Skocz do zawartości

Derbi Gpr 50-6500 zl -czy warto?


grey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja sprzedaje ten motor więc jak są jakieś pytania to do mnie. Moto tak jak napisałem na aukcji super stan wszystko sprawne zresztą co niby miało by być nie tak po przebiegu ledwo ponad 3000 i roku uzytkowania?

 

 

brzydal

hehehehe

Brzydki to co najwyżej możesz być ty:)

 

 

Brzydal i obciachowy licznik do 80 km/h :icon_eek:. Ale to moja subiektywna opinia - jak szukasz tego motoroweru to za tą cenę musi być w dobrym stanie, bo inaczej to kicha.. Okazja to nie jest :(.

 

Brzydal to ty jestes a licznik w kazdym nowszym motorowerze taki jest bo tego wymagają przepisy. A jak co do tego czy jest to okazja czy nie to może najpierw proponuje popatrzeć na allegro na takie same modele i porównaj se stany, przebiegi itd. A dopiero potem się wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydki to co najwyżej możesz być ty:)

pytal co o nim sadze wiec odpowiedzialem, kazdy ma swoje zdanie, a poza tym to byl bardziej zarick.

 

Brzydal to ty jestes a licznik w kazdym nowszym motorowerze taki jest bo tego wymagają przepisy. A jak co do tego czy jest to okazja czy nie to może najpierw proponuje popatrzeć na allegro na takie same modele i porównaj se stany, przebiegi itd. A dopiero potem się wypowiadaj.

to ty sie niewypowiadaj jak niezrozumiales sugestii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytal co o nim sadze wiec odpowiedzialem, kazdy ma swoje zdanie, a poza tym to byl bardziej zarick.

 

Spoko ja też nie brałem tego na serio

 

to ty sie niewypowiadaj jak niezrozumiales sugestii...

 

To mi wytłumacz bo jeżeli była w tym zawarta jakaś głębsza myśl to ja jej nie zrozumiałem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chce zmienić na coś innego.

 

Co do samej marki. Dobra firma, wszystko fajnie tylko te plastiki. Z silnikiem nie miałem kłopotów, ale jak miałem Derbi Sende to narzekałem tylko na jakość plastików. Poza tym wszystko ok. Kłopotów z częściami do silnika nie ma (bogata oferta części tuningowych :crossy: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...