinka 140 o jakiś 1cm :icon_mrgreen:

 

napisz jakie masz oponki na asfalcik bo planuje coś do doktorka kupić

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade a orientujesz sięw rozmiarach-bo nie wiem czy 120 ??? pozdroo

Tu - link - masz piękną tabelkę Mitasa, z której łatwo odczytać sobie przeznaczenie oponek. Poniżej masz rozmiarówki dla wszystkich bieżników. To same crossowe oponki, cofając się o poziom wyżej do "Motoplaste" możesz przeszukać ich całą moto-ofertę. Ja mam w DR350 C10+C02 najpewniej i złego słowa o nich nie powiem. Kostki same nie odpadają w każdym razie :eek:

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz jeździć po asfalcie to zapomnij o C02 z tyłu, owszem w teren opona super, ale znika po 2tys km dojazdów asfaltem i terenu :eek: bardziej skłaniał bym sie ku E09, ma trochę niższy bieżnik, mniejsze odstępy miedzy kostkami, można przycierać podnóżki na winklach, no i nie znika w oczach :biggrin: .. jedyna wadą jest gorsze trzymanie na boki w terenie (dla niektórych to zaleta :icon_razz: ) ale ogólnie kapec wart swojej ceny.. ;)

 

E09 spokojnie wejdzie ci 130/80/17, nie ma tak wystających kostek na boki jak C02 wiec nie będzie problemu z obcieraniem :cool:

Edytowane przez lukopr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za rady,może faktycznie E 09bedzie lepsze bo ja wiecej jezdze jednak bo drogacha do lasow musze tez kawałek dojechac .hmmm juz sam niewiem pozdroo

 

 

Co do opon na asfalt to polecam H-11 lub tansza H-05

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szczerze powiem, że też mnie dziwi czemu polecacie mu taką oponę. Kolega mówi, że sporo jeździ po szosach, a wy mu polecacie taką crossową opone na wysokim klocku. Jak dla mnie to powinieneś sobie kupić gumę do enduro Np coś takiego http://www.netcar.pl/opony/motocyklowe/end...33466,5,i2.html

Edytowane przez Wiertara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...