Skocz do zawartości

Pościg za piratem-motocyklistą


Rekomendowane odpowiedzi

a jak dziecko albo samochod wyskoczy komus kto ma prawko albo kto nie uciekal policji to co bedzie??

Bedzie to ,ze robiąc prawo jazdy masz"stycznosc" z przepisami,znakami i praktyka poruszania sie po drodze publicznej jakim kolwiek pojazdem .Sam potrąciłem rowerzystke motocylkem bez prawka jakies 15 lat temu i mialem sporo kłopotow choc ona nie miala karty rowerowej i zajechala mi droge.Gdybym miał prawko ,dziewczyna dostala by po uszach,a rodzice naprawiliby moto.a tak po 4 sprawach w sądzie,zaplaceniu kolegium

sprawa została umorzona warunkowo na 3 lata i mało brakowalo a miałbym odroczone prawo jazdy na 5 lat i zasądzonego kuratora.Tak to mniej więcej wygląda jak sie cos wywinie bez prawa jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym to zobaczyć smarku :buttrock:

Na simsona wsiadłem mając 17 lat, przejechałem na MZ ze 100 km bez prawa jazdy, ale szybko je zrobiłem. Różnica jest taka debilu ze nigdy nie przeszło mi przez mysl zeby uciekac przed policją i z braku prawa jazdy robić regułę, a tym bardziej chwalić sie takimi gówniarskimi dokonaniami na forum. Tym bardziej ze twoj przydupas maniek jest juz na tyle dużym dzieckiem ze prawnie może robić prawo jazdy. Tylko jest chyba za cienkim bolem żeby zdać egzamin.

 

Z toba juz nie dyskutuje pryszczaty gnojku :icon_mrgreen:

 

 

Ja bym na twoim miejscu sie nie wypowiadał w ten desen bo mnie nie znasz i uwarzaj na siebie bo nagle cos ci wyjedzie kiedys :biggrin:

 

Pozdro dla wszystkich i dla Szyny (Siara )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........................................................................................i niech to bedzie podsumowanie waszej rozmowy i mysle sobie, ze jak sie spotkacie to sobie wszystko wyjasnicie , bo to chyba nie wypada sie tak wzajemnie ...wiecie co a zreszta od straszenia to sa duchy a prawko trzeba zrobic, bo potem sie to zle konczy ale to pozostawiam waszej ocenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na jakims motobajzlu zobacze Cie w koszulce z Twoim nickiem forumowym to Ci zęby na spacer wyprowadze, maniek pewnie tez... chyba ci sie styki ku*wa popalily pod kopula...

 

Buahahahahahhaha, pomimo zjebanego dnia poprawiłeś mi humor na cały tydzień :notworthy:

 

 

Aha no spoko... ja ostatnio gdzies w TV widzialem jak jakis c*el z psiarni tam pie**olil kocmopoly ze niedlugo (...)

 

Chłopie, najpierw niech Ci jajka obrosną i dopiero z takimi przymiotnikami. :icon_mrgreen: :crossy: :biggrin:

Edytowane przez ABG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta agresja?

Uff...

U nas jest system jaki jest. Jednym odpowiada innym nie.

Rozumiem też młodzież... sam w przeszłości jeździłem, lecz pod okiem opiekuna.

Zabić się można niezależnie jakim pojazdem się jeździ....

 

Dziś chyba są możliwości pojeżdżenia na torze bez narażana się na kłopoty.

 

Tak czy owak, przed Policją NIE WOLNO uciekać.

 

P.S. Pofolgujcie języki... nie ma sensu nawzajem obrażać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu sie nie wypowiadał w ten desen bo mnie nie znasz i uwarzaj na siebie bo nagle cos ci wyjedzie kiedys :notworthy:

 

Pozdro dla wszystkich i dla Szyny (Siara )

 

Ohoho, maniek, a wiesz że to groźby karalne? Mama wie co ty "na internecie" wypisujesz?:)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...