Skocz do zawartości

Hierarchia kombinezonow motocyklowych


Rekomendowane odpowiedzi

A ile Cie on kosztowal i gdzie go kupiles ?

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co polecacie z polki do 2 tys ? (tylko nie piszcie by dolozyc 500zl i lyknac alpinestarsa bo dla mnie suma 2 tys jest graniczna - mam mozliwosc kupienia arlena i berika, jedno i dwuczesciowke w okolicach 1600zl ale nie ma rozmiarow dobrych...)

arlen i berik to jedna firma tylko dwie rozne nazwy handlowe, wiec jakosc wykonania dobra. hierarchie modeli maja taka sama, dlatego tez ceny poszczegolnych modeli sa zblizone. jak ktos chce kombi w dobrej cenie to luknijcie se na oferty allegrowe slynnego andykomorka. za dwa kola powinno cos byc. btw czemu sie nie pasuje ci rozmiar arlena? co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arlen i berik to jedna firma tylko dwie rozne nazwy handlowe, wiec jakosc wykonania dobra. hierarchie modeli maja taka sama, dlatego tez ceny poszczegolnych modeli sa zblizone. jak ktos chce kombi w dobrej cenie to luknijcie se na oferty allegrowe slynnego andykomorka. za dwa kola powinno cos byc. btw czemu sie nie pasuje ci rozmiar arlena? co jest nie tak?

 

 

Nie zrozumielismy sie, ja jestem przekonany do kupna arlena oraz berika lecz nie moge nigdzie znalezc kombiaka za 2tys ich produkcji. Znalazlem dosyc spory wybor kombiakow w zaprzyjaznionym MotoMotion na polczynskiej (www.motomotion.pl), arlen ness i berik, nowki sztuki w cenie okolo 1700zl ale nie ma rozmiaru dla mnie. Po prostu wszystko jest za duze, ale jak ktos nosi 52-54 to zapraszam do Motomotion a powinien cos ciekawego dla siebie znalezc!

Ja zamierzam szukac czegos rano na bajzlu w sobote, wiec moze z Rommim sie spotkamy na jakims stoisku :crossy:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chętnie podłącze się do pytania bo jestem właśnie na kupnie kombinezonu na pierwszego w moim życiu plastika (wcześniej była stara poczciwa Yamaha XV).

Przeczytałem już tysiące opini na temat kombinezonów i sam nie wiem co wybrać, co bedzie bezpieczne, wygodne, ładne .... Nie jestem skłonny wydać 3 tyś na np. alpine, ale z drugiej strony, ktoś kiedyś mądrze powiedział, że czasem coś co jest tanie może być drogie.

Kolega kupił przed sezonem TSchula i jest zadowolony, ale to też jego pierwszy kombi więc porównania nie ma....

Zastanawia mnie czy przy jeździe (bardziej turystycznej z elementami sportowej :crossy: ) sprawdzi się kombi za 1000-1500 zł, czy dać sobie siana i zainwestować w konkretne kombi, ale tu znowu pojawia się dylemat czy jak drogie kombi np. alpine to model SG-1 wystarczy, czy lepiej dołożyć i kupić GP Plus ?

 

Zastanawia mnie jeszcze kombi do którego już kolega wcześniej dał link Klik Allegro !!! bo w sumie cena przystępna i ma garba, ale z drugiej strony to pewnie jakość porównywalna z TSchulem, a cena wyższa prawie dwukrotnie. A może ktoś ma i sie podzieli opinią, albo przynajmniej słyszał coś nie coś na temat tej firmy ?

 

Wszelkie opinie i odpowiedzi będą mile widziane, a doświadczenie w użytkowaniu konkretnych kombi pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem sie na kupno kombinezonu SUOMY (mam kask tej firmy i jestem zadowolony),ale nie mam porównania z innymi , możecie go polecić ??czy lepiej kupić coś innego za te pieniądze. POZDRO

Edytowane przez PWL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arlen i berik to ta sama firma tylko 2 projektantów (lub 2 zespoły, niepamiętam). temat poprostu spadł mi z nieba niechciałem zakładać bo już takowe były. Też szukam czegoś w dobrej cenie, w zaprzyjaźnionym sklepie maja wlasnie towar z powerbike'a a tam tylko Arlen wchodzi w gre. Nigdzie nieznalazłem sklepów internetowych z kombi spyke, czy suomy a chciałbym porównac ceny. Chyba jednak pójde w strone alpinestarsa TZ-1 bo w dość dobrej cenie andykomórka je sprzedaje na allegro. No chyba że arlen/berik. Co myślicie?? Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dzis nabylem kombi dwuczesciowe Berika, dokladnie od Andiego Komorki :icon_question: Zamknalem sie w 2 tys zl, tak wiec cena nizsza nic "oficjalnie" w sklepie. Jest to model ls2-2468 BK ( http://www.beloshop.at/shop/product.php?pr...&cat=436&page=1 ) Jeszcze nie mialem okazji go przetestowac w jezdzie, ale po domu chodzi sie super :lalag::D

Model taki jaki ma Emil, a z tego co wiem to u niego zdal test z dzialalnosci podstawowej :banghead:

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co powiecie o takim kombi...Tu kliknij

w sumie wygląda fajnie, ale jego firmy jakoś tu nie widziałem w śród debatowanych,

czy ktoś wie coś o tym ??

 

prezentowane kombi jest marki MTTR.. mam rekawice od nich..niby wyzszy model..na poczatku nitki zaczely puszczac, ale szybko sie z tym uporalem (troche wlasnych patentow) i poki co nie moge na nie nazekac. w upaly reka sie nie poci, za to w bardzo chlodne dni nie daja rady. Jesli o mnie chodzi to kombi bym od nich nie kupil..rekawice spooko, ale kombi juz nie.. jakos firma mnie nie przekonala do siebie solidnoscia wyrobow, jedynie cena..a w przypadku tego kombi cena wcale nie jest jakas rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam rekawiczki od nich i nie jestem zadowolony z ich wykonczenia. Jezdzi sie w nich spoko, dobra wentylacja ale jakosciowo slabe - rzep juz tak sie wyciagnal, ze musze go "golic", szwy tez nie wygladaja najlepiej...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...