Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello wiecie gdzie mozna dostać szprychy do przdniego koła Intruza 1400 bo mam felge po wypadku krzywą, i chciałem obręcz przełożyć, ale szprychy są tak zapieczone ze co trzecia pęka;/ a za 6szt podobnych wołają około 72zł. Co najgorsze są 2 rodzaje szprych łebki zaginane pod kątem ok 45 i 90stopni. Jak macie jakieś namiary albo na sprzedaż lub wiecie gdzie mozna dostać jakieś zamienniki to proszę o pomoc... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi mój bierze przy dynamicznej jeździe 5,3/100...

 

Zobacz może najpierw jak świece wyglądają, to już może sporo powiedzieć.. To 11 to pali Ci na okrągło? Czy tylko teraz jak jeździłeś cały czas na ssaniu?

 

Tak pali na okrągło zrobiłem 2x po 100 km bo nie mogłem uwierzyć a tak to ładnie pali na dyg i równe obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male pytanko z prosbą o pomoc -mianowicie- jadac moim Intruderem 1400 w dwie osoby dosc mocno dobija tyl na nierownosciach i dziurach i cholera pocharatalo mi opone o wystającą srube wrrr ale nie tego dotyczy pytanie co zrobic zeby nie dobijało zaznacze ze moto jest przerobione i ma akcesoryjny blotnik i skrocone amortyzatory tzn trzpienie,sa skrocone o okolo3,5cm sprezyny sa te same.I jaka rada? czy jakies akcesoryjne amortyzatory?ddla poglądu fotki sprżeta http://chamsin.fotosik.pl/albumy/362450.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik masz obniżony jak w sztywniaku, wygląda ładnie ale dobija. Amory to słaby punkt w Intruderach, jak sam widzisz nawet po takiej przeróbce. Twardsze znajdziesz tu:

 

http://www.hagon-shocks.co.uk/

 

lub tu:

 

http://www.progressivesuspension.com/

(z tym, że do jazdy w dwie osoby bierz tylko w wersji Heavy Duty)

 

Jest wydatek ale i rozwiązanie problemu, coś za coś.

 

ps. na tym zdjęciu są zbyt czyste końcówki wydechów, to świeżo założone czy zrobiło się tak ubogo na pustych rurach?

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie jest na swiezo bez jazdy.Teraz juz sie zrobiły czarne.Jeszcze jeden problem mi wyniknąl mianowicie jak sie moto zagrzeje to cięzko wchodza mi biegi.Z jedynki wrzucic na luz jest problem musze lekko ruszyc sprzętem to wtedy jakos luz wskoczy.Czy to tak mam,byc czy cos nie halo?

Edytowane przez chamsin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, i na wstepie musze zaznaczyc ze bede czestym gosciem w tym topicu, gdyz wlasnie staje sie szczesliwym posiadaczem intruza m 800, fotek co prawda jeszcze nie wkleje bo go nie mam, ale juz na mnie czeka i sie niecierpliwi. Odbior w czwartek!

 

Ktos jeszcze ujezdza taka maszyne? Jak wrazenia? Jakie pluchy i minuchy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie.czy mozna z intruza 1400 przelozyc tylne kolo do 800.chodzi mi o to ze tam jest hamulec tarczowy a nie beben.na oko wyglada ze nie powinno byc problemu ale wole zapytac.

 

Felga w wahacz wejdzie ale zzamocowaniem zacisku pewnie będzie troche zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów troszkę przynudze -po odpuszczeniu gazu z jednej rury(pierwszy cylinder) zadymi niebieskim dymkiem.czy to bardzo grozne?i co poszło?

Wychodzi, że uszczelniacze zaworowe, a zmieniałeś dysze do tych wydechów :icon_exclaim: :)

Zawory i ich trzonki, mogą się przegrzewać :wink:

Edytowane przez Wieniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrzewają sie bo...?

Do takich wydechów jak masz (cobra), powinno się dać większe dysze paliwowe, inaczej zawory będą się przegrzewać (zbyt uboga mieszanka), co z kolei może prowadzić do nadtopienia/nadpalenia, krawędzi uszczelniaczy zaworowych i w konsekwencji do dymienia silnika, podczas schodzenia z obrotów. Gdyby dymił podczas przyspieszania, to wskazywało by na zurzyte pierścienie :icon_razz: Koniecznie sprawdż kolor świec zapłonowych. Może być też tak, że uszczelniacz zsunął się z prowadnicy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...