Skocz do zawartości

ApriliaTuareg 80


Rekomendowane odpowiedzi

lepiej zrobisz jak kupisz ładne DT 80. Nie pakuj sie w takie zamęczone wynalazki, Jak by to jeszcze w idealnym stanie było to może..... ale takiego zajazda za darmo bym nie chciał... tylko kłopot z tym :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo odradzam....kumpel mial taka sama:) ..i co sie z tym dzialo to poezja...skrzynia naprawial z hmm 4 razy?

 

 

Może po prostu mu się taka trafiła. Takie czarne owieczki zdarzają się w każdej marce.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego ci widac to am-4 jeszcze czyli 4 biegi no i troszke jak na nia patrze to nie zabradzo mi sie pdoba szukaj dt-ka 80 lepiej jak koledzy mówia... a;bo tuarega czy RX przynajmniej juz am-5

Edytowane przez kusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to aprilia tuareg rally - mialem taka zabawke jakies 10 lat temu - super sprzet,zalozylem cylinder polini 75ccm,gaznik wiekszy,tlumik gianneli - to szlo jak dzikie. DT to jak chinska tandeta wygladalo przy tym.

Czy to tuareg wind,rally czy nawet RX - czesci sa te same - rama,silnik i osprzet - roznica to plastiki.

Ale ta z ogloszenia to juz po przejsciach i po wielu wlascicelach - jeden plus to widze,ze nie ma zbiornika oleju do dozownika czyli ktos to wywalil co bylo dobrym posunieciem. Plastiki ma malowane a w enduro to wiadomo,ze farba moze szybko poleciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia we wszystkich minarelkach to ogólnie niewypal. mam RX'a i robiłem własnie remont skrzyni. Kumpel ma RS i robił już dwa razy. ogólnie większość osób,które poznałem i miały motorki z silnikami minarelli am5 czy am6 miały problemy ze skrzynią. tryby strasznie szybko się zużywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia we wszystkich minarelkach to ogólnie niewypal. mam RX'a i robiłem własnie remont skrzyni. Kumpel ma RS i robił już dwa razy. ogólnie większość osób,które poznałem i miały motorki z silnikami minarelli am5 czy am6 miały problemy ze skrzynią. tryby strasznie szybko się zużywają.

 

Ja miałem AM6 w mojej Aprilii zrobiłem grubo ponad 10 tyś km i ze skrzynią nie miałem żadnych problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem AM6 w mojej Aprilii zrobiłem grubo ponad 10 tyś km i ze skrzynią nie miałem żadnych problemów :D

 

też bym tak chciał kurde :banghead: w terenie po kilku tyś km katowania szybko padają tryby,szczególnie ten od pierwszego biegu. w mojej od nowości już był 3 raz wymieniany...przynajmniej tyle jest w książce serwisowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Aprilia TUAREG to tylko 125'tka z silnikiem ROTAX. Skrzynia biegów w ROTAXACH 127/123/122 jest nie do zdarcia.

Ogólnie Aprilia to bardzo dobra firma. Miałem kiedyś TUAREG WIND 125 i bardzo sobie chwaliłem, niestety padł mi tłok i były problemy ale to dawno było teraz z częściami nie ma problemu, sporo handlarzy do Włoch jeździ i można u nich zamówić wszystko.

Silniki ROATAX są bardzo żwawe, prawie jak w wyczynowych cross'ach + duuuuużo większa żywotność. (wymiana tłoka co 1-2 lata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo tak jezdzilem 125 to jest jednak czym przywalic ... silniki calkiem udane, nawet jakby mialo sie zmieniac tloka co 15tys to i tak jest to fajna sprawa no i 125 tuareg mi sie podoba ... pewine jak bym mial wiecej pieniazkow to bym rozgladal sie za czyms innym ale coz ...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...