Skocz do zawartości

nowa gazeta "Fast Cross"


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kupiłem gazetkę w Ruchu w Bydgoszczy i powiem wam że czegoś takiego potrzebowałem. Najbardziej rozbrajające jest dział warsztat. Najpierw koleś pisz dwusuw a poźniej dwusów, poźniej znowu dwusuw. Wkurza mnie w tym dziale, że zamiast litery "c" jest litera "a". Fajnie że napisano "koszt głowicy to okł000zł okuł zawory średnio 4x100zł" Jak bym mogł kupić głowicę za 000zł to bym brał po kilka sztuk na zapas. Na przyszłość redakcja FC musi to poprawić. Ogólnie poza tym gazetka świetna. Najlepsza dostępna na rynku o tej tematyce:D :lalag: :lalag: :icon_biggrin: :lalag:

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamówiłem tą gazetę na Allegro.

Na w/w aukcji.

http://www.allegro.pl/item197650504_fast_cross.html

 

... niestety sprzedawca okazał się chyba być nieuczciwy.

Raczej nikt z kupujących nie dostał tej gazety do tej pory.

Minął już miesiąc ...

Sprzedawca nie odpowiada na e-maile ani na telefony.

 

Konto sprzedawcy zostało zawieszone :

 

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=7242323

 

 

Zgłasza ktoś na policję ? Ja chyba zgłoszę z czystego obywatelskiego obowiązku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem tą gazetę na Allegro.

Na w/w aukcji.

http://www.allegro.pl/item197650504_fast_cross.html

 

... niestety sprzedawca okazał się chyba być nieuczciwy.

Raczej nikt z kupujących nie dostał tej gazety do tej pory.

Minął już miesiąc ...

Sprzedawca nie odpowiada na e-maile ani na telefony.

 

Konto sprzedawcy zostało zawieszone :

 

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=7242323

Zgłasza ktoś na policję ? Ja chyba zgłoszę z czystego obywatelskiego obowiązku.

 

Panowie mnie też oszukali ... nie ma co pojedynczo zgaszać bo nas oleją

..... musimy to jakoś zorganizować ... zobaczcie ile osób on oszukał ..... może ktoś mieszka nie daleko niego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam, ze to ciekawa gazeta. Jedynie zyczylbym sobie wiecej testow i mniej artykulow jak na koniec, bez drastycznych bledow. Chyba dodali to w ostaniej chwili i nikt nawet tego dokladnie nie przeczytal. We wstepnie bylo tez wspomniane, ze jak sie rozkreci sprzedaz to gazeta stanie sie miesiecznkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że nie wpłaciłem kasy na konto - tylko chciałem za pobraniem.

Ogólnie wyszła z tego jakaś lipa, dzwoniąc do sprzedawcy dostałem informację, że ma wyjazdy za granicę i tak się to wszystko rozwleka w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez jestem w plecki z ta gazeta bo do tej pory jej nie dostałem pal 6 pieniążki ale on sprzedał gazetke okło 20 osobom i ma z tego dość ładna kaske wiec nie powinnismy mu odpuszczać choćby dla tego ...

Pisałem do allegro w tej sprawie i kazali mi czekać tydzień i dalej prosić. Na razie czekam i nie wiem co jeszcze zrobię najgorsze jest jednak to ze nie mam gazety a tak się napaliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiecie gdzie mozna dostac ta gazetke w okolicach Bielska Białej -Pozdroo(woj śląskie)

jest w kazdym Empiku .... jak coś zamów przez strone ......

tylko mi idiocie się nie chcialo iść do Empiku ... pomyślalem ;D :) a przyślą mi ... noi mam .... nic nie przyslali ...Panowie jestem za tym żeby wyslać jakiś liścik do allegro z osobami które zostaly wykukane .... co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy coś tą sprawę "wydymania na gazetkę" ? nie opłaca się chyba brać odszkodowania z Allegro ale może poszukamy kogoś mieszkającego niedaleko tego pacjenta kto by się do niego przejechał i "spytał grzecznie o gazetę" ;-)

Co Wy na to ?

 

Koleś mieszka w Sosnowcu ... i albo na Śląsku mieszkają same przekręty albo mam pecha bo jak wałek to na 100% z okolic Katowic.

Edytowane przez Tomy M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy coś tą sprawę "wydymania na gazetkę" ? nie opłaca się chyba brać odszkodowania z Allegro ale może poszukamy kogoś mieszkającego niedaleko tego pacjenta kto by się do niego przejechał i "spytał grzecznie o gazetę" ;-)

Co Wy na to ?

 

Koleś mieszka w Sosnowcu ... i albo na Śląsku mieszkają same przekręty albo mam pecha bo jak wałek to na 100% z okolic Katowic.

No wypadałoby do gościa przyjechać, najlepiej w 5-10 osób.

Ja na szczęście gazety nie zamówiłem, bo kupiłem wcześniej w intermarche ;)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...