Skocz do zawartości

lakierowanie cylindrow


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O PROSZĘ wg. mnie te TRUDNOŚCI w usuwaniu lakieru powoduje RÓWNIEŻ DOŚĆ chropowata powierzchnia ŻEBEREK.

- A na urodziny dostaniesz ode mnie, słownik Języka Polskiego ;]

Duzo ludzi pisze bez polskich znakow bo to kwestia przyzwyczajenia i to wcale nie jest w zlym tonie... Wiec nie rozumiem dlaczego sie czepiasz kolegi? W internecie tez nie uzywam znakow z ogonkami. Zreszta byla jeszcze w internecie era przed forumowa funkcjonowalo cos takiego jak news group ( i funkcjonuje dalej) a tam wrecz w zlym tonie bylo uzywanie polskich znakow.

Edytowane przez Storm007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O PROSZĘ wg. mnie te TRUDNOŚCI w usuwaniu lakieru powoduje RÓWNIEŻ DOŚĆ chropowata powierzchnia ŻEBEREK.

- A na urodziny dostaniesz ode mnie, słownik Języka Polskiego ;]

 

 

 

heh ciekawy rodzaj powitania ;) ot i pani od ortografi na 4um zawitala :smile:

no to mam przechlapane hehehehe ale witam serdecznie! choc od tego to powitalnia jest ale co tam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powierzchnia zeberek jest gładka jak pupcia niemowlecia;] jest to jakies gówno napewno nie farba(chociaz pewny nie jestem)

 

co do polskich znaków używam naprzemniennie, zalezy czym mam palec na alcie:P

 

Wot i technika, powierzchnia chropowata wspomaga proces wymiany ciepla...

:icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wueska też o tym słyszałem że można zapomoćą oleju, daję głowice od dolniaka do piaskowania a potrem spróbuje właśnie tą metoda olejową zobaczę jaki efekt :)

 

 

witam >>słyszałem że dobry jest do tego przepracowany olej z diesla !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta powierzchnia nie jest bardzo chropowata;] No czemu sie tak upierasz... :/ Ogulnie cylidy alumniowe nie sa tak chropowate jak zebra w cylidrach zeliwnych.

 

Ja si enie upieram tylko stwierdzam fakt, odnosnie chropowatosci to jasne ze aluminiowe sa mniej chrpowate od zeliwnych, tylko ta "pupcia niemowlecia" mnie zdziwila...

;)

 

@Daro36

a czemuz to z benzyniaka przepracowany olej jest gorszy, bo mniej czarny :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...