Skocz do zawartości

Pytania: HONDA CB 400 Super Four ( CB400 )


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś miesiąc temu też była taka na allegro, w podobnej cenie. Więc CB400SF czasem się jednak u nas pojawiają? Zastanawiam się właśnie nad takim 1szym moto, podoba mi się jak żaden inny, ale więcej ofert nie wypatrzyłem..

 

Czy w Polsce jeżdżą CB400SF, zna je ktoś z ulicy, albo na takim jeździł?

Witam .Ja mam taką właśnie cb400sf z 92r.Można powiedzieć że to teżmoje 1-sze moto ponieważ miałem kilkanaście latek przerwy.Jak na 400 to ma to kopiora i jest czym odkręcić.Silniczek przynajmniej w mojej brzytwa.Jak narazie żadnych wydatków nie poniosłem nic nie walnęło(wkońcu to honda)Części hmm pewnie niektóre silnikowe pasują od cb1 ale napewno nie wszystko bo z tego co wyczytać mi się udało w sieci cb1 ma rozrząd na kołach zębatych a cb400sf są 2 wałki w związku z czym jest łańcuszek rozrządu.Spalanie hmm zależy od ręki delikatnie jadąc niewiele poniżej 5 ale ostra jazda nawet 6,5l.w sumie bardzo ładne i ciekawe moto szkoda naprawdę że tak mało popularne u nas ,ale w związku z tym można jeździć czymś orginalnym a nie jak wszyscy GS alb o cb500 .$ cylindry i zmienna faza rozrządu robią swoje i sądze że żaden GS ani CB500 jej nie podskoczy a z kilkoma miałem okazję się zmierzyć.Jakby coś jeszcze to pukajcie na gg jestem niewidoczny zawsze.Pozdro kucyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie myslales o CB 450 S, ja jestem posiadaczem tego ciekawego motocykla, juz 2 sezony latam i nie ma na co narzekac.

Obecnie szukam kupca na moja CB i przesiadam sie tak jak RUTHI poleca na NTV w ubranku, mam na mysli Deauvilla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam wszystkich...mam pytanko odnośnie w/w motóra. Jakieś może spostrzeżenia, opinie na temat tej maszyny?ktoś jeździ...?Jak to się zachowuje...Ogólnie w razie czego mechanior ze mnie żaden....także patrzę też pod tym względem, aby był...."powiedzmy bezobsługowy..." Z góry bardzo dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki motorek, częsci jest dużo dostępnych na allegro i co najważniejsze tanio. Przy zakupie zwróć uwage czy nie dymi jak parowóz. W sumie to przez 4 lata nic mi sie nie popsuło...tylko olej przed remontem znikał troche za szybko. Wg. mnie motorek do poruszania się z prędkością ok 90-100 potem słychać, że sie męczy pali koło 4,5-6l.

Uważaj jaką wersje kupujesz bo sa 27 i 43 km.

 

A i jeszcze hamulce słabe-ale wiadomo stare moto.

Edytowane przez maciek251
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Macjek chyba myślisz o starej cb400f bo cb 400sf były produkowane od 1992 do tej pory i są w zasadzie bezawaryjne .maciek251 hmm z tego co ja wiem to wersje 92 chyba do 98 miały ok 55KM a nowsze więcej więc ty chyba mówisz też o starszej cb400f.Pozdro kucyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...