Skocz do zawartości

Musze sie pozalic .....


MrRat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...a zrzucili Ci od razu na płytkę, czy musisz czekać aż w necie albo TV się pojawi :)

 

No jak sobie z nimi pogadalem to mowie: a mozna sobie ogladnac ten filmik, a oni prosze bardzo, wlazlem do samochodu i ogladalem moja dupe jak smigam, ale zanim ogladnalem to widzialem kilka innych akcji bo sie panowie strasznie motali ze sprzetem, teksty byly: prosze pana to nie magnetowid to ma twardy dysk :) ale jakos mnie znalezli i tyle. Podziekowalem i poejchalem dalej, oczywiscie lamiac przepisy, jak bym chcial przepisowo jezdzic to bym sobie rower kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty qrcze, przecinakiem latasz i numerów nie zasłaniasz? :lalag: Trzeba było rejestracje owinąć czarną izolacją i wcale się nie zatrzymywać :wink: A tak, cóż jesteś lżejszy o 500pln i zasiliłeś swoje konto promocyjne 10 punktami.

 

pozdr.

Myślisz, że Policja to niemyślący ludzie, zanim dochodzi do próby zatrzymania podjeżdzają do Ciebie i spisuja twoje numery, tak więc podgieta blacha i tak Ci nic nie da.

Później próbują zatrzymać kierowcę, jeśli się nie zatrzymuje mają twoje nr - idą do sądu z nagraniem.

Oczywiście potem mozemy się tłumaczyć "pożyczyłem motocykl itp itd".

Tylko jak to jest?

- spiszą sobie numery

- nie zatrzymają bo uciekłeś

- ida do sądu, patrzą na nagranie a tam nie wiedać numerów ... co wtedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zastanawiam co by bylo jak bym lecial wiecej niz 200, gonili by czy nie.
W zeszłym sezonie wybraliśmy się w kilka moto na wycieczkę do Kazimierza (przelotowa 200 :lalag: ), zjeżdżamy na Orlen w Puławach a po jakiś 15-20 min. na ten sam Orlen zjeżdza Mondeo (wiadomo jakie ;) )

 

policjant: to wy tak grzaliście warszawską ?

 

my: eeee skądże my właśnie wracamy z Kazimierza do domu ;)

 

policjant: na pewno ??? bo jakaś ekipa ostro grzała w tym kierunku, staliśmy akurat na poboczu jak przelatywali, ruszyliśmy za nimi ale ich nie dogoniliśmy :evil:

 

my: na pewno :wink: , tak jak mówiliśmy my jedziemy z Kazimierza do Wawy :bigrazz:

 

policjant: :evil: tylko bez szaleństw mnie tam !

 

my: oczywiście panie władzo, bahahahahaha :wink:

 

A swoją drogą to w tym sezonie dwójkę od nas już też zdążyli nagrać (pozdrowienia dla pozdro600 i MartaCBR ;) ) i ich też capnęli przy ca 160 km/h, także jak widać to jest prędkośc podwyższonego ryzyka, bezpieczniej jest lecieć te 200+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że Policja to niemyślący ludzie, zanim dochodzi do próby zatrzymania podjeżdzają do Ciebie i spisuja twoje numery, tak więc podgieta blacha i tak Ci nic nie da.

Później próbują zatrzymać kierowcę, jeśli się nie zatrzymuje mają twoje nr - idą do sądu z nagraniem.

Oczywiście potem mozemy się tłumaczyć "pożyczyłem motocykl itp itd".

Tylko jak to jest?

- spiszą sobie numery

- nie zatrzymają bo uciekłeś

- ida do sądu, patrzą na nagranie a tam nie wiedać numerów ... co wtedy ?

 

 

 

 

Poprostu zaklejasz taśmą izolacyjną numery rejestracyjne i po problemie, za to grozi 100 zł i o punktów :-) Uważam, że jest to dobra metoda dla tych co np wyjeżdżają poza swoje miasto( wiadomo, w swoim mieście takie coś to raczej samobójstwo, bo policja zna okolicznych motocyklistów itp) Wtedy można lecieć trochę szybciej niż mówi o tym kodeks drogowy, a i wideo rejestratory policyjne nie straszne :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu zaklejasz taśmą izolacyjną numery rejestracyjne i po problemie, za to grozi 100 zł i o punktów :-) Uważam, że jest to dobra metoda dla tych co np wyjeżdżają poza swoje miasto( wiadomo, w swoim mieście takie coś to raczej samobójstwo, bo policja zna okolicznych motocyklistów itp) Wtedy można lecieć trochę szybciej niż mówi o tym kodeks drogowy, a i wideo rejestratory policyjne nie straszne :buttrock:

 

To nie takie proste. Jak Cie złapią będzie zbieg przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozatym nie bądź taki cwany-jak zobaczą, że bardzo cwaniakujesz to się przekonasz jaka policja potrafi być upierdliwa...wszystko Stary Ci wysprawdzają, łącznie z ważeniem małego...Po co Ci kłopoty?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozatym nie bądź taki cwany-jak zobaczą, że bardzo cwaniakujesz to się przekonasz jaka policja potrafi być upierdliwa...wszystko Stary Ci wysprawdzają, łącznie z ważeniem małego...Po co Ci kłopoty?

 

pozdro

 

 

 

Powtarzam, za zaklejenie numerów rejestracyjnych np, czarną izolacją jest 100 pln i 0 puntków. Więc już lepiej zapłacić 100 niż np, ma do ciebie przyjść fotka za którą wywalisz kilka stówek i zyskasz kilka punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel, zeby miec zakryta tablice, ale robic tego tak ostentacyjnie jak tu tasma izolacyjna, latał enduro z tablica ze swojej CBR. JAk juz na tablicy nazbierało sie z 1cm błota, przekrecił tablice z powrotem do motora. Zawsze mozna sie probowac tłumaczyc ze akurat wyjechało sie z zabłoconej drogi itp. No bo jak by nie patrzec w trakcie jazdy nie widzisz co ci siada na tablice, tak jak w aucie niby "przypadkowe" liscie na blatach :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel, zeby miec zakryta tablice, ale robic tego tak ostentacyjnie jak tu tasma izolacyjna, latał enduro z tablica ze swojej CBR. JAk juz na tablicy nazbierało sie z 1cm błota, przekrecił tablice z powrotem do motora. Zawsze mozna sie probowac tłumaczyc ze akurat wyjechało sie z zabłoconej drogi itp. No bo jak by nie patrzec w trakcie jazdy nie widzisz co ci siada na tablice, tak jak w aucie niby "przypadkowe" liscie na blatach :bigrazz:

 

Kurde jakie kombinacje :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszym tygodniu po odebraniu sprzęta zaliczyłem w sumie 700 PLN i 16 pkt. :crossy:

 

1. 200 PLN i 6 pkt. na jakimś fotoradarze (robili zdjęcia i dawali przez krótkofalówke sygnał, do patrolu stojącego 100 m dalej, kogo łapać) przy wjeździe do Drohiczyna (Podlasie).

 

2. 500 PLN i 10 pkt. na trasie z Warszawy do Konstancina, na 70-tce miałem ponad 150 km/h, nagrał mnie sławny Motocykl BMW ze Stołecznej Policji.

 

Teraz troszke zwolniłem i patrze w lusterka 10 razy częściej :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...