Skocz do zawartości

Siemanko!


Dude
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Siema wszystkim. Śmigam suzuki rm 125 są jacyś crossowcy na forum? Chętnie bym pośmigał. Mieszkam 8 km od Torunia wylot na Bydzie w stronę Przysieka. Pozdrawiam

 

Siemka jeśli jesteś jeszcze zainteresowany to mam dr 350 i chętnie bym z kimś polatał w terenie mieszkam na Okrężnej czyli niedaleko ciebie . Na torze z tobą nie pojeżdżę ale jeśli lubisz endurzenie wszelakiej maści to napisz

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

cześć wszystkim śmigającym/ latającym z Torunia i okolic ...

Dawno nikt tu na tą stronkę nie zaglądał sądząc po ostatnich wpisach :) i chyba straciła też trochę swoje przeznaczenie: w temacie było "tu się przywiataj" :icon_biggrin:

 

Więc Witam Się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Też się przywitam. Jako ten żółtodziób. Gorszy nie będę. To jak tam kiedyś będziecie widzieć takiego zawalidrogę na Suzuce z dodatkowymi kółkami po bokach, to ja.

Siemka Wladimir. Rozumiem,że to Twój pierwszy sezon?

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

No to napisze w powitalni. Jak pisałem jestem z Torunia. Dosiadam Hondę CBF 1000. Mam 35 lat (nieskończone :biggrin: ). Na początku był Simsonem SR2 1958 (do dzisiaj w moim posiadaniu), następnie SHL 175, Suzuki DR 650R, Yamaha Majesty 250 i teraz Hania CBF 1000. Jestem zapracowany, mam rodzinkę 2+2 jednak czas na jazdę koło komina znajdę (mam nadzieję). W tym roku z kolegami z pracy planujemy wyjazd na Moto GP Brno. Bilety już kupione. Jak ktoś będzie chciał się przyłączyć to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...