Skocz do zawartości

parkingowka


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na gmole najlepiej jest wybrac rury bez szwu, gruboscienne, bo z innych jak juz pisali mozna sobie co najwyzej zupe ugotowac a zadanie beda spelnialy wylacznie estetyczne, tylko ze takie rury to juz trzeba umiec giac, zeby pofaldowan nie bylo...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejmując jeszcze temat różnych dodatków do rusków takich jak kierunki czy gmole to myślę, że należy dążyć do kompromisu między bezpieczeństwem i wygodą a trzymaniem się oryginału. Ja co prawda tego problemu nie mam bo jeżdżę Dnieprem "cywilnym", ale widzę różne tendencje u moich braci, którzy trzymają się weteranów. Jeden z nich ostatnio trochę odpuścił i założył do urala ogromną lampę tylnią od CZ (no i kierunki też stosownie duże :icon_biggrin: ) no i myśli o gmolach, bo jak zobaczył na własne oczy jak jego moto zalicza parkingówkę na podwórku to zbladł :)

 

A co do moich gmoli to jak kupowałem motocykl to dało się zauważyć, że gość zaliczył konkretnego szlifa (lewy trochę wykrzywiony ku górze i obdarty z chromu). W pełni popieram ideę montowania gmoli :icon_biggrin:

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestja bardzo szczelnego wypełnienia środka rury. Chcoażby bardzo drobnym piaskiem z porzadnym ubiciem jego.

 

Niestety malo skuteczny srodek, wysadza zaslepki podczas giecia, chyba ze ubic i zaspawac, albo gline zastosowac, wowczas moze tak. Wg. mnie najskuteczniej jest giac na goraco...

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak jezdzilem po lesie biggrin.gif to stwierdzilem ze takie gmole to by sie przydaly, wiec jesli ktos by podal jakies wymiary, srednice to zrobil bym od razu kilka par biggrin.gif

 

z tego co sie juz dowiedzielismy to wieczny ma jak na razie.

a no wlasnie.. ty masz wieksze mozliwosci niz ja :buttrock:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś mój motór pocałował parking :)

Byłem na pewnej wichurze, zatrzymalem sie zapalic papierosa, postawilem motór na stopce centralnej, odszedłem na 5 metrów - bóm bach - motór leży. Podniosłem i postawiłem bardziej pewnie. Niestety nie obyło się bez strat. Krzywą klame hamulca wyprostowałem, z resztą i tak byla do wymiany. Wgniot w dnieprowskiej ramce reflektora zbytnio mnie nie zirytował bo i tak to miejsce zajmie ściemniacz. Gorzej z głowicą bo została uszczerbiona - kiedyś się kupi nową. Najbardziej wkur**ło mnie pęknięte szkło reflektora - to już drugie w mojej karierze. Kolejne argumenty aby doczepić kosz. Kupie reflektor!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...